362
  • aren
    #41
    hali!
    milyen progival ill. kábellal prob.?Samsung pc studiot prob. meg nekem a d600-al hasít!
  • Sland
    #40
  • grebber
    #39
    Bocsi hogy itt kérdem de Samsung X660-as teloja van havernak és sehogy nem tudja felismertetni a gépével.
    Valami ötlet miért lehet??
  • Sland
    #38
    Nem is érdekel hogy most szar lesz e. Valszeg működni fog mert te is jót mondtál meg mások is mondtak vélemyényeket erre. Már meg is rendeltem a kártyát a netről. az 512MB -s kártya 17 ezer forint volt. Szerdán már ki is szállítják
  • Buba007
    #37
    Nem hinném, hogy kiadott volna a Samsung úgy egy telefont, hogy alkalmatlan legyen a memóriája bővítésére. Tehát szerintem marhaság amit mondanak...
  • Sland
    #36
    azt szeretném megkérdezni, hogy érdemes e Trans-flash micro sd kártyát venni? Mert a T-comnál azt mondták hogy e teló nem nagyon fogja szeretni a kártyát. Álandóan le fog fagyni és nem fogja bírni a nagy (256-512) méretet.
    Mi igaz ebből? Légyszi válaszoljatok még ma mert ha megéri megvenni meg minden akkor még ma megrendelem hogy 29.-e előtt kiérkezzen.
    Köszi
  • Buba007
    #35
    Megoldva!
  • Buba007
    #34
    Hiába töltöm fel a D600-ra az mp3-t, akkor is azt írja, hogy nem támogatot fájlforműtum és nem hajlandó lejátszani. Ez miért van? :S
  • Sland
    #33
    + 3gp vidó topic
  • Sland
    #32
    Link1
    Link2
    Java install D600 ra
  • Buba007
    #31
    honnan szeded a képeket? Progikat,játékokat nem tudsz rá szerválni?
  • Sland
    #30
    a képeket ebben a formátumban nagyságban tökéletesen rá lehet tolni a d600 ra.
  • Sland
    #29


  • Sland
    #28



  • Sland
    #27


  • Sland
    #26


  • Sland
    #25


  • Sland
    #24

  • Sland
    #23

  • Sland
    #22

  • Sland
    #21

  • Sland
    #20
    Hátterek D600 ra




  • Sland
    #19
    Találtam egy torrent oldalt ahonnan le lehet szedni 3gp filmeket. nekem most a halálosabb iramban van meg, a Gyalog Galopp Az argo A Gothica. Ha van rá igény feltöltöm rapidshare re. De csak ha van konkrét igény. a Videók D600 ason tökéletes minőségben lejátszhatók. Szinkronosak mind
  • FFX
    #18
    gyönyörű kijelzője van az biztos
  • Sland
    #17
    FORGALMAS D600 TOPIC
  • Sland
    #16
    van amelyik igen!
  • Buba007
    #15
    Ami jó D500-ra, az jó D600-ra is? :D
  • Sland
    #14
    JAVA PROGRAMOK INGYEN!
  • madvi
    #13
    A Symbian egy operációs rendszer. Mint egy windows pld. Kaphatsz rá olyan MMS stb. cuccot, mely vírust tartalmazhat. Ettől egy Symbianos teló a kukában végzi. A nem Symbianos pedig csak jelzi, hogy nem tudja értelmezni a kapott fájlt. Nekem D500 van és az egyik legfontosabb szempont a vásárlásnál pont az volt, hogy ne legyen Symbianos. Ameddig lehet, igyekszem is elkerülni ezeket a csili-vili "okostelefonokat".
  • Sland
    #12
  • Buba007
    #11
    Mire jó a Symbian? Miért jobb egy Symbianos mobil, mint egy nem Symbianos?
  • Sland
    #10
    3g-s az tök mind1. A 3g ért is fizetni kell nem is keveset. be lehet állítani hogy rezegjen aztán csöngjön vagy fordítva.
  • Buba007
    #9
    Érdemes ilyet venni? Nem nagy hátrány, hogy nem 3G-s a teló? Mit jelent, hogy nem vibrál és cseng egyszerre, először vibrál aztán cseng vagy fordítva?
  • Sland
    #8
    JÓ D600 oldalak

    ADATOK + FÓRUM

    A LEGJOBB LEÍRÁS!
  • Sland
    #7
    az mp3 memória mekkora?
  • rage
    #6
    Nekem Samsung D500-am van, munkatársam vett 600-ast, így hasonlítgattam kicsit
    Van, amiben jobb, vagy többet tud, van, ami jobban tetszik a D500-ban.

    Viszont, olyan fejlesztés a két telefon között amit én kihasználnék, nem nagyon van. Úgyhogy egyelőre jó nekem a D500 is :)
  • aren
    #5
    Hi all!

    én nekem már vagy 4 éve samsung telóm van.v200-al kezdtem aztán 820 aztán d500 és most végre megjelent a d600 amit vártam fél éve.
    én nagyon meg vagyok elégedv vele kijelző gyönyörű hang szép tiszta végre bővíthető a memory szép a telefon ja és SAMSUNG!szerintem ők csinálják a legszebb telcsiket!
    Én ajánlom mindenkinek ne filózzon másik telcsin samsungot vegyen ha teheti nem fog csalódni benne!
    Na byez all!

    Aren
  • Gunner
    #4
    És a Sony Ericcson K750? Azt mondják azoknak a kamerája nagyon űber, árban kb. ugyanez, sztem jobban megéri, de... nem akarok senkit se lebeszélni :)

    Én is most karácsonyra akartam vmi királyos telót, és a Motorola V360 ár-teljesítmény arányban egyedüli győztes, esetleg még a Sony Ericcsson K700
  • Sland
    #3






  • Sland
    #2
    Ugyhogy én azt hiszem kérek egy ilyet karácsonyra...

    Már 2 éve egy v200 as om van és az tökéletesn megfelelt. remélem ez is megfog!