258
  • bfbc2
    #178
    Szerintem a tápod lesz a ludas (xd)
  • kirol
    #177
    Na akkor nem értem, mert nálam meg nincs.
    Megy a nő a lámpával, hogy hol a csávó és nincs felirat a videón. Amúgy van, csak itt nincs videó alatt.
  • bfbc2
    #176
    Van
  • kirol
    #175
    Kérdettem: "Rögtön a kezdő videó alatt van felirat?"
  • bfbc2
    #174
    Működik a felirat csak a game opcionál kapcsold be a dialóg-ot:@
  • kirol
    #173
    Rögtön a kezdő videó alatt van felirat?
  • bfbc2
    #172
    ahogy leírtam úgy megy.
  • kirol
    #171
    Neked megy a magyarítással is?
  • bfbc2
    #170
    1.szedd le a vírusirtódat
    2.install game
    3.(felülirja)
    4.magyar nyelv telepítés
    5.vissza vírusirtó
    6.jáccik mint a állat (skid)
  • IXEMGabeo
    #169
    még nem próbáltam...de kíváncsi vagyok milyen lett
  • kirol
    #168
    Nektek működik a magyarítás?

    Nem buta! Csak vannak rajta vírusos fájlok.
  • bogyoka
    #167
    Ez érdekes, a magyarítások.hu oldal normális, buta ez a norton:DD
  • IXEMGabeo
    #166
    ez jó, majd így lesz teljes a kép és a történet kis magyar segítséggel...azt hiszem nem árt
  • kirol
    #165
    Ennek ellenére leszedtem, de minek?!
    Már nem indul el a játék, mert az exe indulásnál elszáll ismeretlen hibával. :(
  • kirol
    #164
  • bogyoka
    #163
    Úgy látom készen van a magyarítás le lehet tölteni:)

    Magyarítás letöltése
  • bogyoka
    #162
    Jaja meg és minden happy most
  • IXEMGabeo
    #161
    lényeg hogy megoldottátok:)
  • bogyoka
    #160
    Ha ezt az esetet hívják flörtölésnek, akkor talán igazad van, de gondoltam, hogy fórumtalálkozó gyanánt talizhatok, meg hát ha kíváncsi volt élőben rám, tetszett neki ahogy irkáltam a csetbe, akkor miért ne mutassam meg magam.:DD
    Most már nem vagyok olyan kritikus évek voltak 2005-2007-ig:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem, egyszer volt kitérő:P Igen annyi éves házasok vagyunk az még gombócból is sok:D
  • IXEMGabeo
    #159
    hmm...október eleje én úgy tudom...kíváncsi leszek rá milyen Magyarul a végén mikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Darren muterjával kellett dumálni, rengeteg angol szöveg volt ott nem figyeltem néha:D:D és a sztori pont a legvégén válik érdekessé, mert addig csak Angelinát keressük meg ilyenek
  • IXEMGabeo
    #158
    hehe igen közvetlen lehetsz:D
    még a végén kiderül, hogy azért bárkivel szeretsz flörtölgetni:P:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hű voltál mindig a férjedhez, ha szabad ilyet kérdezni? gondolom a válasz igen csak megerősítést kérek:) amúgy, ha jól számolom akkor kb 34 éve vagytok házasok az elég durva, és milyen fiatalok vagytok még:O
  • syberia2
    #157
    98% óóó és még majdnem egy hónap mire közzéteszti:(((
  • bogyoka
    #156
    Na jó, nem annyira srác volt már 35 éves volt, és pár évvel ezelőtt volt:))
  • bogyoka
    #155
    Jól állhat Neked a hosszú haj.:)) Találkoztam itt a fórumról egy sráccal, neki is hosszú haja volt, és copfban hordta, de nagyon jól áll neki, tetszett a srác, szerencsére én is tetszettem:DD Nanem volt köztünk aztán semmi, tudod a lelkiismeret nagy úr.:D
  • IXEMGabeo
    #154
    :DDDDD én kopasz...nekem hosszúhajam van és általában, ritkán borotválkozom, tehát szakáll bajusz is megvan...most speciel tiszta az arcom, de a hosszú vállamig érő hajam az örök
  • bogyoka
    #153
    Néztem a galériád, és azt hittem Te vagy az a kopasz kék csíkos pólóban:DDD Aztán rájöttem, hogy az focista:D
  • bogyoka
    #152
    Nincs:)

    Magyarul biztos jobb lesz, bár én nem fogom újra végigjátszani:)
  • IXEMGabeo
    #151
    ja van PC-n eredeti gamed?

    amúgy egyik honlapon október elejére ígérik a magyarosítását a Black Mirror 2-nek...85% van kész kb
  • bogyoka
    #150
    Ja, még nincs meg a game, még nem szóltam a férjemnek, hogy keresse meg, így is most felbosszantottam:DD Túl okos akartam lenni számítógép ügyben:DD
  • IXEMGabeo
    #149
    vedd elő e gombbal a kamerát, utána állítsd be az élességet(fókusz) nyilakkal, aztán próbálj meg a bal és jobb egér gombbal előre hátra mozgatni a képet pont olyan szögbe próbáld, ahogyan a papírdarabokon látod nem nagy cucc...leglénygesebb h éles legyen a kép...
  • bogyoka
    #148
    Akkor tényleg jó játék lehet, ha már 4x-re játszod újra, most már még jobban érdekel:D
    Azt tudom, hogy nem fog menni, hogy lefényképezzem az ürgét, mert mozog a gép azt hiszem.:D
  • IXEMGabeo
    #147
    se baj van ott másik:)

    amúgy nem hiszed el én is kedvet kaptam újra a Losthoz:D feltettem és elkezdtem kb most 4xerre:D
  • bogyoka
    #146
    Sajnos ez nem 360-as ez sima natúr xbox:D Olvastam az Alan Wake játékról, van topicja, és nem adják ki pc-re sajnos, pedig jó játék. Ebből kimaradok szerintem:D
  • IXEMGabeo
    #145
    úristen:D van akkor minden télleg nálatok:) még xbox 360 is mi? hamarosan jön az új F1 játék az milyen szép lesz:) ja és xboxra egy Alan Wake nevezetű játékot ajánlok ami elég félelmetes, egy íróról szól és a feleségéről, akit elraboltak a sötétben:D
  • bogyoka
    #144
    Igen, meg logikailag is jót tesznek a kalandjátékok:) De van xbox-om is:DD Ahhoz sok az fps lövöldözős játék:D Elvagyok mint a befőtt:DD
  • IXEMGabeo
    #143
    természetes:) amúgy sztem jól teszed, hogy PC-zel nem rossz móka ugyebár:D és bizonyos mértékig nem egészségtelen, olyan mintha játszanál az életben is csak gép előtt és azért akad bőven olyan game ahol lehet tanulni pl ezek a kalandgame is olyanok;)



  • bogyoka
    #142
    Furcsa, de van amikor Ő szól, ha új játék érkezett, szokta keresgélni is és ő rakja fel a gépemre is, a házimozi is nála volt az ő gépén és oda adta nekem, megtesz mindent, hogy én jól érezzem itthon magam.:)) Ő is gépezik ám már hajnalban fent van, és reggelig netezik, ki tudja hol mászkál:D
    De persze megcsinálom a munkámat itthon, nehogy azt hidd, hogy csak gépezek:D Meg ha filmet nézek, például most majd megyek filmet nézni ötkor, és akkor kiszoktam már kapcsolni a gépet.:)
  • IXEMGabeo
    #141
    grat:) a hangulat akkor megvan nálatok:O csinálod ottan a zajt:) amúgy a férjed mit szól hozzá h sokat gépezel?:)
  • bogyoka
    #140
    Jó majd szólok biztos, ha elakadok, mert az nagyon megy nekem:D
  • bogyoka
    #139
    Abban én is benne lennék:) Képzeld tegnap óta van egy házimozim, és a számítógépre tetettem, mert sokat játszok úgyis és annyira jó a hang egész más a játék így.:)) Persze filmet is nézek rajta.:)