16212
Battlefield 2142
  • schrank
    #1547
    szerintem ugyan az lesz a demoval mint anno bf2-nél kiadnak egy időlimites kis player számú mapot amit majd meghekkelnek leszedik róla a butításokat aztán rendesen lehet rajta nyomni így több mint egy évvel a kiadása után még mindíg vannak bf2 demo serverek szerintem ennek is ez lesz a sorsa

    neked mi lesz a nicked csak hogy tudjam kire szálljak rá a szerveren
  • sztechnika
    #1546
    Akkor a demo ugye nem 24h változat lesz?
    Parandia ha lesz demo,felmehetnénk 1et nyomni
  • sztechnika
    #1545
    Figyelj annyit mondok ne vitatkozz mindenkivel amikor látszik,hogy kivagy már közösítve,döntsd el,hogy a bf 2142-ről írsz vagy akkor indulás a "mindenkibe belekötő szarláma vagyok" fórumba.

    Vedd észre,hogy leszar téged mindenki....
  • Paranoia
    #1544
    :S nem értelek mit akarsz a bétával kezdeni?!törölheted nagy lendületel lefele...
    Demó lesz,fullról még szó sincs.
  • Max7
    #1543
    betam van ami 1.16 giga és ha kijott fullban nem teszem fel nem tudom mit nem lehet ezen érteni!
  • babar20
    #1542
    Lehet roszul értelmeztem és a 24 ora az hogy anyival elib szedheti le a demot!!Lehet de nem bisztos a demot az aki a downloaderböl veszi meg az 24 orával elöbb leszedheti a demot!!
  • Paranoia
    #1541
    ppf telepitsed csak fel amit letöltöttél aztán közöljed a szomorú hírt,h mit ötlöttél le
    Nincsen még full!
  • Max7
    #1540
    Nekem már lent van 1.16giga de még nem jutottam el odáig hogy telepítsem, viszont olvastam itt hogy valaki már fullban is megtalálta :S Kérdés hogy ez valós vagy kamu adat? Mert ha kijött eredetiben nem teszem fel a demót!
  • Paranoia
    #1539
    24órás?!
  • babar20
    #1538
    hy all!
    Ez a demó 24 órás lesz?Már mint 24 órát lehet használni vagy korlátlan ?ha jijön egyböl irjatok!!Köszi bf2142
  • Mester01
    #1537
    Nem hiszem...
  • Paranoia
    #1536
    Ugyan azt a pályát lesz benne,mint a bétába volt?
    hm mondjuk több mint valószínű.Bár naon örülnék ha nem.
  • Mester01
    #1535
    Jah ez nem a Star Wars Topic SRY!!
  • schrank
    #1534
    hurrá-hurrá űrcsata ... amúgy milyen űrcsatáról beszélsz semmi köze semmilyen űrhöz
  • Thanatos
    #1533
    ...
  • bakvarnyu
    #1532
    azér az eléggé elkeserítő , hogy az Európai hadsereg ilyen védekező harcra kényszerül majd. mért nem mi leszünk a jobbak.
  • Repülő Gyík
    #1531
    Ez jó!
    THX
  • Mester01
    #1530
    IGEN!!!

    Battlefield 2142 Demo - October 4th

    As announced by EA to a certain number of individuals, the Battlefield 2142 demo will be made available next week for download. We can't tell you anything more at this time other than the demo will be out next week. Stay tuned for more information!

    Update: It's been noted now on the EA forums that the release date for the Battlefield 2142 demo is October 4th, this wednesday. Just a little bit longer now!

    Szoval mar csak 1 napot kell aludni és mehet majd az Űrcsata... :DDD
    Forrás: www.totalbattlefield2142.com
  • Repülő Gyík
    #1529
    De tuti.
    Azthittem, hogy valami csoda történt, és van demo, erre csak az értelmetlen bla-bla.
    Valaki, aki a témával foglalkozik!!! Tudni napot, vagy percet a demórol? Vagy csak annyi hogy a héten!?
  • schrank
    #1528
    mi van mi a fasz bajotok van a skizofrénekkel
  • uHs Gerzson
    #1527
    Itt is lesz elég "szemetelés".
  • Paranoia
    #1526
    menjetek a BF2 topikba aztán oda "szemeteljetek"
  • schrank
    #1525
    "mihály gyere egyél van szalonna na meg kenyér ..."
  • Paranoia
    #1524
  • TS Zolly
    #1523
    Nekem??? Semmi bajom velük, semmi rosszat nem irtam róluk, sőőőt, ök legalább emberek nem szekrények.
  • 79Alba
    #1522
    okos ötlet támogatom
  • schrank
    #1521
    mivan valami bajod van a falusi állattartó emberekkel hhhe ...
  • TS Zolly
    #1520
    Asszem csinyálok egy escéháaerenká topikot itt a sögön csak neki. Ott elszórakoztathatja baromságaival magát.
  • TS Zolly
    #1519
    Fél diszóért vetted anno moszkvába mi???
  • 79Alba
    #1518
    mindenhova bepiszkít az "transzportkirály"
  • 79Alba
    #1517
    Miből ..... te kis betanított munkás
  • schrank
    #1516
    nekem már akkor volt államvizsgám IQ-ból amikor te még .... nnna majd ide kitalálok valamit
  • TS Zolly
    #1515
    Hagyd a szellemi szinvonalát, ö mindig ilyen volt, és ilyen is marad.
  • 79Alba
    #1514
    élvezkedsz hogy valki lemegy a te iq szintedre?
  • TS Zolly
    #1513
    B+! :DDD
  • TS Zolly
    #1512
    Mi a gond a tűzvezetési tiszthelyettesel???? Csak mert nem kockultak annyit a játékkal mint te???
  • 79Alba
    #1511
    te örnagy . valki dolgozik és nem egésznap játszik a gyíkpolírozással . i
  • schrank
    #1510
    nnna azért
  • 79Alba
    #1509
    Te isten te sztár üdvözöllek
  • schrank
    #1508
    bocsika "tűzvezetési tiszthelyettes" úr ha a magyarítást használó lámákat kihagytam volna