362
  • Aquir
    #362
    Több samsung modellnél működő LCD teszt:
    Hívószámoknál: *#0*#      have fun
  • sanyesz091
    #361
    d600 nemtudja kezelni a 2gb os kártyát.. max 1 et bír el. Szal add el és vegyél 1gb sat
  • Pianista
    #360
    Hy!

    Van nekem egy SGH-D600e mobilom és nemrég kaptam egy 2GB-s microsd kártyát és nem látja... pontosabban nem tudom megnyitni, ha rá akarok menni a memóriakártyára akkor kiirja hogy "formátum"(nem format) bal oldalt igen, jobb oldalt nem... ha gépben próbálok belemenni akkor azt írja hogy helyezzek be egy lemezt, olyan mintha nem lenne megformázva... mi lehet a gond??
  • Shortstop
    #359
    honnan és hogyan tudok a telora uj software-t rakni?
  • Shortstop
    #358
    D600-as minden tartozékkal, dobozzal, eladó 15k-ért
    [email protected]
  • Dodibá
    #357
    Eladnám Samsung D600-as készülékemet dobozzal, gyárilag gártyafügetlen, jó állapotban van. kevesebb mint 1 éve van használatban. akit érdekel írjon.
  • PeeTeR
    #356
    merre lax?
    irajal egy privit aztan kuldok egy ket embert aki meg tudja csinalni neked
  • TibiGT
    #355
    És hogyan lehet hozzájutni? nekem a teló adott, és a kártya is megvan már. szeretnén hogy működjön. Légyszi segítsetek!
    Adatkábelem is van :) vagy ez csak Service Boxal lehet?
  • PeeTeR
    #354
    de igen csak kell egy ugymond orange FW amit ugy loptak ossze es forditottak le a magyarok :)
  • TibiGT
    #353
    és nem lehet valahogy elfogadtatni vele a 2GB-os karit?
  • PeeTeR
    #352
    vazze ott van a #350 -es hsz -ban...
  • kiss dávig
    #351
    üdvözlök mindenkit uj tagként szeretnék segitséget kérni tőletek d-600-ra honnan tudok játékot letölteni? előre is köszi a segitséget
  • PeeTeR
    #350
    erdekes mert mar majd 1,5eve irtam egy reszletes up -ot a telefonhoz ami azota mar ezer helyen fellelheto.

    tehat ido raszanva es el is van keszitve :)

    D600.java.upload
  • Deloi
    #349
    Lassan érik már ide is egy kis faq :) Bár nemtudom, ki szánna rá időt:)
    Ezt olvasgasd, elég bonyesz..
  • hamotar
    #348
    Helllóó!!
    Lehet h már volt ez a kérdés de én nem találtam.
    Az lenne a kérdésem h hogyan lehet java játékokat vagy alkalmazásokat felmásolni a telóra?
    Amiket felmásolok rá nem kezeli és amiket bluetooth-on küldenek át, azokat is az egyéb file-ok mappába helyezi és ugyan úgy nem kezeli őket.
    Köszi.
  • PeeTeR
    #347
    2GB -os kartyat nem kezel
  • Blue15
    #346
    formázd át FAT32-be és tökéletesen fog müködni!!(a memóriakártyát)
    nekem is ez volt a gond..
    mert sima FAT-ba volt..
  • barca15
    #345
    igen, már mástól is ezt hallottam. köszi szépen.
  • ricky
    #344
    nekem valami olyasmi rémlik, h csak 1 gigás ismeri fel, de ez nem 100%
  • barca15
    #343
    hali! légyszi segítsetek. vettem egy 2 gigás micro sd kártyát. belerakom felismeri, de nem tudom hogy kell így aktiválni, hogy működjön. ha rámegyek, akkor megkérdezi hogy formátum? nyomok egy okét,aztán kiírja hogy hiba. mit tegyek?
  • PeeTeR
    #342
    nem lehet. ujjonan veszed? (ha nem akkor inkabb keress egy D900 -at mert par ezer forintal lesz tobb es annyival azert jobb is)
  • heló józsi
    #341
    hy!
    most akarok venni egy d600-ast és azt akarom kérdezni hogy lehet-e témát tenni rá??
  • PeeTeR
    #340
    ez is igaz de igy is doglassu akkor jobban jar ha a digicam -et hasznalja :)
  • Sland
    #339
    1. micro SD-t belerakod a telóba
    2. adatkábellel összekötöd a gépet meg a telefont
    3. Menü > Beállítások > Telefonbeállítások > USB beállítások > Háttértár
    4. telefon összecsuk
    5. sajátgépben lesz egy új meghajtó, az lesz a d600 memóriakártyája. oda lehet másolgatni, új mappát csinálni stb.
    6. enjoy!
  • PeeTeR
    #338
    vegulis az is egy megoldas csak nalam ez nem mukodott a fenykepezogep vegett. igy eszembe sem jutott :)
  • ftomi89
    #337
    kösz a segítséget, eszembe jutott, hogy a fényképezőgépem sd kártyát használ, nekem meg van átalakítóm a microsd-hez, úgyhogy a fényképezőt kártyaolvasóként használtam és múködik is :)
  • PeeTeR
    #336
    2 lehetoseged van.
    ------------------
    1 -> atmasolod a telefonodra a kabelen keresztul, majd athelyezed a kartyara
    2 -> veszel egy kartya olvasot es azzal masolod kozvetlenul a kartyara (maximum 2000HUF)
  • ftomi89
    #335
    Hello!
    Most vettem egy 1gigás memóriákártyát a d600asomba, de nem tudom hogy lehet gépről a kártyára file-okat másolni. Van erre megoldás?
    Samsung PC Studio-ban csak a telefon memóriáját látom, a telefon viszont felismerte a kártyát.
  • ricky
    #334
    értem, köszi, majd kipróbálom!!!
  • PeeTeR
    #333
    ugy tudod megoldani hogy keresel egy wapserver -t ahova lehet feltolteni fileokat. tudod olyan amirol wap -on keresztul le tudod szedni az alltalat felrakott file -t. feltoltes utan megadja az eleresi utat. gondolok itt olyanra mint pl. rapidshare. felraksz valamit aztan megkapod a linket a feltoltes elereserol. na ilyen helyre rakjal fel jatekot, jar-jad file is kell es ugy le tudod tolteni a telefonra.

    mashogy nem megoldhato
  • ricky
    #332
    :((
  • PeeTeR
    #331
    nem mivel sehol nincs publikus serial engedelyezo kod a service kodok meg nem jok hozza amik jok a D600 -hoz vagy a D900 -hoz. nem veletlenul nem vettem anno :)
  • ricky
    #330
    MIért?? Nem lehet?? :O
  • PeeTeR
    #329
    Z400 -ra hogyan tudsz feltolteni egyaltalan java -t?
  • Deloi
    #328
    Olyat nem találtál, ahol hasznos, és használható progik vannak? De amúgy érdekelnének a játékok is!
  • ricky
    #327
    Z400 ra nem jók?? :)
  • PeeTeR
    #326
    akit erdekel jatek az jelentkezzen talaltam nagyon jo kis oldalt ahol free jatekok vannak viszont tenyleg jatszhatoak. nem ezek a tucat gyakik ahol minden egyes pack -ben vagy free oldalon fenn vannak. nem a legujabbak viszont jok :)

    D600 & D900 -hoz egyarant (mindketton tesztelve)
  • PeeTeR
    #325
    .:torolve:.
  • PeeTeR
    #324
    itt van par jatek nem darabolt archivum hanem 3 kulonbozo.
    jobb gomb cel mentese maskent vagy letoltesvezerlovel toltsetek es utanna *.zip -re atnevezni a *.jpg kiterjesztest.

    01
    02
    03
  • elekati
    #323
    és azt hova tolod fel peti?