2192

  • gabber_saviola
    #497
    +1
  • Rockynhooo
    #496
    jah ha Pavlyuchenko felfejlődne Bent mellé akkor nagyon yo lenne.

    gecire örülök h végre kezd elindulni a szekér :)
  • vili 27
    #495
    HAJRÁ TOTTENHAM :)

    Fiúk ezek már nagggyon jó jelek. Ez a jó út felé vezet.

    Bent egy nagyon jó csatár és szimpatikus fickó, örülök az eredménynek. Azt mondom, hogy ha Bent és Pavlyuchenko összeszoknak, nem lesz hátvéd aki megállíthatná őket.

    Kár hogy nem adták a meccset. Ha vasárnap győzünk fiúk, akkor azt este megünneplem. Így is ünneplés lesz, mert az anyósnak való szülinapját ünnepli majd :)

    Csak így tovább kakasok !!!!!!!!!!! Lennon, Pavlyuchenko, és Bent is gólt fog lőni vasárnap :)


  • LasDen #494
    annak nagyon örülnék.....már amikor ide igazolt kedvencemmé vált.... :D
  • GTheo
    #493
    84' Tottenham H. [4 - 0] Dinamo Zagreb
    30' [1 - 0] D. Bent
    33' [2 - 0] D. Bent
    45' D. Lovren
    59' [3 - 0] T. Huddlestone
    70' [4 - 0] D. Bent

    Bent lehet, hogy megoldja a csatárhiányunkat :)
  • LasDen #492
    mán 4-0....Bent 3x és Huddlestone......
  • GTheo
    #491
    35. perc
    2-0 ide :)
  • campy
    #490
    xD de bizakodni jó:D
  • Forza Italia
    #489
    hát jha:D
  • kretyás
    #488
    akkor még nincs miről beszélni asszem :D
  • Forza Italia
    #487
    19
  • kretyás
    #486
    hanyadik is a totenham most? :D
  • campy
    #485
    nagy edző az a Redknapp nem hiába ért az angol focihoz:)
  • campy
    #484
    osztom pedig szerettem őket lásd Gerrard színészkedés az Atletico ellen milyen szánalmas 95 perc 11-es pfff ez a Liverpool a BL ben... nálam a MU a legundorítóbb a Fergusonnal együtt...
  • Cabell
    #483
    Az új edző volt a Placebo.
  • LasDen #482
    persze, nem láthatunk bele, de egy ilyen hirtelen változásban az új edzőnek a keze is benne van sztem.....addig semmit nem tudtak elérni aztán hirtelen győztek....a pool és az arsenal ellen szerencsénk volt, de én úgy gondolom, hogy Redknapp keze mélyen benne van a változásokban........
  • vili 27
    #481
    Rockynhooo és LasDennek :

    Pavlyuchenko góljánál fekvő helyzetből rekord idő alatt kerültem álló helyzetbe.

    Hajrá Spurs !!!

    Lennon a legjobb !!!

    Hétvégén a Citytől el kell hozni a 3 pontot !!!
  • vili 27
    #480
    HEllo mindenkinek !!!

    Én Szlovákiából származom, 27 éves, és nagy Tottenham rajongó.

    Bevallom én sajnálom az öreg Ramos edzőt, nekem a kisugárzása inkább egy szimpatikusabb jellem, mint az új edző. Nem láthatunk bele, hogy valóban az edző váltás okozza e a jó eredményeket. Láthattuk hogy az utolsó két meccsen hatalmas szerencsénk volt. Ha Ramos edző maradt volna, és ha vele jött volna ez a mélypontból való szárnyalás, ami remélem sokáig fog tartani, akkor lettem volna igazán boldog. Most mindenki azt hiszi az új edző hozta a győzelmeket, de ez nem igaz. Minden a játékosokon függ.

  • LasDen #479
    én meg épp faterommal beszéltem (Skypeon) és felkiáltotttam hogy gól erre ő is 1-2 s-cel később.....ő meg a barca meccset nézte..... :D
  • Rockynhooo
    #478
    nagyon durva volt :D nagyon szarok voltunk és győzelem :D Pávjucsenko goljánál örjöngtem :D
  • GTheo
    #477
    Mondtam én, hogy most feléledünk :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És a legundorítóbb angol csapatot vertük el :)
  • campy
    #476
    mekkora már:D:D 2-1 az eddig veretlen POOL ellen:D srácok bajnokok leszünk xD xD xD
  • kraawz
    #475
    megint 90. perc :D
  • LasDen #474
    szép győzelem volt, de asszem elmondható hogy nem igazán érdemeltük meg.... :D de azé jó érzés hogy elkentük a pöcs pool száját.......
  • minimize
    #473
    köszönjük!
  • Rockynhooo
    #472
    ez a Modric egy kalapszart nem ér nem hog 21 millát , EB-n aszittem hatalmas játékos de csalodtam.
  • LasDen #471
    leverjük a rohatt poolt.... :D
  • Cabell
    #470
    Na Spurs, ha holnap a 85. percben ket gollal , akkor probaljatok meg a 94.ben nem egygolos hatranyba lenni. Hajra:)
  • campy
    #469
    hát én nem láthatom:S:S nincsen Eurosport 2 de le is szarom sokkal jobb a Német Spanyol Olasz bajnokság mint az angol
  • LasDen #468
    Holnap Eurosport2 18.30
    Spurs-Pool

    :D végre láthatok egy meccset :D
  • LasDen #467
    ez győzelemként is felfogható a Spursnek és ez erőt adhat nekik a továbbiakra...... .D
  • Cabell
    #466
    Kar, hogy az sgn, ha mas topikba nem az aktualis klubbot istenited, az mar flemeles....a forum lenyege a forumozas, a velemeny nyilvanitas, es eszmecsere, az eszmecserenek pedig alapkove a vita, szerintem a beszelgetesek unalmasak, ha mindenki csak annyit ir, hogy "go gunners go" vagy akarmi, de itt ezt a forumon sajnos senki nem akarja tudomasul venni, legalabbis kevesen.

    Tegnapira meg, a Tottenham a tabella utolso helyen szerintem pont leszarja, hogy hogyan szerez pontokat, tok folosleges az agyusoknak ide irogatni, ez most kb olyan, mintha a Derby drukkereinek irtak volna tavaly, hogy "pedig a Derby nem erdemelte meg a pontszerzest.."

    Mindenki leszarja, a Tottenham jatekosai a leginkabb, de a legtobb szurkolo is, ez most nem az az eset, mint mikor pl. egy MU - Arsenal meccs utan vitatkozik ket drukker...ezt az Arsenalnak hozni kellett volna, de sokak nagy oromere nem igy lett.
  • LasDen #465
    lehet hogy mákunk volt és atom szarok voltatok, de a lényeg az 1 pont..........
  • campy
    #464
    nem kéne itt kiélnetek magatokat Arsenal drukkerek ez nem tesz ám jót:S:S:(
  • vmvr
    #463
    ide írtad, gondoltam itt reagálok:)
  • minimize
    #462
    ez talán mehetett volna az "Arsenal"-topikba is.
    felesleges itt szemetelni.
  • vmvr
    #461
    az a szégyen, ami a végén volt. az a három gól, amit kaptunk Clichyről és Almuniáról. egyébként ez egy nyert meccs volt, akárki akármit mond. itt az Arsenal maximálisan kézben tartotta a meccset, de két buta hibával a spurs feltudta hozni x-re. itt nem redknappen múlt, mert ő sem tehett volna már semmit pár percel a vége előtt.
  • GTheo
    #460
    Jenas és Bentley gólja hatalmas :)
    Mondjuk nekem Jenasé jobban tetszett, ahogy elhúzta balra és okosan belőtte ballal :)
  • LasDen #459
    és bebizonyosodott, hogy a legnagyobb probléma Ramos volt........
  • Matthew Prosac
    #458
    elképesztő meccs volt .)