362
  • o yee
    #282
    1263
  • PeeTeR
    #281
    np
  • FullLife
    #280
    Köszönöm a válaszokat!
  • PeeTeR
    #279
    2. csak memoriakartyan lehet
    3. csak az elore definialt egysegeket lehet vedeni (menukod 9/7/5)
    4. igazabol ez felbontasfuggo. tehat videot is akkor huzza szet teljesen ha 320x240 -es. ha pl. 176x220 akkor csak a kepernyo kozepen helyezi el. kepeknel is igy van hogy lathato legyen a teljesen. mivel itt nincs semmi eszkoz amivel mozgatni tudnad, hogy latszodjon az esetleg lemaradt resz (pl. ACDSee - ugye itt egerrel meg tudod oldani a nagyobb kepeknel)
  • FullLife
    #278
    A java téma megoldódott köszönet DELOI-nak!
    A többi kérdés még mindig megválaszolatlan számora:)
  • FullLife
    #277
    Jó valóban igazad van :)
    Akkor le írom a problémáimat, és aki valamelyikre tudja a választ írja le pls :)
    Szóval:
    1. Hogyan tudok java alkalmazásokat tenni úgy a telóra hogy az le is fusson...(én adatkábellel az egyéb fájlok mappába tettem, de ott nem futtatható)
    2. Hogyan tudok mappákat létrehozni a telefonon? Vagy azt csak a memókarin lehet?
    3. Hogyan tudok egyes fájlokat lejelszavazni? Mert nekem csak mappákat sikerült a beállításokban.
    4. A TV-re kötve: a videót magából kiteszi teljes képre. képekkel ezt hogyan lehet?

    Válaszokat előre is köszönöm!
  • PeeTeR
    #276
    ez a topic ezert van..
  • FullLife
    #275
    Sziasztok!
    Most vettem egy d600-at, lenne pár kérdésem a használatával kapcsolatban :)
    Aki úgy érzi tudna segíteni és ráér dobjon egy e-mailt a [email protected]! kössz előre is!
  • ricky
    #274
    Van egy progi, ami a dig. fényképezőgépből tud kamerát csinálni, de csak ha támogat vmit, nem tudom pontosan hogy működik. Ha jól eléxem valami Ulead product...
  • PeeTeR
    #273
    leginkabb sehogy... ha lenne hozza ilyen software akkor mar irta volna valaki. egykent egy szaros webcam 2500-3000HUF. inkabb vegyel egyet
    (SE -hoz van)
  • birkuszd600e
    #272
    sziasztok!
    valaki tudna nekem segítein abban, hogy atelefont hogy lehet webcameraként használni? eléggé fontos lenne, ha valaki tudezügyben bármit is akkor írja le nekem pls! thx
  • PeeTeR
    #271
    probald ki mindendet melyik mire jo... tul sok idot nem vesz igenybe. fel ora alatt meg is vagy veluk. word meg excel fileokat kezel gond nelkul de ezekbe aligha lehet beleaplikalni 3D -s terkepet... office java alkalmazast meg nemtom hogy tamogat -e. a MIDP 2.0 meg azt jelenti hogy addig bezarolag tamogatja a java alkalmazasokat. D600 -ra van 3D -s jatekom de hat nem igazan erre lett tervezve a telefon mert nem mondhatom hogy minden gond nelkul viszi. neha be-beszaggat...
    itt meg erdemes korul nezni ez ugyben. illetve kerdezoskodni
  • Shortstop
    #270
    nekem semmi trükközés nélkül kezeli a word és excel fájlokat
  • Tomaszman
    #269
    Nekem D900as telefonom van. Látom, hogy beszélitek h a D600 kezeli a word meg exel fileket. Gondolom akkor a D900 is. Leszettem az a 28 office java alkalmazást, de nem tudom, hogy melyiket rakjam fel. Segítsetek légyszi.
    Erről nem beszéltetek, de van térkép, 3d-s térkép telefonra, szal lehet vele útvonalat tervezni(ha jó tudom) meg midnen csak nem mutattja a jelenlegi pozíciódatm mivel nincs benne GPS. MIDP 2.0 ha jól tudom a jávája a telefonomnak. Ez mit takar? Van ebben 3D támogatás? Na ha tudtok ezekben a kérdésekben segíteni akkor nagyon köszönöm.
  • birkuszd600e
    #268
    sziasztok!
    valaki tudna nekem segítein abban, hogy atelefont hogy lehet webcameraként használni?
  • PeeTeR
    #267
    persze... max. 30.000 - 32.000 -et kap erte tobbet nem
    jatek meg semmit sem szamit, a microsd meg szinten keveske foleg hogy egy 1GB -os Kingston kartya 3200HUF...

    igy igazabol a telcsi ami eladhato de azert se varjal sokat az U600 megjelenese ota zuhannak az arak rendesen.
  • Benc16
    #266
    azért kösz :)
  • Benc16
    #265
    nem kell most per pillanat... :)
  • Sland
    #264
    35k és megegyeztünk. Egyébként 40ért árulom :)
  • Benc16
    #263
    fateromé -t most mostuk ki, és bírta 1 hónapig még... :DDD [ilyen telefonja van neki is]
  • Benc16
    #262
    10k -ért viszont én megveszem :D
  • Shortstop
    #261
    amíg egy telefon nem tud lepippantani teljesen élethűen addig én ezt el nem adom :)
  • Benc16
    #260
    =)
  • Sland
    #259
    Akkor felrakom egy-két helyre.
    Beleszerettem az U600-ba :P
  • Benc16
    #258
    40-50k sztem :)
  • Sland
    #257
    Mennyiért lehetne eladni egy szép állapotú D600-at, tele játékokkal, 512MB-os kártyával, szinte karcmentesen?
  • Benc16
    #256
    jó lenne ha visszaolvasnál!

    #247
  • i90venom
    #255
    hi valaki tudna segíteni?
    hogyan lehet d600-ra játékot tenni sz.gépről?
  • Shortstop
    #254
    gyakorlatilag igen mióta kártyán van azóta nem ismeri. de van olyan video amit nem én csináltam és az gond nélkül fut.

    kipróbáltam már minden tömörítési lehetőséget de sajnos semmi..

    köszi a segítséget
  • Deloi
    #253
    Én Imtoo-t használok, és eddig mindent felismert, amit csináltam. Ez fura, hogy a kártya miatt nem ismerné fel(ha jól értettem csak az változott). Nem változtattad meg a video konvertálás beállítait?
    Ha már video, nekem is lenne egy bajom. Kipróbáltam vagy 3 féle konvertert, de mindegyikkel késik a hang 1-2s-ot(gépen is, nemcsak telón), ami elég zavaró néha. Én csinálok vmit rosszul, mit használtok ti, ami normálisan konvertálja a hangot is? Amivel nagyon sok mindent be lehet állítani.
  • Shortstop
    #252
    HI

    Ti mivel konvertáltok filmeket erre a telóra?
    Apollo 3gp Convertert használtam eddig és minden ok volt de vettem egy 1GB Kingston MicroSD karit és nem ismeri fel a filmet, pedig próbáltam már mindegyik verziót amit ez a konverter tud. De az egyik torrent oldalrol szedtem le egy 3gp-s filmet és azt gond nélkül vitte...
    Szóval valami orvoslat vagy tud valaki ajánlani valamit?
    Előre is köszönöm!
  • ericsson ga628
    #251
    Hello! Nem tud valaki erre a telcsire egy Bluetooth chat-et? :)
  • PeeTeR
    #250
    szarvas -on voltunk tegnap egy haverommal ott fogtam a kezembe. nagyon popec es szep kis telefon. kb olyan vastag az egesz mint szetcsusztatva a D600 es a kijelzot tartalmazo resze. tehat a vekonyabbik. mondjuk ezek az erintogombok nem jottek be tulzottan. baromi erzekenyek. mar az LG Chocolate -nal sem nagyon tetszett. mondjuk itt mar kicsit konnyebb kezelni.
  • Deloi
    #249
    Amúgy én ezt a telót minden apró baja ellenére nagyon szeretem, mert tényleg nagyon jó! Pl. szeretek az unalmas vonatúton megnézni 1-2 jóbarátok részt, és egyeltalán rengeteg dologra használom. A Java cuccokkal meg hihetetlenül ki lehet egészíteni(internet, könyvolvasás, térképek, szótárakat rengeteget használom) Szóval jó, hogy van! Ajánlom mindenkinek!
  • Deloi
    #248
    Ennek asszem itt nincs helye...
  • padre14
    #246
    A D600 király teló!U600-al találkozott már vki személyesen?Ha igen,vélemény?
  • PeeTeR
    #245
    nem lehet. ez biztos...
    bar nekem mar az sem tetszik hogy pl a memokartyan tarolt kepeket csak ugy lehet nezgetni a ramegyek, megnyitja, megnezem, kilepek (visszaterek a listaba) es megnyitom a kovetkezot. vagyis nem lehet leptetni mint amikor a telefon memoriajaban nezgetem. mert pl, a paromnak lg l600v -je van es abban van ilyen funkcio. szerintem ez sem egy elhanyagolhato tenyezo. foleg hogy ugye 240x320 -as kepeket kezel a keszulek es ilyen felbontas bellett mar 100KiB fole kuszik egy-egy kep merete es ez a ki-be lepkedos megoldas kisse idoigenyes. pl van olyan sajat keszitesu sima jpg kepem ami 130KiB-150KiB es ezeknel is neha ugy gondolkodik, majd megszakad :)
    meg nekem is van jopar olyan dolog ami meg nem tetszik de mint ezek ellenere akkor is nagyon jo keszuleknem tartom. (megvalami: mappakeszites hianya a keszuleken)
  • Deloi
    #244
    Hát ja az hiányzik, de így már elég jól használható. Tudok ezt azt, de hát most mit mondjak, kezdjem el sorolni, mi hogy működik? :) Ami a legnagyobb bajom amúgy, hogy a fotókat, csak úgy lehet megnyitni a Picsel file viewerrel, hogy szgépen berakom az egyéb mappába. Sehogy se bírom máshogy, pedig néha jól jönne, mert az sokkal gyorsabban kezelni, és több mindent tud, mint az alap képnézegető, amivel még teljes képre se lehet kitenni. Nem tudja vki, hogy ezt meg lehet e oldani csak telóval(hogy nem kötöm a gépre?) Bár vmi tesztben azt olvastam nem lehet :(
  • PeeTeR
    #243
    tudom en is igy hasznalom de kamerafuggetlenul akkor sem hasznalhato a lampa. o pedig erre volt kivancsi. mint a sharp gx30i -nel is. folyamatos hangerogomb es lon vilagossag :)
  • SASboy
    #242
    ez is jó :) :DD