251
nálunk is?
  • mousee
    #131
    teljesen eggyetértek ezzel, én pontosan ugyanígy vagyok ezzel :P
  • mousee
    #130
    Akkor ez meg már a vizsgabiztosokra vezethető vissza. Nekem pl olyan az oktatóm, hogy mindent a számba rág, és ötvenszer elmondja, hogy mi hol merre, egészen addig, amíg tökéletesen nem csinálom. És nem a vizsgaútvonalra tanít meg, hanem az általános dolgokra... Figyeld a táblákat, ha gyalogoslámpa villog, akkor ez meg az ... szóval ilyesmikre. És szerintem ez a jó.
    Visszatérve a vizsgabiztosokra, kb a 90%ukat meg lehet kenni egy huszassal, és egyből átenged... De persze van ellenpélda is. Oktatóm mesélte, hogy volt egy olyan történet (legenda), hogy tanuló huszast odaadta az oktatónak, az meg közvetítette a vizsgabiztosnak. Vizsgabiztos meg mondta, hogy ez neki nem éri meg, ha lebukik, akkor bukta az állását, és a mindennapi kenyerét, és visszaadta az oktatónak a pénzt. Oktató persze nem szólt a vizsgázónak. Vizsgázó csont nélkül, hót nyugodtan vezetett, persze sikerült neki a vizsga. Az oktató odament hozzzá, és visszaadta neki a huszast, hogy nesze, tudsz te vezetni, ezt meg költsd a csajokra :PPP

    (úú de elkalandoztam)
  • Bandee1987
    #129
    Az apja is tapasztalatból beszélt, és annak is az apja tapasztalatból beszélt. Szal nem fog ez másképp zajlani velünk sem, bár én nem dohányzom, nem füvezem, csak néha megiszok 1-1 üveg sört, meg nagyritkán berúgok, de nem azért rugok be, mert mindenáron, hanem mert baráti társaságban könnyebben csúszik le több ital. Sztem ez még nem probléma :)
  • Bandee1987
    #128
    Nem így értettem a megnevelés szót.
  • Sir Quno Jedi
    #127
    Hogy melózhassak. Tudod, mint az orvosok.
  • _Vegeta_
    #126
    OFF
    Keszenletben? Es mire varsz? :)
  • Sir Quno Jedi
    #125
    Ja éjszaka csak nem fogok a könyvtárban rohadni (főleg mert bezár), amúgy meg éjszaka is készenlétben vagyok (nomeg hétvégén is)...
  • _Vegeta_
    #124
    Áááááááááááááááá dehoooooogy

    Sir Jedi: Jah a melo az mindenek felett áll. :(
  • _Vegeta_
    #123
    Yupp az mas teszta. Kozlekedes utan annyit igyon ameddig lat. :D
  • Sir Quno Jedi
    #122
    Régen mindég ott rohadtunk a haverokkal, de akor még nem volt meló...
  • Bucser
    #121
    hát 3 4-szer kihasznáják az ilyen "menő" pasik a csajt aztán rájön a csaj is hogy mit kell keresnie és mit kell messziről elkerülni:) persze a tanulópénz mindig fájdalmas asjnos de csak a saját hibájából tanul mindig az ember.
  • DJviolin
    #120
    Én az esti repülés utáni alkoholszint ellenőrzésről beszélek.
  • SRobert
    #119
    Nemtom, nekem még mindig ez a 18 évesen már lehet katonáskodni dolog tetszik.
    18 évesen már nyugodtan lövöldözhetsz egy háborúban, de nehogy rágyújts közben, mert az egészségtelen és halált okozhat! :)

    Na részemről befejeztem, pápá mindenki!
  • _Vegeta_
    #118
    Ha kozlekedni akar ne is igyon még teat se. :DD
  • _Vegeta_
    #117
    A gond az hogy a vezetok 80%a nem tud kozlekedni. A vezetes egy dolog azt barmelyik hulye megtanulja de a kozlekedes az egesz mas helyzet. En ugy vennem el a jogsit a vezetok nagy reszetol mint a fene. Balesetek legtobbszor azert fordulnak elo mert 1) valaki kemenykedik valakinek 2) valaki ivott es igy csokken a "valaszideje" :D 3) nem tud vezetni es+/vagy kozlekedni. 4) vis major :D
  • DJviolin
    #116
    Sziasztok!

    Szerintem nagy hülyeség felnyomni a korhatárokat. Csak annyit, hogy 14 éves kortól lehet VITORLÁZÓREPÜLŐGÉPET vezetni és 18 éves kortól MOTOROS REPÜLŐGÉPET. Most képzeljétek el. Mondjuk 19 évesen a pézes gyerek megkapja a motoros repülőre való jogsiját, de a pilótaszivart nem szívhatja el, és nem ihatja meg a pilótabárban a Martini-t, mert még nem 21. :DDDDD LOL
  • Bucser
    #115
    NA látom sikerült összekötnöd az szavazati jogot meg a szeszesital fogyasztást:) tudtommal USA-ban 18 év felett lehet szavazni de csak 21-től inni.. MOst akkor mi is van kéremszépen.. Az SG politikamentes fórum. IMO maradjon is így. Az pedig, hogy hány éves korodtól vagy a törvény előtt egyenlő megint más dolog. (USA-ban ez szintén 18 év) Csak a szeszesitalfogyasztás nem egyenlő a felnőttéválással ellenben azzal ahogy azt sok tini hinni akarja:D
  • _Vegeta_
    #114
    :DDD

    Catti: Magyaran szolva nezzen ki jol. Vicces vagy. :D

    Sir Jedi: Haaat attol fugg mien kozegben vagy. Konyvtarba nem jarsz? Itt a bibi. :D
  • mousee
    #113
    Én pont holnap kapok vizsgaidőpontot jogsira, szóval eszedbe ne jusson ilyet kívánni :)))

    A másik meg az, hogy itt az értelmi szinttel van igazábol a baj. Én ha már egy sört megittam, már akkor sem kezdenék autókázni. Amúgy meg diszkók környékén meg lehet növelni a rendőrségi ellenőrzést, és egyből kevesebb lesz a baleset. Kicsit meg kell szigorítani az ittas vezetés büntetését, egyből mindenki meggondolná, hogy akkor most hogy is van ez :PP
  • homeless
    #112
    Uhh, hogy ez nem jutott eszembe... Én kérek elnézést:)
  • SRobert
    #111
    Lődd le őket! ;)
  • homeless
    #110
    Én inkább a jogsi korhatárt tolnám ki 21 évre, a sok diszkóbaleset miatt. Menjen busszal ha inni akar. El nem tudom képzelni, hogy hogy lehet valaki annyira retardált, hogy részegen vezessen. Én ha be akarok baszni akor alap, hogy nem kocsival megyek.
  • CattiBrie
    #109
    van olyan izom, amin látszik, hogy heti 5ször nyomja, gyúrja és olyan gusztustalanná formálódik, hogy elhányom magam.. és van olyan husi, ami testi adottság és az szép (nem kigyúrt izom, hanem vastag kar)
  • CattiBrie
    #108
    naigen, az, hogy most 18 vagy 21 tök mindegy, lehet 50 is, ha úgy sem "bűntetik/ellenőrzik/tiltják"..
  • DJ Skyline
    #107
    nem olvastam el csak az első kommentet,így lehet már leírta más azt amit most fogok,szóval
    szerintem nem megoldás az,hogy feljebb tolják 3 évvel,ugyan úgy fogják venni a bagót,alkoholt, inkább a boltokra,klubbokra kéne jobban odafigyelni!
  • QuippeR
    #106
    most nézem az orvosi lexikont, és husi alatt nincs bejegyzés
  • Sir Quno Jedi
    #105
    A husi az izom, nézz csak meg egy orvosi lexikont! Szal. mire gondoltál?!! :D
  • CattiBrie
    #104
    husi :)
  • marcio mela
    #103
    Jelöld meg a forrást.
  • Sir Quno Jedi
    #102
    Mire gondolsz, ha nem izomra! MONDD KI! :D
  • Sir Quno Jedi
    #101
    Ebből csak a munkahely áll már meg a lábán. Utcán nem tartózkodom, busszal nem közlekedem, könyvtárba nem járok évek óta...
  • SRobert
    #100
    "há' inkább legyen nagyobb darab - és nem feltétlen izomra gondolok..."
    :DDDDDDDDDDD
  • CattiBrie
    #99
    de én nem vagyok olyan mai menő leányzó, akinek "menő" pasi kell...

    én csak azt szerteném "elvárni", amit én is adok
    nekem van jogsim, nem vagyok menő, utálom a cigit, piát, én sem vagyok edzett, nem vagyok vékony.. és a mai pasik 70%-a vékony.. há' inkább legyen nagyobb darab - és nem feltétlen izomra gondolok...
    ..
  • Sir Quno Jedi
    #98
    Ajánlom a nudibárt, OTT sok a pasi! :D
  • Sir Quno Jedi
    #97
    Kocsim van, jogsim van (házam és lakásom is), pénzem van, nincsenek káros szenvedélyeim (max. a gép, dehát ebből élek), kedves vagyok és őszinte (sőt hülye mód becsületes)! Na, nekem elhihetitek, hogy ezt mind nagyívből le is szarják a csajok! :DDD Mondjuk nem is baj.
  • ZilogR
    #96
    Én a feleségemet a vonaton ismertem meg :P Illetve ez így félreérthető volt, pontosabban: a feleségemmel a vonaton ismerkedtem meg. Mindketten túl voltunk a 21-en. Azért elég nehéz már állandó kapcsolatot találni az egyetemi évek után... (gondolom én)

    -=ZR=-
  • CattiBrie
    #95
    jaja, ki kell találnom valami hobbit/szórakozást/elfoglaltságot.. de nem erobikot.. hanem olyamit ahol sok a pasi.. :)
  • _Vegeta_
    #94
    Utcan/buszmegalloban/konyvtarban/munkahelyen stb a legjobb ismerkedni. :DDD
  • _Vegeta_
    #93
    Karos szenvedelyek? :)
    Amugy nem lehet nehez szerintem, csak a mostani leanyzoknak olyan barat/tars kell aki "meno". Ertem ezalatt minimum autoja van de legalabb jogsi. Penz az nem is kerdes. Bago az opcionalis es termeszetesen kigyurt. Jah de legyen még kedves, oszinte, meg kutyafulefarka... :P
  • Sir Quno Jedi
    #92
    Ja úgy tényleg durván nehéz! :D

    A rendes srácok nem mennek rohatt helyekre, de a rendes lányok sem, így sosem fognak találkozni, mert csak rohatt helyek vannak többnyire. :D