10998
  • Alexease
    #2125
    Mivel sok ertelme nincs igazabol, igy csak LOW minoseg es barkacs;))

    GTR2 vs rFactor (Porsche GT3 Cup, Barcelona) WMV, 4Mbyte

  • Alexease
    #2124
    Ez altalaban a bajom nehany bajnoksaggal es versennyel (most NEM LFS!), hogy egy-egy verseny inkabb mar csak egy nagy, preciz, kiszamitott, centire betanult hotlapozas, azon a szinten mar nem hiszem hogy van valami vezetesi elmeny is:( Foleg amikor olyanokat latok, hallok, hogy a gyorsasag erdekeben kapcsolgatnak ki ezt-azt, vagy eppen be, pillangovalto, motorhazteto nezet, nulla vagy minimalis FFB, stb...
  • Ch_Slater
    #2123
    jah, lfs-ben lehetett olyat, hogy manual-clutch-ra állította a játékban, és írt olyan makrót, hogy végülis a makró kuplungolt helyette, de jóval gyorsabban, mint a tényleges kézi, vagy az auto-clutch...
    és ezzel főleg a top-pilóták jutottak előnyhöz egymáshoz képest. pár ezred volt a differencia, de nekik már sokat számított.
    volt csalózás, meg ilyenek, ezért utána a bajnokságban tiltották a viták elkerülése miatt...
  • lac coo
    #2122
    Jónéhány szkin, template , setup ezen az oldalon :archeoskins


  • lac coo
    #2121
    Nem tom ...Milyen makrokat ?
  • Ch_Slater
    #2120
    tényleg. bajnokságokban engedik hogy ne auto-kuplung legyen?

    mert pl. lfs bajnokságban tiltott volt a makrók miatt (bár én azzal sem lettem volna gyorsabb). mondjuk ez min. év elején volt, lehet, hogy azóta ott is engedik.

    mert ha tiltott a "manual"-kuplung, akkor max. csak fun-raceken lehet elvezni a g25 kuplung előnyeit (hátrányait)...
  • Fox44
    #2119
    Uj palya Lesz: Imola
    #2111,#2112: hatha valakinek kell! Ennyi azert megengedett!
    indul a server
  • lac coo
    #2118
    Ehez a pc-hez monitort is kell venni ?
  • lac coo
    #2117
    Nagyon kíváncsi vagyok , hogy alakul a helyzet ha kijön a G25 !? :)))

    Sokkal lassabb 3 pedállal, és sokkal nehezebb is, kíváncsi vagyok , hogy ki vállalja be azt a -5/10 mp-t a pillangósokkal szemben , és kinek lepi be a botváltóját-kuplungpedálját a pókháló ! ? :))))
  • Alexease
    #2116
    Kapcsold be a monitort!
  • lac coo
    #2115
    Én akármit csinálok nem látok semmit a játékban :)))))
  • Alexease
    #2114
    Kuplung segitseget sem hasznalok;) Nekem jobb kezzel kuplungolni es botvaltozni;) Bar lassabb, de engem az nem erdekel;)))
  • Istencsászár
    #2113
    hmm, percenként ujratölti a pályát ( nem dob ki, csak bejön a lódig kép, végigfut és berak ), de csak nekem... mi ez az anomália?:)
  • Istencsászár
    #2112
    Továbbmegyek, kuplung minek?:D azér felnézek:)
  • Alexease
    #2111
    Automata sebessegvalto minek?!
  • mohus
    #2110
    vááá ugy mennék de még nincs meg a gém...
  • Fox44
    #2109
    Hamachi
    Szoba: HQ GTR 2
    Pass: gtr2
    Szerver nev: HQ
    Mode: Simulation
    Segitseg: Automatic Clutch, Automatic Gearbox
  • mohus
    #2108
    "kivétel az Enthusia, de ott pl. nem is csilli-villi über a grafika, vajon miért?"

    talán azért mert a központi cpu 300MHZ
    talán azért mert a memória 32MB!
    talán azért mert a videó ram 4MB!

    nem akarom újra kezdeni, amit már 5 éve megbeszéltünk Alexxel

    nekem tetszik a GTR....

    Ha valakinak van quad grafikus kártyahegye...az bizony "megérdemli" a rendes fákat...a csóróknak legyen lapfa
    értsd a technológia már megengedné a PC-re az oblivionos grafikát autókában+fizika+online , de vélemyénem szerint a fixhardware-s pénzttejelő konzol következő generációjával fog ez csak eljönni....és utána már alap lesz pcn is....hisz konzolportok tömege érkezik majd pcre is...szóval jól van ez így

  • lac coo
    #2107
    Ezt mondom : egy valamit halkabbra egy valamit hangosabbra, plusz a hangerő beállításokat összehangolni a játékban .....Jó móka :)))))

    Na mindegy ebből így nem lesz publik ..Ha valaki valamit másként állít a játékban, akkor már szart sem ér ....
  • Alexease
    #2106
    A meghajtas WAV-ot vedd halkabbra;)
  • lac coo
    #2105
    Hát azt viszont akkor lehetlen összhangba hozni egymással :(((((
  • Alexease
    #2104
    Sajnos a meghajtas is az efektekhez tartozik;) De ugyanigy benan, az auto inditasa is efekt, vagyis ha a motorhang nagyon halk, attol meg az inditas lehet nagyon hagos;))
  • Alexease
    #2103
    Ha nincsenek ezek a lensflare csikok, akkor egesz jo a dolog amugy;) Meg a Driver-ben volt "flare", pontosabban "megvakulas":))
  • lac coo
    #2102


    Hát nem egy egysuerű dolog ! Ha feljebb veszem az efekteket valamit erősödik ugyan a kerékvető hang , de vele eggyütt minden megy felfelé és pl. : a hajtás hangja eszméletlen hangos lesz !
    Az a baj, hogy alapont nagyon halkan keveri be a rumble-t...Max efektekkel is alig hallható :((
  • arty
    #2101
    a rendes fához nem kell nextgen! ld.flatout 2 éve... és elfut egy 1400mhzes procin, alapvgaval... naja, nincs 30 kocsi a pályán - ettől még szvsz a fák valoban eszméletlen igényetelenk minden autós játékban :)

    amugy nincs ok fanyalogni, szvsz a grafika nagyon rendben van... elindultam hajnali 5:00-kor, 10x időgyorsítással, és gyönyörűen kelt fel a nap, kivilágosodott az ég... fantasztikus volt... majd az utolsó körben a nap az erdő fölé ért Monzában:

  • lac coo
    #2100
    Értem, köszi ..Akkor majd adok valami ajánlott beállítást a cucc mellé ...THX.
  • Alexease
    #2099
    A rumble az efektek koze tartozik, azt huzd fel a jatekban. Ha nem eleg, akkor a tobbit aranyosan csokkentsd;) A WAV hangerejet csak bizonyos mertekig tudod novelni, mert egy ido utan mar vagja a program.
  • Debilon
    #2098
    és most jut eszembe :D

    van valakinek ötlete/tippje, hogy mit kell tennem, hogyha a játékban az ESC-t megnyomva a "return to garage"-t választom, akkor vissalépjen mindjárt?

    mert vagy nem lép vissza, vagy nagyon hosszú idő után csak...vagy csak véletlenül sikerült ezt egyszer megcsinálnom.. :( ez már a demo-ban is így volt nálam
  • lac coo
    #2097
    Alex a gumihangokat ( rumble) hogy tudom felerősíteni ?
    Hiába rakok rá kakaót hangszerkeztőben semmit nem ér !!!
    Van valami trükk benne, vagy leírja ennek a hangerejét valami ???
    Fontos lenne , THX !
  • Debilon
    #2096
    nekem is ilyen nyűgöm van...
    nincs erre valami megoldás?

    85-90%-on van a játékban és alig érezni valami FFB hatást.. :(

    Logi FF GP-m van
  • JuanG
    #2095
    naja, lehetnének itt is olyan fák meg környezet, mint az oblivionban pl. , csak éppen gépe nem lenne senkinek amelyiken elmenne folyamatosan...konzolnál figyelembe kell venni hogy ad1: egyetlen specifikus hardverre kell fejlezteni...ad2: a fizika igencsak lebútított (magyarul tré), de jó autóversenyzős...

    kivétel az Enthusia, de ott pl. nem is csilli-villi über a grafika, vajon miért?
  • mohus
    #2094
    "A 14. kepen erosen zoom-olva van a kamera, azert ilyen a hatter."
    hamár graFIKÁzunk:)
    simán élvezhető lenne egy kamera mélyfókusz effekttel:) de azt a pöcö nem ismeri
    lapfák....ezt is majd az igazi nextgenny fogja feloldani....addigra a jóval erősebb pöcö is tudja majd:)

    én a gtr-t az online móka miatt venném...Flatout2 iszonyat szórakoztató, de én a liszences cuccokat jobban komálom

    ui:ha lenne granturismo online 20 autóval ,akkor nem is szagolnék rá erre:)

  • ZS90
    #2093
    nem kifejezetten rád gondoltam, az egész napom ilyen volt
  • bardocz
    #2092
    aki a versenyzést élvezi annak elég lenne hidd el pl engem se érdekelne csak az utat nézem csőlátásba xDaz is elég
  • JuanG
    #2091
    én ugyan nem akartalak baszogatni :))...csak egy ilyen hozzáállással nehezebb tagokat toborozni, erre akartam célozni...mert lehet pl. akartak volna új emberek is menni, de egy ilyen hír után (?)...peace
  • Alexease
    #2090
    A 14. kepen erosen zoom-olva van a kamera, azert ilyen a hatter.
  • FantAsy
    #2089
    Vagy inkább nézd meg a banneredben az "erdőt"!:))
  • DanielT
    #2088
    Igaz is. Minek van egyáltalán ott? Elég lenne csak a szürke aszfaltcsík, zéró környzettel. Ha szép környezetet akarok látni majd kinézek az ablakon.
  • FantAsy
    #2087
    Ezek szerint van aki mégis:))))))
  • bardocz
    #2086
    naggyon LOL :D én a tájat sose nézném autóversenyzés közben xD