362
  • ricky
    #121
    :DD jó lesz puskának...
  • PeeTeR
    #120
    word, excel, powerpoint, txt, html - minden szart meg tud nyitni :)
  • ricky
    #119
    Igaz az, h ez a telefon megtud nyitni ilyen szöveges dokumentumokat, esetleg táblázatot vagy vmi más office dokumentumot vagy vmi hasonlót?
  • ricky
    #118
    :DD
  • PeeTeR
    #117
    ezt az aprosagot eddig nem emlitettek sehol sem ahol olvastam ;D
    fuck da radio
  • ricky
    #116
    igen, de a nokiában ami van rádió, az magyarországon nem megy... úgyhogy az nem számít sokat...
  • PeeTeR
    #115
    szerintem is gyonyoru szep kepet ad. amugy a nokia mellett reszemrol annyi szol hogy van benne radio ;) a gaz meg a 8mb belso alap memo... tobbi nagyjabbol teljesen egyezik
  • PeeVee
    #114
    Gyönyörű szép képe van.
  • SASboy
    #113
    szerintem szép képe van
  • ricky
    #112
    Szeretnék telefont venni, vagy ilyet (D600ast) vagy 6300-t, ez a samsung jobban tetszik, csak a kijelzője nem tud olyan sok színt mint a nokiáé. Szép képe van azért? Ti melyikre szavaztok?
  • PeeTeR
    #111
    de mer engem az erdekelt. amugy nem lehet beallitani :)
  • gangbang1
    #110
    12900, kingston, de nem ez a lényeg, hanem hogy a francban lehet beállitani hogy egyből a kártyára mentsen?:(
  • PeeTeR
    #109
    mennyi volt?
  • gangbang1
    #108
    Hi!

    Vettem egy 1gb os transflash memkarit a telcsibe, fasza meg minden, csak az a gáz hogy nemtom hogyan kell beállítani hogy egyből a memkarira mentse a képeket videót, vagy nem lehetséges ez? mert ez igy tré hogy mindig a telcsiről kell átmásoln i a cuccot a kartyara.
    A választ előre is köszi!
  • PeeTeR
    #107
    webcime valakinek ahol vannak jatekok?
    alig lehet talalni valamit ehhez a telcsihez. pedig nem mondanam hogy egy utolso szar darab amit senki nem ismer...

    par jatek/program
  • anso
    #106
    Sziasztok!
    Nem tud valaki mondani pár wapcímet ahonnan, lehetne java játékokoat leszedni ingyen?
  • JohnnieWalkerX
    #105
    Hali!
    Akinek sikerült felrakni a D 600-ra java játékot az vegyen fel MSN-en pls!!!címem:[email protected]
    Aki tudd segítsen pls
  • mila69en
    #104
    hi egy kis gond:( a samsung d600-om nak a kijelzője tropa szerintetek mire számítsak mennyi lesz a megcsináltatás? széttört teljesen:/ a kijelző minden más működik
  • Demeter
    #103
    Skacok!

    Volna egy kérésem ki milyen akksit ajánlana a 600-as hoz? Csak azért kérdem mert az enyém a minap megadta magát. Néztem egy két helyen és láttam eredetit ill. utángyártottat is. Kérdésem, hogy melyiket volna érdemes megvenni? Az utángyártott 900mAh LI-ION 2999 Ft.- illetve eredeti gyári 800mAh LI-ION 5990 Ft.-
    Szerintetek melyiet lenne érdemesebb megvenni? Továbbá vadi új akksinál mennyi ideig kell "formázni" az akksit?

    Előre is thx!

  • mabbak
    #102
    Kő hozzá állandó internet-kapcsolat (asszem) és akkor ugye az a része, hogy smst küldesz meg használod az msnt az végülis free, de a netet ki kell fizetni szal egyszerűbb ha küldessz hagyományos smst. Más kérdés ha úgy is van neted telcsin. Emiatt sztem nem érdemes venni egyet, csak ha tényleg nagyon sokat használnád.
  • BRobee
    #101
    Hali!

    http://www.getjar.com/software/Samsung/SGH_D600/set10 oldalon láttam pár free msn és free voip progit. No fee-s ez nekem hülyeségnek tűnik, tapasztalatok?
    thx
  • DJ Bee18
    #100
    röhej ez a piac, én még előtte vettem D500-ast, drágább volt, mint amikor D600 megjelent :DD
  • Fyrex
    #99
    Üdv!
    Real Football 2006 kéne a telóra, ha esetleg vki tud linket vagy megvan neki, kérem jelezze!
  • Sland
    #98
    speedshop.hu
  • Shortstop
    #97
    nincs valakinek pesti vagy környéki ismerőse aki tud t-flash karit ócsóé?
  • Shortstop
    #96
    van hogy én nem szoktam

    [i]ugye mindenki magából....
  • Sland
    #95
    mért szerinted nem kel?
  • Shortstop
    #94
    a pont és az új mondat közé teszel szóközt?
  • mabbak
    #93
    #77 linkről kiválasztod,leszeded
    #32 felrakod
  • SASboy
    #92
    Hi.
    Hogy kell felrakni játékokat és programokat a telóra?
  • Fyrex
    #91
    megoldottam
  • Fyrex
    #90
    mikor elinditom a samsung pc studiot ezt a hibaüzit dobja

    "Cannot open port and this program is turned to offline mode. Turn to online."
  • Fyrex
    #89
    szevasztok!
    most kaptam ilyen telót, de sajnos vmiért a pc studio nem ismeri fel, tehát nemtudok rárakni semmilyen tartalmat

    mi lehet a hiba? az előző v200ammal semmi gondd nem volt ilyen téren
  • streetracer
    #88
    Hali! Ilyen telóm van nekem is, de nagyon zavar,hogy hiváskor nem tud egyszerre rezegni is és dallamot játszani. Vagy csak rezeg majd dallamot játszik, vagy csak dallamot játszik rezgés nélkül. Nincs erre a problémára valami megoldás, esetleg egy firmware frissitésben nem oldották meg ezt a "hibát"?! Köszi.
  • mabbak
    #87
    Nem panaszkodtak még :)
  • Demeter
    #86
    Az sem rossz, csak egy kicsit kaotikusnak tűnhet. :))
  • mabbak
    #85
    Ahol elvileg mondat vége van, oda vesszőt teszek :-P
  • Demeter
    #84
    Hát én meg a te kérdésedre nem tudok érdemben válaszolni mivel nálam ez nem szokott aktívűlva lenni. Viszont kíváncsi lennék, hogy miképp is fejtik meg az ismerősid az sms küldeményeid ha egybe írod őket. :)) Vagy netán grafológusok mind? :D
  • mabbak
    #83
    Érdemében nem tudok rá válaszolni (sőt sehogy) :), de a 2-ik kérdésed problémáját én észre se vettem. Soha nem írok nagybetűket, sőt nem is nagyon szoktam a mondatokat elválasztani sms-ben :).
    Feltennék én is egy kérdést, aza hírszolgálati sms mire jó, mert nekem be van állítva minden csatornára,de még egy ilyen üzenetet se kaptam.
  • Demeter
    #82
    Én is így gondoltam, hogy min.3-4 napot azért bírnia kéne. De már 3 hónapos a teló és ezt csinálja. Le kéne cserélni az akksit? Csak mert én már merítettem le nem gyszer csontra de semmi változás.

    Más: két kérdés a telót illetően.

    1. Megoldható e, hogy a teló "szóljon" vagyis figyelmeztessen ha nem fogadott hívásom volt és nem vettem észre mondjuk (úgy mint pl. az sms-nél ahol be lehet állítani, hogy hány perc múlva szóljon az sms érkeztéről ha nem vettem volna észre).

    2. Miért van az ha sms-t írok és és nagybetűvel kezdem a mondatot akkor pont után nem egyből nagybetűvel kezdi hanem folytatja kisbetűvel a következő mondatot? Most vagy én nem vettem észre, hogy ezt hol lehet állítani, vagy ezt nem tudja a teó. Mert ha így van akkor ez elég szégyen a telóra nézve.

    Thx