520
Mortal Kombat Shaolin monks
  • Kung Lao13
    #480
    Fel és le nem???
  • 998877
    #479
  • 998877
    #478
    Scorpion kódja:L2;fel;le;elöre;vissza;R2;kocka
    Szia!!Én jól le írtam mind a két embernek a kódját de nem hallom a hangot!!Ja és scorpion-nál mit jelent aZ előre meg a hátra??
  • 998877
    #477
    Köszi szépen!!
  • Kung Lao13
    #476
    Szia! A főmenübe kell beírni a kódokat és ha sikeresen aktiváltad a kódot akkor egy kis hangot fogsz hallani! Skorpióval is és sub zeroval is ko-op on,és single playerben tudsz játszani ha jól berirtad kódot! remélem tudtam segíteni.
  • 998877
    #475
    Írjatok vissza léci!!
  • 998877
    #474
    Szia!! Krisz08

    Scorpion kódja:L2;fel;le;elöre;vissza;R2;kocka
    Sub-Zero kódja:L2;kocka;le;fel;L1;fel;kocka Én lemásoltam ezeket a kódokat de nem tom hogy hova kell írni!Ja meg van olyan problémám is hogy egy vidibe láttam hogy egy embernek a single player-be be van hozva neki sub-zero meg scorpion!!Őket hogy kell behozni???Hogy lehessek vele a single-ba?Köszi:Üdv:998877
  • Kung Lao13
    #473
    Szívesen.Ja és nincs mit akinek ugyan ien problémája van olvassa vissza amit régen irtam! további jó Mortalozást kivánok mindenkinek!!:)
  • aresz96
    #472
    Sikerült kinyirnom SHAO KHANT ,köszz a segitséget Kung lao 13!
    Nélkülded nem tudtam volna kinyirni
  • aresz96
    #471
    DE alig van már élete és elkezd forogni én meg nyomom a L2+x et és mindig az utolsó forgássa veszi le az életem.És már a végén nem marad életem.
  • Kung Lao13
    #470
    Shao Khan hoz???kód??? XD hogy leírtam ugy kell legyőzni amikor 2 en játszottunk a haverral akkor még nehezebb is volt a kalapácsos rész mer ha én jól eltudtam menekülni de a haver beragadt... hátt.. ott aztán ideges voltam! 1 edül könyeb de próbálkozz sokat!!
  • aresz96
    #469
    Ááá én ezt nem tudom meg csinálni!!!
    Valakinek nincs valami kódja shao khan -hoz???
  • aresz96
    #468
    Kösz,kipróbálom.
  • Kung Lao13
    #467
    Egyedül viszed?? én már egyedül is kivittem meg az egyik haverommal:)amikor shao khan előveszi a kalapácsát és elkezd pörögni akkor a hosszu ugrással próbálj elugrálni de körbe körbe menny ne össze vissza amikor meg leüti a kalapácsát akkor meg üsd!!
  • aresz96
    #466
    ja,de már tovább mentem msot a végén vok má az utolsó 3 ellenségnél.
    de a harmadikat nem tom kinyirni
  • Kung Lao13
    #465
    4 kigyó van ugye? a kígyók mellet meg tüskék és mindig jönnek csontvázak meg iesmik ugye???
  • aresz96
    #464
    Valaki nem tudna segiteni a kigyós pályán ahol a kigyó szájába tüskék vannak már próbáltam a csontikat a tüskékre szúrni de nem történt semmi.
  • Krisz08
    #463
    irjatok ma valamit .
  • Krisz08
    #462
    Scorpion kódja:L2;fel;le;elöre;vissza;R2;kocka
    Sub-Zero kódja:L2;kocka;le;fel;L1;fel;kocka
  • Krisz08
    #461
    nézd meg a www.cheatcc.com-on
  • Krisz08
    #460
    Dobd el Kung Lao kalapját.
  • Krisz08
    #459
    Dragon250. Bemész a Living Forestbe ott valahol van 1 csatornaszerü ahol van 1 kigyó oda be kell menni.
  • Krisz08
    #458
    Én tom hogy lehet a MK2-t megszerezni. A cheat:L2;kocka;fel;le;elöre;vissza;R2;kocka
  • tekknopit
    #457
    Visszaolvastam , de igazából nem lettem okosabb hogy kell megoldani ezt a gondot hogy az 5 smoke küldetés teljesítése után jelenjen meg az MK2.
    Néztem Cheatet is...hát nyomkodtam vagy 10percet de nem nagyon vette be:)
    Fogalmam sincs igazából most már hogy hozzam elő az MK2 modot.
    Aki tud segítsen már lécci!
  • nicker891
    #456
    Már valakinek volt ilyen gondja. Olvass vissza.
    Ha más nem adok cheatet.
  • tekknopit
    #455
    Sziasztok !
    Valaki tudna nekem segíteni?
    Nem rég vettem meg a játékot eredetibe PAL-os.
    Végigtoltam a Smoke titkos küldetéseket mind az 5-öt , és elvileg meg kellet volna kapjam az MK2 modot. A küldetésért járó 50k Expet megadta, de a mod sehol :S
    Tudna valaki segíteni hogy ez miért van?
    Segítséget előre is köszönöm.
    Üdv.: T
  • flare
    #454
    megoldottam:)
  • flare
    #453
    Sziasztok!68%-nál járok,a foundry-ban milyen fegyver kell a két kristály által közrefogott ajtóhoz és hol tudom begyűjteni?köszi a help-et
  • nicker891
    #452
    A két zombis ajtótól elindulsz visszafelé. Kimész az ajtón ugrálni kell ilyen szarokon, közbe mindenfélét hajigálnak rád. átmész, azt bemész az ajtón, akkor lesznek ott azok a tüskés szarok amikről a többiek beszéltek. Onnan már tudni fogod.
  • nicker891
    #451
    Próbáld úgy, h felváltva nyomkodod az x-et meg a o-t.
  • golyo21
    #450
    Kazuma légyszi mond már el hol van az a rohadt kard
  • golyo21
    #449
    A Zombik mellet van ilyen világitos geny a kard azt kell meg szerezni?
  • golyo21
    #448
    Sziasztók!Valaki tud segiteni?Kinyirtam az orochilt és csak a piros ajtónál van lézer.a zöld ajtonál meg az egyik szóbába két zombi tarta az ajtót és nem tom mit csináljak.detoti melyik az a csillár?amiből kések állnak ki és van bene egy zombi?
  • royaltom
    #447
    Én is annál a rácsos kapunál akadtam el egyszerűen nem tudom olyan sebességgel nyomkodni a gombot hogy sikerüljön,ez egy kalap szar!!!!!
  • Pesta76
    #446
    Szerintem ez nem olyan nehéz játék! Bár nekem is meggyült vele a bajom egy két szakaszon!
  • Viruz mark
    #445
    Fxszomba ez nemigaz hogy lehet baszus az hogy Barakánál test your might-
    ozni kell miközben Karozok vele és csak 8 MÁSODPERC van....egyszerüen nem birom lenyomkodni,egyépként már ott Víz holyagos lett az ujjam a rácsos kapunál mikor kike nyitni a karral!SZAR!SZAR!SZAR!!!!!!!!!!!!!!!4
  • jorgee
    #444
    Hello kéne egy kis segítség még az evil monstery részen elakadtam mikor a két szörnyet rádobom a tüskékre a csaj után megyek,onnan hogyan tovább?
    Voltam lenn abban a titkos lejáróban is.
  • nicker891
    #443
    Miután legyőzted a 3 csajt megkaptad a fist of ruin abiltiyt azzal lehet széttörni a szobrokat, és akkor eltűnik a rács.
  • Szerdzso Cortez
    #442
    Sziasztok !

    Nem rég vettem ps2-őt és haverral elkezdtük nyomni,de alakadtunk.Ha valaki tudna segíteni.Legyőztük Kitana-t és a 2 csatlós lányt.Utána nem tudjuk merre kell menni,mit kell csinálni?A bunyó helyszínén nem tudunk csinálni semmit,ha pedig a teleporton visszajövünk,akkor a toronyből a körlépcsőn lefelé haladva ott van egy fém kerítés.Jó formán be vagyunk zárva.Ha valaki tudna kiutat hogy most merre kell menni és mit kell csinálni az írja már meg legyen olyan szíves.Előre is köszönöm.
  • Ironmask
    #441
    nem akarok se okoskodni se beleszólni,de MK Shaolin Monks nincs Xbox360-ra!
    csak sima Xbox-ra meg PS2-re van kiadva!