347
  • banok
    #27
    Én is. :D
  • Csaba007
    #26
    CSá mindenkinek!
    Megnéztem az előzetest és nagyon király volt!!!
    Várom nagyon a filmet!
  • Shiwo
    #25
    hát..kábé olyasmi lehet, hogy élj szabadon vagy halj meg keményen/elég dúrván/nehezen..de ez így magyarba hülyén hangzik, nem igazán lehet visszaadni az eredeti jelentést
  • gErIbÁ
    #24
    nem vagyok valami jó angolból de ez most mit is jelentene? szabad élet vagy nehéz halál? ahogy elnéztem lesz benne egy kis cgi nemhiszem hogy willis beválata volna hogy egy kocsit dobjanak a feje fölé. Na mindegy de azért remélem jó lesz.
  • Gladiator
    #23
    a trailer szerintem jó. mármint maga a trailer nagyon szar, de a film jónak tűnik. viszont ez nem die hard lesz. ezek az óriás gépfegyverek... áh... adjanak neki egy pisztolyt 9 golyóval azt annyi. majd megoldja.
    az biztos, hogy erre a filmre úgy kell beülni, hogy akkor most megnézek egy akciófilmet, de nem die hardot, csak egy filmet. és akkor jó lesz szerintem.
  • Magoo
    #22
    korhatás = korhatár
    bocsesz
  • Magoo
    #21
    Én azért még Qrvára várom :)
    Remélem azért adnak John mocskos szájára :D mármint, nem fog finomkodni, meg nem lesz mesebeli erőszak, hogy egy csepp vér se folyik mert ilyen meg ilyen korhatás besorolású :)
    Aki még keresné annak itt egy link a Trailerhez
  • zaki
    #20
    Az volt a legjobb szvsz.
  • zaki
    #19
    Láttátok a teasert? Hát nem egy nagy durranás. Semmi Die Hardos hangulata nincs. Nincs trikó, nincs borosta, nincs haj... Azért én bízom benne, hogy jó lesz.

    Hardwiredről lehet szedni.
  • Szabi1991
    #18
  • JonDavis
    #17
    Az első rész a klasszikus egyértelműen.Kiskoromban nagy hatást gyakorolt rám a film.Ennek hatására döntöttem úgy,hogy nem leszek rendőr!
  • CalebJoe
    #16
    Simán az első Nakatomi plázás a legjobb mai napig sok akciófilmet odavág főleg amennyi gané filmet csinálnak mostanában.
  • Jagi
    #15
    hézeusz :)
  • bertino
    #14
    a 3.ban nincs megállás :)
    mindig történt benne valami
  • bakvarnyu
    #13
    csak az eleje volt jo amikor beloktek azzal a fajgyulolo tablaval a negerek koze
  • 0ppika
    #12
    szerintem is a 3. a legjobb
  • Shiwo
    #11
    és mi lesz a címe? az élet ismét drága ? vagy mi ?
  • pauly
    #10
    Szerintem meg pont a 3. a legjobb...
  • SötétBarom
    #9
    Mégis mindenki vágja John Mclane-t..
  • Thanatos
    #8
    szvsz pont a 3. verte sokkal az első kettőt... :D igaz igy is csak egy tucat akciófilm marad de abban legalább egész türhető :P
  • bakvarnyu
    #7
    már a harmadik is elég szar volt
  • Szabi1991
    #6
    pár videó :

    Die Hard 4 - Behind the Scenes

    Die hard 4 Crash Scene Balt 2006

    Pre Rigging For Die Hard 4
  • Gladiator
    #5
    tudom, ismerem, lattam.
    azon kivul, hogy leirja egy mondatban mi a sztori, meg kik a szereplok semmi sincs ott. jelent mar meg par kep is, fent volt az SG-n is. Azota vmi ujab kepek?
  • Gladiator
    #4
    na, neked most mi bajod?
  • Alexease
    #3
    Nincs, eppen forgatjak;) Majd 2007-ben. Addig nezegesd ezt: http://us.imdb.com/title/tt0337978/ :)
  • REALista
    #2
  • Gladiator
    #1
    Van már vmi újabb infó róla?