2192

  • IXEMGabeo
    #2192
    forma ez az Assoue Ekotto:)
  • Gary Lineker
    #2191
    Tudod pubi, ez van amikor mediterrán sarlatánok felelnek az átigazolásokért. Szomorú történet...
  • bakkerman
    #2190
    elkapkodott,átgondolatlan igazolásokkal próbálták pótolni Bélát,én már azt nem értettem,hogy minek igazoltak le egyszerre két tipikus karmester stílusu játékost,Eriksen és Lamela személyében. És akkor még ottvan Holtby is. Egymást nyomják el,ami meg is látszik a teljesítményükön,hárman együtt a PL-ben idén 1 gólt 2 aszisztot jegyeznek
  • contraste
    #2189
    De azt sem várhatja senki, hogy pár hónap alatt egy szinte teljesen új csapat összeálljon. Ki tudja, lehet, hogy a következő manager fogja learatni a többek között AVB által elindított csapattal.
  • Tyler1
    #2188
    A bő 100 milliós erősítéshez képest ez azért elég gyenge mutatvány eddig. Több gólt kaptak, mint amennyi rúgni tudtak. Nem a 7-8. helyért öltek ekkora tőkét az igazolásokra.
  • bakkerman
    #2187
    másod vonalas edző,a Portonál kijött neki a lépés,a Chelseanél egy kád pénz se volt elég neki ahhoz,hogy valamit mutasson,és a Spursnél is megbukott...két topcsapattól is kibaszták,ez azért jelent valamit
  • Rockynhooo
    #2186
    A Portos mutatványa után, kicsi többet vártam tőle. Látszólag tök jól igazolt, de lehet annyira mégsem?!
  • contraste
    #2185
    AVB-t kirúgták a Pool elleni meccs után. Mit szóltok?
  • Rockynhooo
    #2184
    Valaki talál neten valami jót (én csak olyat találtam amin Bale volt :D), vagy valaki összedob valami jót (nem vagyok ps-es) akkor berakom szívesen. Már kicsit idejét múlt volt való igaz :D
  • vili 27
    #2183
    Te rocky ! Cseréld már le ezt a VDV és Ade fotót valami újra ! Köszi :D
  • IXEMGabeo
    #2182
    Bale digitális kivetítőn szerepelt New Yorkban a Times Squaren
  • Rockynhooo
    #2181
  • LasDen #2180
    half off :D
  • IXEMGabeo
    #2179
    Tud ez a Bale gyerek
  • vili 27
    #2178
    A bírók tesznek róla hogy nálunk ők legyenek a főszereplők.
  • Effe88
    #2177
    sajnálom
    főleg, hogy tavaly meg teljesen jogosan indulhattatok volna a bl-be
    csak jött a nagy cselszkíj:/
    na talán majd jövőre
    legalább egy kis színt hoztatok volna a bl-be
    az arenal majd meg megint kipottyan a legjobb 16-baXD
  • vili 27
    #2176
    Ez így igaz.
    Nem sok csapattal fordult ez elő a PL-ben.

    Ami viszont a plusz poén hogy ma 3jogosat nem fújtak be.
  • Effe88
    #2175
    komolyan 38 meccs alatt nem katatok 1 büntetőt se?:/
    azért az durva
  • vili 27
    #2174
    2 meg nem adott jogos büntető megint !!!

    38 meccs alatt 0 büntető (nem semmi)
  • attiGT
    #2173
    a coys az come on you suckers?

    amúgy hajrá spurs! jussatok be a blbe!
  • LasDen #2172
    Here is our starting line-up: Lloris; Walker, Dawson, Vertonghen, Assou-Ekotto; Lennon, Huddlestone, Parker, Dempsey; Adebayor, Bale. #THFC

    COYS
  • vili 27
    #2171
    A következő a meglátásom :

    Abban biztos vagyok hogy úszott a negyedik helyünk. Én nem vagyok az a fajta aki lemondja az ellenfelét, inkább tisztelem.
    Az igazat megvallva ki merem mondani hogy az arsenal játéka és hozzáállása alapján jobban meg is érdemlik a bl selejtezőt. Néhány meccsüket láttam csak, de java részben jól és kiegyensúlyozottan játszottak. A támadó játékuk előtt le a kalappal, azelőtt meg főképp hogy amit a második félidőben művelnek az valami hihetetlen.

    Visszatérve ránk. Nem végeztünk rossz helyen ezzel az ötödik hellyel. A körülmények sajnos megint úgy alakították hogy ne legyen benne örömünk. Én nem reménykedem az utolsó fordulóban. Ha a ncastle játékosai is olyan bohócok mint Pina Pardew akkor simán megkapják tőlük tálcán a 3pontot.

    Hol csesztük el ? Kövezzetek meg, de AVB annyit hozott ki a csapatunkból amit szerintem bármelyikünk kihozott volna ha a kispadon ülünk. Oké hogy jó hangulatot teremtett a fiúk közt, de a tavalyihoz képest nem láttam semmi fejlődést.
    Az egész idényben alig tudtuk kihasználni Lennon gyorsaságát. Végig egy emberre játszott az egész csapat. Hudd akkorát fejlődött visszafelé amin valahogy nem is csodálkozom. BAE és Walker a széleken gyermeteg hibákat követnek el amikből az ellenfél életveszélyes támadásokat, gólokat teremt. A togóit nem is említem. Ha nincs az utolsó két meccs, tényleg szóba nem hozom.

    Amit tapasztaltam végig az a tavalyi szezonban is látott ötlettelen foci. Végig passzolgattunk az ellenfél 16-osánál több órát úgy a szezonban hogy még csak helyzetecskét sem hoztunk ki belőle.

    Parker, BAE, Hudd, Adebayor, ennek a 4embernek egyértelműen távoznia kell ha kicsit is komolyan gondolja a vezetőség a BL szereplést jövőre.

    A teljesítményünkhöz képest még az ötödik hely sem megérdemelt. Voltak jó meccseink, de ez kevés.
  • bakkerman
    #2170
    +1
  • contraste
    #2169
    Remélek a Spursé lesz a 4.ik bely, job ban megérdemlik, mint az Arsenal. Főleg, hogy tavaly is ott lehettek volna, cask ugye mi BL-t nyertünk..
  • vili 27
    #2168
    Kemény meccs volt.
  • LasDen #2167
    10 ember ellen éppen begyötörnek egy gólt...
  • contraste
    #2166
    Miért kinek adnád az év játkosa címet? Szerintem meg pont fordítva, az év játékosa egyértelműen ő, mert kimagaslóan EGYENLETESEN teljesített az egész évben. RVP? ő azért hullámzó volt és nem egész évben volt topon. Mata tőlünk talán közel állt még, de a Chelseaből nehéz lenne ezt a díjat megnyerni.

    És én a fiatalt adtam volna másnak, mondjuk Villaból Lowton:) vagy Benteke, akár Lukaku a Bromból. Ezek siman megérdemelhették volna, persze sokan mások is, ha úgy nézzük, hogy tavaly Walker nyerte, ami azért kicsit fura volt.
  • Tyler1
    #2165
    Bale lett az év játékosa, és fiatal játékosa is. Hát szvsz max a fiatalt megérdemelte, de mint év játékosa...
  • Tyler1
    #2164
    Hozni kéne az elmaradt meccset, az +1 pont lenne már, ha hétvégén mi piccsantanánk ágyúékat(ez szerintem a mai meccs függvénye is), az már +4 pont lenne, de a Chelsea még akkor is mehetne 1 ponttal. Szóval reális az a 4. hely inkább, de ahhoz is kéne produkálni valamit a hátralevő fordulókban, nem elpiszmogni, mint tavaly.
  • vili 27
    #2163
    A chelsea közelebb áll hozzánk. A legjobb az volna ha mindkettőt előznénk. Sajnos az ágyúsoknak nagyon összejött az elmúlt néhány forduló.
  • Rockynhooo
    #2162
    Arsenal előtt kellene végezni mindenképp.
  • vili 27
    #2161
    Pocsékul játszottunk 75percig. Adebayor lecserélése után minden megváltozott.
    COYS !!!
  • Tyler1
    #2160
    1:0-ig láttam, mondom ez ennyi, erre nyernek 3:1-re :D Grat! Legyen meg legalább az a rohadt 4. hely.
  • miilann04
    #2159
    ja már meccs után olvastam, nem is néztem az időpontot. :D
    amugy csak a 60. percben kapcsolódtam be a meccsbe úgyhogy én már csak a jó részt láttam. :D
  • LasDen #2158
    akkor még úgy állt, hogy kampó...
    oké, hogy nyertek, de 70 percen át 0 játék volt...
  • miilann04
    #2157
    dehát most pont nyertek!
    de amugy jogos, valahogy a szezon végére mindig elfárad a csapat, ráadásul az se jött jól hogy nem rég bale és defoe még sérült volt (meg ugye lennon, aki még most is az), ma nagyon meglátszott szerintem h visszatértek, mindketten gólt lőttek plusz bale gólpasszt is adott.
    de legjobban még mindig egy minőségi csatár hiányzik. dempsey kuka, adebayorral nekem személy szerint nincs bajom, de idén szörnyű szezont fut, lehet hogy tényleg csak addig hajtott amíg kérdéses volt a szerződése. defoe jó, képes nagy gólokat is szerezni, de kevés, ráadásul már 30+, kell vki jobbat hozni.
  • LasDen #2156
    ez a spurs nem lesz úgy bl résztvevő, ha a szezon végét mindig elbassza....
  • vili 27
    #2155
    Nekem mindegy kit hoznak csak az kócos tehetségtelen togói gyufaszál húzzon vissza a lyukba ahonnan kibújt.
    VICC ez az ember.

  • LasDen #2154
    Újabb nevek merültek fel a csapat kapcsán.
    Benteke (Villa), David Villa, Loic Remy (QPR) - Van kiesési záradék a szerződésében, így olcsón elhozható, Damiao és Higuaín
  • cabell2
    #2153
    eloszor meg akartam kerdezni h ``eder krisztian?`` aztan rajottem h o nem focista :D