258
  • IXEMGabeo
    #98
    keresek másikat ami esetleg tetszhet még
  • bogyoka
    #97
    Én is úgy emlékszem, de ezt a képet lehetetlenség megcsinálni úgy.
  • bogyoka
    #96
    Olyasmi kéne, mint a kastélyos kép, azt könnyű lekicsinyíteni.
  • kirol
    #95
    Meg annyi, hogy a kép méreteire ügyelni kell!
    Asszem 760 px × 180 px. De nem biztos!
  • IXEMGabeo
    #94
    rendicsek, de ha gondolod másik kép után is nézhetek...de mindenképp előrehaladás lenne a topik szempontjából, ha ez megvan
  • bogyoka
    #93
    Így tudom csak megcsinálni, szerintem jó lesz:

  • bogyoka
    #92
    A sarokból ki tudom radírozni, csak, ha jobb minőséget akarok, akkor nem lesz téglalap alakú, magasságot kell hozzá adnom.
    Majd holnap még jobban megpróbálom akkor.:)
    Köszi a választ.
  • IXEMGabeo
    #91
    látom a jobb felső sarokra gondolsz ki lehet azt ott töröltetni...
  • kirol
    #90
    Szerintem azért még lehetne dolgozni a tükrös képen.
    Az a felirat a sarokban elég gáz!
  • IXEMGabeo
    #89
    kastélyos is jó, de akkor viszont mindenképp azt kellene csinálni, hogy a Black mirror 2 feliratot kéne oda áttenni arra a kastélyos képre a tükrös képről...csak lehet ilyet csinálni h kivágás és beillesztés a képre
  • bogyoka
    #88
    Maradjon a tükrös akkor? Majd írok a srácnak, hogy intézi-e vagy én intézzem-e.:)

    A kastélyos az egész jó, mert az téglalap alakú volt eleve.
  • IXEMGabeo
    #87
    így is jó...az nem baj, ha picit nyújtott:) köszi szépen, illetve minden azon múlik a házigazda hogyan teszi be
  • bogyoka
    #86
    Ez meg a másik:

  • bogyoka
    #85
    Nem nagyon boldogulok vele, túl négyzet alakú a kép.
    Így tudom csak lekicsinyíteni:

  • bogyoka
    #84
    Nem tudom mivel kicsinyítem, van Ulead gif animáló progim, meg Photofilter progim, valamelyikkel csak sikerül, bár már régen használtam őket.D
  • IXEMGabeo
    #83
    igen az a jobb kép sztem is:)

    mivel kicsinyíted? painttel? lehet avval könnyebb, de ez a photoshop:D ez kész
  • bogyoka
    #82
    A tükrös nekem nagyon tetszik, le kellene kicsinyíteni, lehet, hogy megpróbálom. Meg aztán szólni kellene a témaindítónak Kirolnak, hogy tetesse be.:)
  • IXEMGabeo
    #81
    ilyet nem bírom beilleszteni a képet így, ahogy akarom...

    nem megy:D itt van a 2 kép

    #79: azért, mert kíváncsi voltam mennyire bonyolult program, meg akartam tanulni ezeket, de rájöttem baromi bonyolult és nem vagyok egy kreatív ember e téren...leszedtem, de nem tudok mit kezdeni vele, túl sok funkció van ráadásul ismeretlenek azok az angol szavak nekem benne
  • IXEMGabeo
    #80
    [IMG][url=http://kephost.hu/share-20C2_4C7BDFA4.html http://kephost.hu/image-20C2_4C7BDFA4.jpg[/url][/IMG]
  • bogyoka
    #79
    Milyen kettő?:D Én csak egyet olvastam:D

    Akkor minek van neked Photoshoppod, ha nem is tudod használni
  • IXEMGabeo
    #78


  • IXEMGabeo
    #77


  • IXEMGabeo
    #76
    van Photoshop programom csak nem értek hozzá:D





    én sztem a kettő közül bármelyik jó lenne szerintetek?
  • bogyoka
    #75
    Igen, nagyszerű ötlet és nagyon ötletes lenne, csak meg kéne csinálni.:)
    Nem tudom, hogy miért nem jöttek eddig mások.
  • IXEMGabeo
    #74
    jó kis banner kéne ennek a topiknak:) egy tükör kéne egyik felén Samuel szelleme a másikon Darren kéne:P ütős lenne talán több érdeklődöt vonzana
  • bogyoka
    #73
    Én magyarítással sem játszom le újból a 2-őt, én azt hiszem megutáltam:D
  • IXEMGabeo
    #72
    egyszer végigviszem az 1-et is 2-őt is magyarul, és akkor mégjobban összeáll a kép, amúgy pedig totál könnyű angolja van, érthető
  • syberia2
    #71
    Black mirror 2 csak annyi, hogy én a magyarítást várom:)
  • bogyoka
    #70
  • bogyoka
    #69
    Na, akkor húzz bele, kíváncsi vagyok hogy tetszenek:) Jó Neked, hogy kapásból ennyi új játékod van. Nekem kettő van, de mindkettőben el vagyok akadva:D
  • IXEMGabeo
    #68
    főleg amúgy az olyan társaim, mint mondjuk te;) (ne pirulj) xD
  • IXEMGabeo
    #67
    nem rég óta van meg az új videokártyám mindent szinte most kezdtem el:) volt, olyan, h majd másfél évig nem foglalkoztam a PC-vel...most nyár közepe óta, ha nincs programom, akkor bizony játszom ezerrel mindenfélével:) Dream Fall, Dead Mountaineer's Hotel, Mata Hari jelenleg ez a 3 jelöltem van észben tartom;)

    érdekes, hogy nem nagyon érkeznek a Fórumozók beszámolni a Black Mirror 2 okozta élményekről:D
  • bogyoka
    #66
    Aha, értem, tetszik, ha körbevesznek a nők,abban én is benne vagyok akkor:D Jó is az:D
    Te játszottál a Dreamfallal? Állati szép kalandjáték az is.:)
  • IXEMGabeo
    #65
    tudod ez már a kalandjátékok hatása:P na meg azok a gyönyörű Fórumozó női társaké akik körülvesznek:D
  • bogyoka
    #64
    Nyomoztál? :D
  • IXEMGabeo
    #63
    rájöttél mi a jó;) játszani jó dolog, hangulatos, ha éppen az ember unatkozik...

    én mindenről tudok, ha elkezdek nyomozni;)
  • bogyoka
    #62
    Sokszor elgondolkodom magamon és csodálkozom is, hogy mennyire játékos vagyok:D Sok FPS játékkal is játszottam mint például a Sprintel Cellel is, és a Tomb Raider minden részét végigjátszottam.:

    Honnan tudod, hogy van férjem?:)
  • IXEMGabeo
    #61
    van férje:)
  • syberia2
    #60
    egyszer találkozzatok személyesen is:)))
  • IXEMGabeo
    #59
    ritka, nem sok nőt ismerek aki játszik főleg Hitmannel:D:D érdekes vagy, de elég laza egyfelől:) ritka az a nő, akit a PC érdekel