251
nálunk is?
  • Thanatos
    #11
    "uljenek otthon.. csinaljanak hazipartit ivolevel.. oszt kesz"

    ezt ugye tese godnolod hogy ivolé lessz a fő fogás? :DDDD amcsiba lehet de itthon tuti nem... (és azért ottse mindenhol tegyük hozzá, tapasztalat :P)
  • Thanatos
    #10
    tegyük hozzá hogy a nagy öreg friss jogsisból si van hasonlo jószámmal, mag a csak simán blafasz is van szépszerivel friis meg nem friss jogsis is :)
  • CSOCSO
    #9
    21ev alat nem kell beengedni oket a diszkoba.. ugy ahogy amcsiban sem engedik be oket SEHOVA.... uljenek otthon.. csinaljanak hazipartit ivolevel.. oszt kesz
  • GubiPapa
    #8
    Szerintem a jogosítványszerzés miatt kellene csak kitölni 21-re a korhatárt.
    Sok a Felelőtlen fiatal frissjogsis (én vagyok a vagány) gyerek.
  • robotnyk
    #7
    szerinted ha kitolják 3 évvel a nagykorúság határát, kevesebb lesz a kiskorú dohányos/gyakorló alkoholista középiskolás? ugye nem vagy ennyire naív?
  • Frozen Whispers
    #6
    Szerintem ha valaki rá akar szokni a cigire meg minden egyéb káros dologra, úgy is megteszi, aki nem az pedig nem.
  • DjDano
    #5
    szerintem semmivel sem érttebb egy 21 éves a 18-nál... és hiába is tiltják az alkoholt és egyebet, annál inkább fogyasztják
  • PíszLávJuniti
    #4
    Az ifjúságot meg kell védeni attól, ami árthat neki. Ahogy államilag kitolják az iskolapadban ülés időszakát jópár évvel, hogy addig se munkanélküliek csellengjenek, így egyúttal sokkal felelőtlenebbek is.
  • Gabesz amd64
    #3
    Nem csak ott van,hanem angliában is

    és nagyon helyes,ne a gyerekek nézzenek már mi minket
  • nyamiag #2
    ahaha :|

    ehhez csak ennyit szólnék hozzá :|
  • PíszLávJuniti
    #1
    Hallottam egy kósza hírt, hogy nálunk is be akarják vezetni, mint az usában, hogy 21 év alatt tilos legyen az alkohol és dohány fogyasztás. Bár a mostani 18 at se igazán tartják be szórakozóhelyek tucatjai vannak tele gyerekekkel, és mindent kapnak.
    Viszont szerintem helyes ötlet lenne, jobban kéne szabályozni a fiatalok szokásait.