258
  • IXEMGabeo
    #138
    ja amúgy, ha kell segítség benne szólj, mert vagy 3x végigvittem a Lostot annyira bejött:D és hát rövid is eléggé
  • IXEMGabeo
    #137
    Black Mirrort kéne filmbe megcsinálni, azt hiszem elnézegetném rendesen 3 órába is:P
  • bogyoka
    #136
    Volt a tv-ben ilyen címen sorozat, de én nem néztem egyet sem belőle:)

    Korán bizony, de Ő volt az első és most már az utolsó is:D

    Na, mindegy lényeg, hogy jól elszórakozom és tojok a koromra
  • IXEMGabeo
    #135
    amúgy nem a honlapod árulta el, hanem egy bizonyos oldal véletlen keresgélés közben...;)
  • IXEMGabeo
    #134
    Nagyon kesze-kusza vége volt, majd meglátod egyszerűnek tűnik erre bejön valami wtf befejezés...amúgy ez a játék egy sorozat adaptációja, mármint a Lost, kicsi változtatásokat tettek bele pl a főhős akivel vagy nincs is benne a sorozatban...

    OFF:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    50 éves amúgy én meg vagyok 3x10 kerékkel kevesebb...xD, de a féltesómat érdekes mód, ő is 17 évesen szülte


    nem mondom te is korán kezdted az "életet":O
  • bogyoka
    #133
    Lehet, hogy nem fogom érteni, voltak játékok aminek nem értettem a végét, Te értetted?:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a hülye honlapom mindent elárult, elfelejtettem:DD Azért gondoltam, hogy Anyukád idősebb lehet nálam, mert én 16 évesen mentem férjhez és szültem, de nem érzem annyinak magam őszintén szólva.:D
  • IXEMGabeo
    #132
    Nem nehéz játék a Lost, viszont vannak benne titkok amiket nem is sejtenél majd segítek benne;) és nagyon jó a sztorija viszont tartok tőle a végét nem fogod érteni:D

    ???
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    honnan veszed, hogy ? éves az én édesanyám? tudtommal te 49 gombócot tartasz a sütőben;)
  • bogyoka
    #131
    Megnéztem, és egyszer elkezdtem, de nem tudtam sehogy sem lefotózni a fickót a repülőgépen és abba is hagytam nem érdekelt, de most már érdekel:)) Tetszik, mert sok kép van róla, ez lesz a következő játék számomra.:)
    OFF.
    Rájöttem, hogy nem vagyok annyi idős mint anyukád.:D:P
  • IXEMGabeo
    #130
    még nem...jelenleg a Nibiruval próbálkozok. Egyébként sokfélét irogattunk, sokfélét ki kéne még próbálni:D

    neked ajánlottam a Lost Via Domust (jó a környezet és a hangulat) illetve a Day of the tentacle alapmű...
  • bogyoka
    #129
    Ez most kirolnak jár a grat.:)

    Lentebb írtam, de nem reagáltál rá, hogy játszottál az Art of Murder sorozattal? Nagyon jó érdemes kipróbálni.:)
  • IXEMGabeo
    #128
    gyerekek, ez igen:) mindkettőtöknek grat...(a felvetés viszont tőlem származik):D ilyen egyszerű egy banner
  • bogyoka
    #127
    Hű, sokkal jobban néz ki:))
  • bogyoka
    #126
    Ki kellene cseréltetni, várok egy kicsit és megpróbálom, legfeljebb elküldenek a búsba:D
  • kirol
    #125
    Akkor most mi legyen?
  • IXEMGabeo
    #124
    ez a kép jó volt láttam is csak sztem le lett vágva belőle a kastély alja:) kár h nem ugrott be nekem ez az ötlet...viszont így már jobb hosszabbítva
  • bogyoka
    #123
    Nagyon jó lett, most legyen hm? Sajnálom, hogy nem vártam, de azt hittem nem lesz jobb, mert én nem találtam hiába keresgéltem:)
  • kirol
    #122


  • bogyoka
    #121
    Na, ez jobb lett volna, fel tudnám nagyítani. De már ciki lenne cseréltetni nem?
  • IXEMGabeo
    #120
    íjjj ez a kép ez jól néz ki:) a kettő közül ez annyiban jobb h kisebb
  • kirol
    #119
    Moderátorok.
  • kirol
    #118
  • IXEMGabeo
    #117
    ki teszi be amúgy akkor?
  • kirol
    #116
    Nem lettem házigazda. Én így nem tudok berakni képet.
  • IXEMGabeo
    #115
    nagy taps Anikó gondolom kirol tette be...hogy lett a Fórum házigazdája? nekem is van indított témám mégse tudok betenni ilyen képet fejlécnek...
  • bogyoka
    #114
    De tök jó, bár kicsit fura:D
  • bogyoka
    #113
    Akkor ezt berakatom, de még várok vele ma, hátha lesz valami még.:)
  • IXEMGabeo
    #112
    szia, jó lett:)
  • bogyoka
    #111
    Ez ilyen lett:)

  • bogyoka
    #110
    Úgy tudom folyamatban van a 2. rész magyarítása.:) Nem is emlékszem annyira az első részre, jó lenne újra végigjátszani.
  • IXEMGabeo
    #109
    azt hiszem a 2. résznek nincs kint a magyarítása, az 1. résznek viszont igen, valószínű neki is állok magyarul az 1. részt, amit melles totál meg lehetett érteni csak pont a befejezése volt zavaros:S, de az már inkább a filmkockában volt WTF, amikor is Sam öngyilkos lett...á de sajnáltam mikor kiderült h egy átok miatt gyilkolászik...
  • bogyoka
    #108
    Igen, magyarul jobb lett volna nekem is játszani, nem tudok angolul, csak ki tudom hámozni az angol szövegből, hogy miről is lehet szó, de sajnos konkrétan nem értettem meg.
  • IXEMGabeo
    #107
    főleg, mert most Magyarul fogom kitolni mind a két részt, persze majd, ha nem lesz tanulási időszak...azért akarom Magyarul, hogy a meg nem értett részeket is könnyebben összerakjam, főleg itt a 2. résznek a vége sok volt kicsit

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    főleg amikor a fátyolos muterrel dumált a Darren gyerek, ott rengeteg szöveg volt is kicsit nem figyeltem, egyébként sejthető volt, hogy az anyja túlélte a tüzet...
  • bogyoka
    #106
    Szívesen:)
    Már gondoltam rá régebben, hogy csinálni kéne bannert amikor játszottam a játékkal, de gondoltam, hogy úgyse jár ide senki, akkor meg minek csináljam, de így már másabb.:)
  • IXEMGabeo
    #105
    köszi:)
  • bogyoka
    #104
    Szerintem is jó, holnap megcsinálom:)
  • IXEMGabeo
    #103
    szerintem ez a legjobb kép ide
  • bogyoka
    #102
  • bogyoka
    #101
    Az hogy van ott az IMG?
    Nem tudom hogy magyarázzam el:)
  • IXEMGabeo
    #100


    itt van ez pl
  • IXEMGabeo
    #99
    folytatás - kép keresése közben találtam