347
  • solikka
    #147
    ÉS igen ott válaszolsz ahol akarsz rid DICK barátom csak ezt kúltúráltabb formában is meg lehet tenni!
  • solikka
    #146
    Sztem meg kur**ra fogjátok be! És Gladiatornak igaza van RidDICK bácsi te kezdted a másik szidását...
  • Riddick21
    #145
    Ott válaszolok, ahol akarok. Kivéve persze, ha te szartad ezt az oldalt, esetleg maga vagy a jóisten. De azért annyit hadd jegyezzek meg, hogy McClane és nem "McClain.
  • banánosdzsó
    #144
    Igaz, veled vagyok
  • solikka
    #143
    Húú már én is nagyon várom de én az eddigi részekre kicsit más pontokat adnék:

    1. 7
    2. 8.5
    3. 9.5
    4. Az előzetes alapján 10++ :D

    Szerintem nagyon jó lesz a 4. ben hogy végig akció és ezért fogja megverni a többi részt de nagyon!
  • Gladiator
    #142
    Csak elég lenézően beszélsz azokkal, akik nem tudják másodperc pontosan mikor van a premier, vagy szó szerint a filmet. Úgy teszel, mintha te szartad volna McClaint. Mindenesetre flame off. Priviben, ha válaszolni akarsz.
  • Noninnyó
    #141
    Én épp ma néztem meg az 1-et, és nagyon tetszett ismét :). Holnap a 2-t, majd a 3-at nézem. Felkészülök a 4-re
  • zaki
    #140
    Imdb-n felfelé kerekítettem, adtam egy 9-est a filmnek... :D
  • zaki
    #139
    Rég láttam őket, ha most megnézném őket, lehet, hogy 10-est adnék az első részre... xd
  • REALista
    #138
    Nálam az első rész simán 10/10-es, a msáodik 10/8, a harmadik pedig 10/9!A héten én is megnézem a négyet és nagyon remélem hogy én is fogok rá 8.5-öt adni rá...
    Egyébként nagyon jó hogy leszinkronizálták mert Dörner György hangja nélkül nem lenne az igazi..:D
  • zaki
    #137
    Na, megnéztem a haverral...

    Röviden: qrva jó volt. Igaz, ez már nem az a McLaine, akit a szemetes alól húztak ki a Die Hard 3-ban a másnaposan, részegen, depisen, de így kopaszon, cigi, és pia nélkül is ok. A trikó még mindig csuron véres (azaz ing), a beszólások most is nagyon jók (nincs benne, csak 2-3 qrva szó, ahogy megmondták...), az akciójelenetek iszonyat látványosak (az alagutas jelenet az elején, vagy a végén a kamionos-vadászrepülős-felüljárós), kevés az üresjárat, szóval én azt mondom ez a rész sem lóg ki a többi közül, sőt.
    A film szinkronizált, természetesen Dörner György a hangja Brucenak, a többi szinkronnal sem volt.
    A szerencsétlen, idiótát jól játszotta a fiatal hacker srác, mellékszereplőkkel sem volt gond (mondjuk a korábbi részek főgonoszaihoz a mostani a nyomába sem ér).
    Szóval nyugodtan menjetek el a moziba megnézni, mert szerintem nem fogtok csalódni.

    Die Hard 1 9/10
    Die Hard 2 8/10
    Die Hard 3 9/10
    Die Hard 4 8,5/10 :)
  • Macccy
    #136
    Megakarooom néééézniii ...

    A kritikák mindenhol - még a nagyon fikázó rottentomatoes.com -on is - nagyon kedvezőek!
  • alkess
    #135
    Azért, mert nem számolok vissza remegve, és nem egy bemutató az életem központi témája, még érdekelhet a film!
  • Csaba007
    #134
    Én holnap este 9 re mek megnézni! Már alig várom!
  • Riddick21
    #133
    Érdeklődve várom a beszámolódat, komolyan! Alig várom már én is, csak szégyenszemre az íreknél július 4-én mutatják be... :(
  • Bokafix2
    #132
    mr.CSÉ te már láttad, hogy megírtad ezt a tartalmas negatív kritikát?
  • Quantumleap
    #131
    Idióták voltak, vannak, lesznek. Rá se ránts.

    Amúgy én igazat adok neked, akárki akármit mond, az eredeti szinkron a legjobb (angolul még nem láttam), ellentétben a retekklubos vacakkal. Hiába istenítik többhelyütt, én sajnálom azokat, akik evvel látják először, és el is fogadják. Az ugyancsak sajnálatos, hogy a dvd-re is ez került.
  • bertino
    #130
    kabbe :( -.-
  • zaki
    #129
    Ehh de mákker vagyok, most hívott fel a haver, hogy nyert 2 jegyet a premier előtti vetítésre... Ma este 20:00-kor kezdődik... Majd írok milyen volt... :D
  • Riddick21
    #128
    Egészen konkrétan mi a problémád?
    Egy tévedésre szerettem volna rávilágítani, akinek szólt, már válaszolt is rá. Van valami gond?
  • Gladiator
    #127
    Te mi a faszomra vered itt magad?
  • Riddick21
    #126
    Holnaptól vetítik, eddig csak sajtóvetítés volt tegnap délután és este.
  • banánosdzsó
    #125
    Már megjelent a film?
  • Riddick21
    #124
    866 szavazat után, akiknek a 85%-a valszeg nem látta a filmet. Ez a szám feltehetőleg csökkeni fog, ahogy a lámainvázió (ami az imdb topikjaiban megfigyelhető) eléri a mozikat. De ha 7 alá nem megy, akkor az bőven jelentheti azt is, hogy 10/10-es a film.
    Imdb-t érdemes rugalmasan kezelni, de bíztatóak az előjelek, még ha csak a hozzáállást bizonyítják is!
  • Csaba007
    #123
    imdb
    8.4-et kapott!
  • Riddick21
    #122
    Csak abból gondoltam, mert ugye a legtöbbünkben megmaradt a "Jippijáé, te szarházi!" mondat, hisz' tényleg ez lett a sorozat szlogenje, tehát ha az általad preferált verzió hangzott volna el, akkor ugye benne sem lett volna. De mindegy, a lényeg, hogy tényleg nagyon tudom ajánlani mindenkinek az eredeti hang+felirat párosítást, az új szinkronnál mérföldekkel, a réginél csak egy picivel jobb!
  • Bokafix2
    #121
    Honnan veszed, hogy fiatal vagyok? Bizony a 25-ön túl vagyok, tehát nem lehetek olyan fiatal.
    Másrészt az ertéel-es szinkronnal egyetértek, hogy gagyi, de nem volt más. Meg nyilván, nem is emlékeztem pontosan az említett dialógusra. De mondjuk én nem a tévében láttam, hanem gépen néztem meg mindegyik részt.
    Majd letöltöm eredeti nyelven is.
  • Riddick21
    #120
    Micsoda?
  • Mr Csé
    #119
    szar szégyene az 1 résznek pffff
  • Riddick21
    #118
    Ráadásul az említett résznél Hans még nem is tudja, hogy kedvenc rendőrünket (már akinek, nekem Szimat Szörény:D) McClane-nek hívják, ez csak Allis halála előtt derül ki.
  • Riddick21
    #117
    " Hans: - Azt hiszi, van esélye ellenünk Meklén?
    Meklén: - De még mennyire hogy van, te sz**házi!"

    Fiatal barátom, McClane bizony kurvára nem ezt mondja. Csak ugye nem RTL klubos gagyiszinkronnal kellene nézni a filmeket. Mert akkor bizony lemarad az ember a Die Hard sorozat szlogenjéről, jelmondatáról és szerényen megfogalmazott filozófiájáról is, miszerint:

    Hans: -Maga tényleg azt hiszi, hogy van esélye ellenünk, Mr. Cowboy?
    McClane: -Jippijáé, te szarházi! (Yippie-ki-yay motherfucker!)

    Mivel ez a verzió csak az öreg rókáknak lehet meg tv-ből felvett változatban, így tessék megnézni mind3 részt eredti hanggal+magyar felirattal, a magyar szinkronnal ellentétben mindegyikben elhangzik a fenti mondat! Ahogy a 4. rész végén is, de ott már a szinkronban is bennehagyták "Jippijáé, te vadbarom!" címen.
  • nagykovi
    #116
    "Ahogy olvastam, ez a rész a záróepizód"

    Azt nyilatkozta, hogy ha ez sikeres lesz lehet h lesz 5. rész is

    Egyébként eddig nekem is az 1. tetszik legjobban.
  • Bokafix2
    #115
    Nekem az első rész teccik. Főleg az ottani egyik beszólása a főgonosznak:

    Hans: - Azt hiszi, van esélye ellenünk Meklén?
    Meklén: - De még mennyire hogy van, te sz**házi!

    A 4. rész is biztos, hogy jó lesz, bár elég sokat öregedett a terroristák réme, de egy utolsó ütközetre megteszi. (Ahogy olvastam, ez a rész a záróepizód)
    Ja, és Dörner György magyarhangja kötelező...
  • REALista
    #114
    "a jók és rosszak egyaránt elhullanak, és néhol elég kreatív módon (már ami a módszert illeti), de a vért mintha egy másik bolygóra száműzték volna..."

    ez nem hangzik túl jól...
  • zaki
    #113
  • bertino
    #112
    na, hát ugy legyen
  • Riddick21
    #111
    Kurvára érdekelhet téged... Nálam kb. 3 hónapja számol vissza a képernyőkímélő. Magyar kritika itt.
    Eddig a pozitív kritikák uralják a netet, legyen szó rajongókról vagy újságírókról, mindenki leírja nagyjából azt, hogy: a sorozat leglátványosabb része, megállás nélkül pörög az akció, Willis soha nem látott jó formában van, az egymondatos beszólásaival van tele a film és ez az utóbbi 12 év legfaszább akciófilmje.
  • Csaba007
    #110
    Vagyis Holnap:D
  • Csaba007
    #109
    Szerdán Premier!!!
  • alkess
    #108
    A héten már a mozikban lesz? Nem is tudtam. De örülök!!!