251
nálunk is?
  • moralosan
    #211
    Tanár Úr megmondja a frankót :D.

    ad1: "szégyenleni" odabsz .
  • joe14
    #210
  • Fido4life
    #209
    Az jó lenne, mert én még nem akarok 3 év múlva felnőtt lenni...:S
  • Annakin
    #208
    Nekem kiskoromban kedvenc műsorom volt a "Tízen Túliak Társasága" (TTT), és úgy örültem, hogy már 18 évesen túljutottam a tízen. Azt nem mondom meg, hogy miből.
    Egyébként, nagykorúnak kb. 28 éves korom óta tartom magam. Ezen kívül meg ez egy marhaság. Volt idő, amikor a 24 éves kortól tekintették a fiatalt felnőttnek jogilag. Elvileg lehetne 12 éves kortól is.
    Most már úgy is mindegy, mert eltörölték a halálbüntetést, és a katonai szolgálatot, szavazni meg minek, hiszen úgyis a számlálók döntenek a pletyka szerint.
  • _Vegeta_
    #207
    Inkabb az írásodban nincs ráció. :)
  • [Walaki]D`Lair
    #206
    Haha...vicces lenne, akkor hiába vagyok már lassan 3 éve nagykorú, most mégis vissza avanzsálnék fiatalkorúvá :D:D:D:D
  • Rusid
    #205
    Ennek a javaslatnak abszolut semmi értelme, nem tudom melyik elmebajosnak jutott az eszébe, de hogy nem 100-as az is biztos. Engem is iritálnak a 14-15 éves "nagymenő" kisgyerekek, de ezzel semmit nem érnek el. Nem is értem egyáltalán a 18 éves korhatárnak mi értelme van egyrészt ,mert 16 évesen is ugyanúgy kaptam alkoholt meg cigit is, másrészt meg pont azért próbáltam ki, mert tiltott volt. Ennek ellenére nem lettem alkoholista igaz dohányzom, de ettől függetlenül nem érzem magam szarabb embernek, sőt örülök ,hogy olyan dolgokat próbáltam már ki amit a legtöbb ember soha nem fog megtapasztalni, sőt kicsit sajnálom is azokat akik nem éltek át ennyi mindent. Ha már minden áron korlátozni akarják akkor kössék IQ szinthez, az alkohol fogyasztását.
  • Hajnalcat
    #204
    Ezzel mind egyet értek.
  • Falconer
    #203
    Szerintem sem kell felemelni 21re, csak a 18at kene betartani.
  • Falconer
    #202
    Hat ha mindezt zart koruen teszi akkor valoban senkinek.
    Ha nyiltan az utcan, vagy ilyesmi, akkor mar mas a helyzet
  • Herr Lehrer
    #201
    Miért?Kinek árt azzal ha bebaszik és összehányja magát?max magának
    viszont ha megemelik a korhatárt azzal ártanak azoknak a 18-19 éves embereknek akik kúltúráltan meginnának néha 1-1 sört a haverokal.
  • Herr Lehrer
    #200
    akkor nem kell gyereket csinálni
    vagy ne engedd iskolába:D
  • Falconer
    #199
    Hat hogyne

  • nyamiag #198
    zárd be a házadba, neveljed ott
  • Falconer
    #197
    "De ő nem ártalmas a társadalomra"

    Sot, meg hasznos is, mi? :D
  • Falconer
    #196
    "Ha nem akarod hogy a te gyereked igyon cigizzen fiatalon,akkor neveld úgy vazze"

    Es ha nem akarod, hogy a gyereked ilyen arcok kozott nojon fel?
  • Herr Lehrer
    #195
    az autóba ülés az már keményebb dolog.De ezen se lehet korhatáremelgetéssel segíteni.Ez is csak nevelés kérdése.
  • CattiBrie
    #194
    de nem is erről van szó

    senki nem mondta h "ártalmasak a társadalomra"
    csak az a része, aki ezután autóba ül

    úgy éled az életed, ahogy akarod, senki nem akar beleszólni

    és nem értem, hogy jön ide a politika
  • _Vegeta_
    #193
    Csak nekem? Ez kedves. :)
  • nyamiag #192
    teljes mértékben egyetértek veled (Y)
  • Herr Lehrer
    #191
    BÍrom a sok számítógépkukacot,akik huszonvalahány évesen rájöttek hogy elbaszták az életüket azzal,hogy reggeltől estig játszottak+ az SG fórumon lógtak,míg mások szórakoztak,és most bosszúból kiírtanának minden 15 és 20 év közöttit,aki iszik vagy cigizik.Gondolkozzatok már egy kicsit.Szerintetek ha 18-ról felemelik 21re a korhatárt,akkor a 12-13 évesek nem fognak inni?Hol van itt az összefüggés?Amugy meg mit foglalkoztok azzal hogy mit csinálnak a 13 évesek?Ha nem akarod hogy a te gyereked igyon cigizzen fiatalon,akkor neveld úgy vazze,de ne akard a 18 évesek szórakozását elbaszni.én 18 éves vagyok,nem vetem meg a piát(ez enyhe kifejezés:D) és a cigit se.nem vagyok láncdohányos hetente 4-5 szál csuszik csak le.Voltam már párszor részeg,habár annyira sose hogy ne tudjak magamról.Nem vagyok rá büszke,de nem is szégyellem!!!!Ugyanis ezen nincs mit szégyenleni,hozzátartozik az élet rendjéhez.Van olyan haverom aki néha kicsit túlmegy a határon és összehányja magát,de ilyen előfordul.De ő nem ártalmas a társadalomra,ellentétben azokkal a pöffeszkedőp faszkalapokkal,akik azond dolgoznak hogy minél jobban elbasszák az emberek szórakozását,és minél több pénzt ellopjanak a néptől.Vegyétek már észre hogy az ország nem a fiatal piásoktól/cigisektől tart ott ahol tart hanem azoktól akik ott fennt ülnek!!
    Na ennyit akartam írni
  • banok
    #190
    én már 21 vok... szal már nagy vok XD
  • Herr Lehrer
    #189
    Téged kéne lelőni,aztán jó mélyen elásni,DE NAGYON MÉLYEN!!
  • tnm #188
    húúúú, de elszálltunk,
    21 felett lennék, nem írtam volna ilyet már, mert akkor már tök komoly lennék...:D
  • joe14
    #187
  • nyamiag #186
    elég.
  • Garga Pitic #185
    Vagy ez:
    - Szia! Elmúltál mar 18?
    - Igen.
    - Nem hiszem el!
    - Kezeket a tarkóra!!!

    :)
  • CattiBrie
    #184
    Csak neked egy kép rólam a gallérijámban.
  • _Vegeta_
    #183
    Igaz is.
    Lehetseges alternativa ezis. :D
  • CattiBrie
    #182
    vagy:
    - Szia! Elmultál mar 18?
    - Igen.
    - Nem hiszem el! Kezeket a tarkóra!!!

    :D
  • tnm #181
    vagy:
    -Szia! Elmultal mar 18?
    -Nem.
    -Ok. [pitty] ( penztargep hangja )

    a pénz az úr XD
  • _Vegeta_
    #180
    -Szia! Elmultal mar 18?
    -Igen.
    -Ok. [pitty] ( penztargep hangja )
  • _Vegeta_
    #179
    Hihetetlen mien ertelmes kepet tettel be. :|
  • CattiBrie
    #178
    és ezt mégis miből szülje?
  • Falconer
    #177
    Mi bajod vele?
  • _Vegeta_
    #176
    EZ jo. :DDDD
  • nyamiag #175
    http://www.sg.hu/forumuserinfo.php?uuserid=1056132389

    akkor nézegesd inkább a színvonalas userinfodat :|
  • Falconer
    #174
    Mit irt?
    [nincs kedve visszalapozni]
  • nyamiag #173
    a te elborult elméd, biztos, h többet árt a társadalomnak mint a 15-20 éves gyerek, aki iszik, dohányzik :\
  • Falconer
    #172
    Ki kell hogy szolgaljon, hacsak nem 100%, hogy 18 alatt vagy...