2192

  • GTheo
    #297
    Szerintem ez : :)

    Heurelho Gomes
    Corluka
    Gareth Bale
    Ledley King
    Jonathan Woodgate
    David Bentley
    Jermaine Jenas
    Didier Zokora
    Luka Modric
    Pavlyuchenko
    Darren Bent
  • Csesza
    #296
    én is kerestem, de sehol semmi :)
  • LasDen #295
    úgynéz ki a meccsen derül csak ki, mer én egyetse találam :D
  • Matthew Prosac
    #294
    mai várható kezdő a Villa ellen?
  • campy
    #293
    Juan De Ramossal sokat várok a csapattól... egyik kedvenc angol csapatom a Spurs alias Sarkantyúsok...
  • gabber_saviola
    #292


    most dumáznak a Spursról
  • vmvr
    #291
    fmben kurvajó:D
  • LasDen #290
    jóvan....aszondmeg hogy ki ez??? :D
  • Cabell
    #289
    Ajánlom, hogy jó játékost neveljetek belőle:D
  • LasDen #288
    ez a Campbell meg ki a faszom??? :D
    Berbatov meg várható volt....Pavlyuchenko jöttével én biztosra vettem, hogy megy, kül nem hozták volna :D
  • GTheo
    #287
    Berbatov -> MU

    Frazier Campbell jött egy évre kölcsönbe.
  • kraawz
    #286
    FT Tottenham H. [5 - 0] AS Roma
    3' [1 - 0] D. Bentley
    4' [2 - 0] D. Bent
    45' [3 - 0] D. Bentley
    50' [4 - 0] A. Lennon
    54' [5 - 0] D. Bent


    4. percben már 2:0 volt
  • LasDen #285
    az igen bazmeg :D
    vhol van összefoglaló róla??? :D

    amúgy mostanába azon gondolkodám, hogy lenne e igény egy Spursös honlapra??? :D
  • Csesza
    #284
    ez a nem mind1 :D

    Tottenham H. [5 - 0] AS Roma

    Bentley
    Bent
    Bentley
    Lennon
    Bent
  • kraawz
    #283
    ijj,erről lemaradtam :S
    nektek részvét :)
  • miki36
    #282
    Gyan már nemnagyon:D
  • kraawz
    #281
    Szólj már Ramosnak,hogy Huntelaar ne rohadjon Hollandiában :) Vagy egy feka jöhet,mondjuk Gyan :)
  • GTheo
    #280
    Én is ezt várom, de sajnos régóta van így a Spurs, hogy na majd most első 4-be és volt már ebből bukta :\
    De most végre nagyon jól igazoltunk, Ramos végre rájött hogy a középpályát meg kell erősíteni és kell egy irányító. A csapatba már csak egy csatár kell, vagy Berbatov párja, vagy egy cserecsatár, attól függ Benttel hogy számol Ramos, mert most nagyon termel. Még Giovani kérdéses számomra, hogy bal szélső lesz-e, vagy csatár.
  • kraawz
    #279
    idén ez a topik nagyon pörögni fog :)
  • GTheo
    #278
    Leigazoltuk Bentleyt a Blackburntől :)
  • GTheo
    #277
    Robbie Keane -> Pool :(((((((((
    Állítólag 18 millió font.
    A csapat egyik "emblémája" távozott...
  • LasDen #276
    Silva....sztem lehetetlen elhozni....
  • GTheo
    #275
    David Silváért állítólag beajánlottunk 16 millió eurot.
    Berbatovnak mindenképpen maradnia kéne.
  • John Cena
    #274
    Nem lehet szó nélkül elmenni a Tottenham nyári átigazolásai mellett. A londoni egylet már eddig is igencsak aktív volt, olyan neveket csábított magához, mint Luka Modric, vagy Giovani Dos Santos. Az együttesnél most a támadó szekció újabb megerősítését tervezik: a Zenit elismerte, hogy bejelentkeztek Arsavinért.
    - Valóban tárgyalásban állunk a Tottenham csapatával - mondta el a Zenit szóvivője. - Nagyon szeretnének megegyezni velünk, de úgy tudom, hogy az általunk kért 27 millió euró túl sok lenne nekik. Ők legfeljebb 20 millió eurót fizetnének érte.
    Az mindenesetre biztos, hogy ha Arsavin valóban a Spurshöz igazol, akkor Dimitar Berbatovot, és/vagy Robbie Keane-t anyagi megfontolásokból kénytelen lesz elengedni Juande Ramos szakvezető.
    Ám még így is könnyen lehet, hogy - amennyiben minden összeáll a fehérmezeseknél - akár a dobogós helyek valamelyikét is megcélozhatja az egyesület, letaszítva onnan a Top Four (Arsenal, Chelsea, Liverpool, Man United) egyikét.
  • John Cena
    #273
    A "Daily Express" értesülési szerint David Bentley 20 millió euróért a Tottenham Hotspur együtteséhez igazol. A 23 éves, Arsenal nevelésű játékos két éve tagja a Blackburn keretének, és egészen remek időszakon van túl.
    A Spursnél az eddigieknél is nagyobb változások lehetnek a nyáron, távozhat Robbie Keane (Liverpool?) és Dimitar Berbatov (Manchester United) is.
  • LasDen #272
    úgynéz ki Berbatov 28 milli fontért távozik a MU-hoz..... .(
    sajnálom, hogy távozik, de akkor a helyére vmi mnőségi csatárt kéne igazolni.....Arshavint mondják, de én nem örülnék neki......
  • LasDen #271
    12millát ajánlott a Spurs az Espanyolos Luis Garciaért......24 milla€ a kivásárlási ára....de sztem nem éri meg ennyiért elhozni......
    Keane pedig a Pool felé tart.....ha megy onnan Crouch, akkor őt akarják helyette.....Bentért pedig a Sunderland ajánlott 12millát...sztem őt nem kéne eladni....jobb játékos, hogy a Sunderlandbe menjen....
  • LasDen #270
    a többség az új volt....szám és név nélküli, de kurva jól nézett ki :D
    de volt egy az ideiből is.....rendelni nem akarok, mert pólónál szeretem először felpróbálni, hogy jó-e.....nem lutrizok :D
    de így helyette Spanyol mezre ruháztam be.....
  • GTheo
    #269
    Milyen mez volt? És mennyiért?
    Vaterán van 9500+pk-ért új hazai mez :)
    Én most egy barca mezre ruházok be( az új sárgára), utána jöhet egy Spurs mez :)

    Nekem minden álmom egy 125 éves Spurs mez, ha vki tud nekem L-eset vagy XL-eset szerezni szóljon :)
  • LasDen #268
    Pedersen.....sztem nem kéne és nem is jönne :D
    Downing meg túl drága lenne.....

    Most voltam írországban és vettem egy Spursös sálat :D mezt is majdnem vettem, de nem volt jó.....csak 1-gyel nagyobb kellett volna......:D
  • GTheo
    #267
    Nem bánkódom, hogy ha nem jön Santana :D
    Balszélre Downing vagy Pedersen kéne igazán.
  • LasDen #266
    Santana nem fog jönni.....Fio nem adja el és a játékos se akar nagyon jönni....
    Modric meg sztem jóvásár volt má csak azé is me ilyen EB után mégtöbbet elkérhettek volna érte.......
  • GTheo
    #265
    Eddigi érkezők:
    Luka Modric 23 millió euro
    Giovani Dos Santos 6 millió euro
    Mario Santana ? millió euro
    Gomes ? millio euro
  • LasDen #264
    simán 10 fölötti árra gondoltam....furcsa dolgokat csinálnak Laportáék eddig :D
  • GTheo
    #263
    Miénk Giovani ! 6 millió euroért. Mint Spursös kurvára megérte, mint barcás nem.
    Remélem jól fog teljesíteni a srác :)
  • LasDen #262
    nem értem mért erőltetik ezt a Benzema ügyet.......hisz ő úccse hagyja ott a Lyont.....de Eto'o meg nem hinném, hogy a Spursbe jön.......
  • John Cena
    #261
    Mint arról honlapunk is többször beszámolt, Ronaldinho szinte biztosan távozik a Barcelona együttesétől, Samuel Eto'o pedig a Tottenham Hotspurrel tárgyal, azaz elképzelhető, hogy ő sem marad. A katalánok már kiszemelték az utódját is: Karim Benzemát, a Lyon 19 bajnoki gólnál járó támadóját szeretnék megszerezni.
    Benzema kétségtelenül remek formában van, a Barca esélyeit azonban nagyban csökkenti az a tény, hogy korábban kijelentette, legalább még egy szezont a Lyonban akar tölteni, hogy tapasztalatot szerezzen.
  • LasDen #260
    ha Villa megy, akkor valószínű, hogy inkább a Realhoz fog..... :D
    nyáron sztem Berbatov elmegy......csak ne egy angol csapathoz, mert akkor nem járnánk jól :D úgyhogy vmi klafa kis csatár jó lenne :D
  • GTheo
    #259
    Mint Barca drukker csak kinevetem ezt a cikket, mint Spurs drukker azt mondom hogy ez lehetetlen lenne :D
    Bár ha Villa megy a barcába akkor van egy kevés esélye ennek, de nyáron tuti hozunk vmi "nagyágyút", nagyon beakar erősíteni Ramos :)
  • GTheo
    #258
    Robbie Keane góljával 1-0-ra vertük a Readinget idegenben :)