362
  • mabbak
    #81
    Nem igazán, nekem 1,5-2 hét kellett hozzá míg rendesen "kiégett" az aksi, ha ez a megfeleelő szó. Mostmár 4-5-6 napokig gond nélkül bírja, használattól függően.
    Havernak volt hasonló gondja...feltöltötte, lemerítette egy párszor és jó lett.
  • Demeter
    #80
    Skacok ugye nem igazán normális egy 3 hónapos D600-as tól, hogy 1!!!!!! napot bírjon ki az akksija? Szerintetek???
  • Avenger
    #79
    kódbeírogatással lehet csak feltölteni rá java-s cuccot, angol nyelvű leírás Itt találsz, igaz D500ashoz de ugyan úgy működik D600asra is. Én hamar teleraktam a memóriáját :D bluetooth-al nem ment, de adatkábellel simán.
  • ElekAdam
    #78
    köszi .De most az a baj hogyha leöltöm valamelyik játékot akkor nem indul el és ezt írja "Nem támogatott fájlformátum" Mit kellene csinálnom ?
  • mabbak
    #77
    itte
    amúgy ha végigolvastad volna a topicot rögtön az elején találtál volna...
  • ElekAdam
    #76
    Hellósztok
    Nem tudtok olyan helyet a neten ahonnan Samsung D600-ra lehet programokat vagy játékokat letölteni ingyen ?
  • balcsi70
    #75
    Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy samsunghoz(talán valami D600-valahányas,vagy 800-valahányas nem tom valami uj,)hogy jó e,a Nokia PC Suite progi? vagy milyen progit lenne jó használni?(az elözöt használtam nokia-hoz meg voltam vele elégedve,a samsunghoz van valami jó progi?(és ha lehet magyar) kössz a válaszokat.
  • EmThor
    #74
    w00t
  • Sland
    #73
    1. tök jól lehet olvasni rajta

    2. igen
  • EmThor
    #72
    hi, kérdés

    1. word-ot milyen rajta olvasni? kirakja jól, vagy oldalra is tekerni kell? [e-book olvasás bkv-n :D]

    2. videót fektében is lejáccik, tehát 90 fokkal elfordítva, hogy ne ilyen álló, hanem fekvő képen lehessen nézni? mert az ipod-ra is 320*240-es filmek jönnek...

    thx
  • Avenger
    #71
    Elvileg nem okozhat a router bajt. Nekem akkor volt olyan hogy nem indult újra, de nem is töltött a java a telefonon, amikor az uploaderbe nem raktam be semmit. lehet a kapcsolattal van valami, a port nem jó vagy ilyesmi.
  • mabbak
    #70
    adatkábellel, bluetoothom nincs
    router okozhat vmi problémát?
  • Avenger
    #69
    Bluetooth-on próbálod?
  • Zetorg
    #68
    december óta d600-am van, nem rossz teló, csak a p910i után kicsit butus :)
  • mabbak
    #67
    most ott tarok, hogy olyan mintha csinálná (nem megy a %), csak kilép a menübe.
    nincs vmi másik program?
  • Avenger
    #66
    Nekem is ilyen volt Bluetooth-on de aztán próbáltam USB-n és akkor jó volt, csak a PPP-ben is USB-re kell állítani.
  • mabbak
    #65
    vki találkozott már azzal a problémával, hogy megpróbált javát feltölteni (softick,uploader) és mikor oda kerül a sor, hogy be kell írni a kódot, majd 'verzió letöltése'-re klikk akkor a számláló nem indul és esetleg újra is indul?

    no, mi a megoldás?
  • DONGUBA
    #64
    ez mennyi mostansag?
  • mabbak
    #63
    lehet, hogy hülyeséget fogok kérdezni, de, ha előfizetek t-online-nál egy 250 kbra korlátolt gprs kapcsolatra és letöltöm vmelyik msn progit telcsire, és használom, akkor a karakterek elküldését beleszámolják a 250 kb-ba?

    ha igen, akkor mekkora a karakterek mérete?

    előre is köszi és bocs ha hülye voltam :)
  • jano1956
    #62
    Köszi szépen. De ez kezeli a DOMINÓ kártyát is. És mennyi az ára.
  • aren
    #61
    hali.

    én elektropontban vettem kártyafüggetlenül.próbáld meg ilyen üzletben.
  • jano1956
    #60
    Azt én is tudom. De azt szeretném tudni, hogy lehet e kártyásat venni.
  • Sland
    #59
    t mobile nál csak előfizetéses van
  • jano1956
    #58
    Szeretnék venni egy Samsung D600 "E" kártyás telefont. de nem tudom, hogy létezik e. Ugy tudom csak elõfizetéses van. Ha valaki tud segítsen. Köszi
  • Sland
    #57
    google be írd be. fogsz találni vmit. én régem találtam de már nem tudom hogy melyik oldal vol az :(
  • norbisz
    #56
    Tényleg, azt nem tudja valaki, hogy hogyan lehet feltölteni kábellel JAVA-t a D600-ra? Van hozzá valami progi (JAVA Upload), meg kell még valami másik progi is, + valami kód, mert alapból tiltva van JAVA feltöltés Samsungokon. D500-hoz találtam kódot, szerintetek jó D600-on is? Vagy próbáljam ki? :) Nem számít telónak???
  • norbisz
    #55
    Hali!

    Én pár napja vettem D600-ast, de nagyon király! Nagyon jól néz ki, mindent tud, amit kell, szép hangja van, kristálytiszta a kép, stb.

    Egyedüli hátránynak azt tudnám kihozni, hogy a telefon belső memóriájában (73MB) nem lehet saját könyvtárszerkezetet létrehozni. Úgy értem, nem tudok könyvtárat létrehozni a hívásazonosítóknak. Ugyanott tárolja, ahol a többi képet :( Ez néha elég zavaró tud lenni (bár lehet, megoldható, csak még nem volt időm végignézni minden lehetőséget). A memóriakártyán viszont azt csinálsz, amit akarsz...

    Vettem bele egy 512MB-ost. Nagyon picike :) Így már filmet is lehet rárakni :) Ha valaki vesz bele memóriát, nézzen szét rendesen, mert találtam egy helyet, ahol 11.100Ft az 512MB-os Sandisk TransFlash, holott a legtöbb helyen 9-10ezer körül van a 256MB-os. Neten lehet rendelni, ha munkanapon 18óráig rendelsz, másnap már szállítják. Ja, és 10ezer forint felett ingyenes a kiszállítás az ország egész területén... Ha valakit érdekel, küldök címet, csak itt nem lehet, mert reklám lenne :)

    Végül 1-2 kép (nem valami jól sikerültek a vaku miatt):









    És ez a nem egyszerű méret !!! :

  • Sland
    #54
    D600. kenterbe veri a D600 a W800 at pl videófelvételben. D600 max 352*288-at tud. míg a W800 176*mittoménmennyit. Sok dologban jobb csak annyiban szarabb hogy a W800 on van infra is meg annak szebb az mp3 lejetszó hangzása egy kicsit. ennyi. azon belül mindenben rommá veri a W800 at.
  • Arti
    #53
    Sztetek W800 vagy D600? Melyik lenne jobb?
    Nemtudok dönteni :(

  • aren
    #52
    hali!

    alapban van a telón egy kisebb fajta de amugy nem tudok róla nem symbian rendszeres de ezt szerintem te is tudod.
  • haze
    #51
    a d600-ra lehet tölteni programokat PC-ről? PL:képszerkeztőt
  • mabbak
    #50
    köazi, kb 5 perccel utána rájöttem, csak azért tettem fel a kérdést, mert mielőtt kérdeztem végigzongoráztam az összes gombot és nem történt semmi, úgy látszik nem nyomtam meg rendesen :)
  • Sland
    #49
    megnyomod az 1es gombot
  • mabbak
    #48
    hello
    a videókat nem lehet vhogy kirakni teljes képernyőre, mert sztem így elég kicsi pl egy filmet megnézi, pedig mekkora sirályság lenne a buszon reggel, félálomba :)
  • rage
    #47
    32-es hozzászólásban ott a link az útmutatóhoz.
  • vki
    #46
    Hi! Van egy mezei bluetooth-om, és játkokat szeretnék a telóra rátölteni. Ezt hogy tudnám megvalósítani?

    A válaszokat előre is köszi.
  • aren
    #45
    hi all!

    használjatok imtoo 3g video convertert.ezzel át konvertálhatsz akármit és tuttira menni fog.
    by!

    Aren
  • TBALINT19
    #44
    Hello. Formátum az jo. Más telörol ha kapok azt lejátsza, csak ha az usb kábelével töltöm fel akkor nem.
  • Sland
    #43
    mert rossz formátumú videót töltesz fel. csak a 3gp vagy az mp4 a jó
  • TBALINT19
    #42
    Hello. miért van ha feltöttöm a kébellel a telora a videokat nem játszale?
    köszike...