697
Fórumozást segítő progik forumozóktól forumozóknak. Avagy a \"Mi kellene az SG-nek?\" kérdésre kliens oldali megoldások.
  • Cicero
    #17
    Naa!! Olyat!! :::Ddd
  • blackgamer
    #16
    tékelőre gondolsz? tudok, de nem akarok
  • Cicero
    #15
    Spam progit nemtudsz írni? :::DDdd
  • Laky
    #14
    mert 10-ből 10 ember is ezt mondaná
  • blackgamer
    #13
    köszi az elismerő szavakat! :)

    értelem? szeretek programozni és programokat/weblapokat piszkálni, ez amolyan hobbi, gondolom másoknak más a hobbi,
    nem vagyunk egyformák!

    tudom puritán a kinézet, sajna design kialakításához nincs türelmem és tehetségem se
    de ha esetleg lesznek újabb progik, azokba már szeretnék skin-elhetőséget beépíteni
  • Cicero
    #12
    Mert más a véleményem?
  • Lacc
    #11
    Nekem is azt kell mondjam, hogy semmi értelmét nem látom ezeknek, de a szándék a fontos :)
  • Laky
    #10
    áz

    cickónak meg egy bant
    plshtx
  • sirdond
    #9
    szerintem frankók a progik :D
  • PeeTeR
    #8
    kicsit normalisabb kulsovel is megaldhatnad...
  • magus755
    #7
    Jóak a progik!
  • Cicero
    #6
    Bocs, de ennek semmi értelme
  • Pyx #5
    link
  • laliking
    #4
    link?
  • cSuwwi
    #3
    firefoxhoz a web developer toolt leszeded, és lehet egyéni css-ket húzni az oldalakra (a meglévőt átírva)
  • laliking
    #2
    jóak a progik...
    bár nem nagyon értek a programozáshoz, de lehetne egy olyat ami a designet ceréli
  • blackgamer
    #1
    Sziasztok!


    Gondolom nem én vagyok az egyedüli aki "életet megkönnyítő" progikat szokot írogatni.
    És mivel elkészült a harmadik SG-re szánt programom, talán aktuális lehet egy topic ahol ilyen fórumozást megkönnyítő stuff-okról lehet beszélgetni.

    Sokan talán nem is tudják, hogy sok extra funkciót/könnyebben használható kezelőfelületet/új formavilágot lehet készíteni weboldalakhoz.
    Persze ezek megírása általában macerás és nyakatekert, de ha szerver oldalon nincs jól megoldva, kliens oldalon talán kivitelezhető.

    Várok ide mindenkit, fórumozót, programozót, akit érdekel a téma.
    Kinek milyen új ötlete, tapasztalata, programja van, amivel érdekesebbé, jobbá tehetjük a fórumozással töltött időt.




    Eddig megírt programjaim (több infó weboldalamon):


    Linkelő SG.hu fórumához

    Ha már unod az egyenkénti linkelést SG.hu fórumába.


    Kedvencekhez hozzászólás, és új topic figyelõ (újSáG)
    Letöltés
    Indítás gombra bökve a program percenként ellátogat az SG fórum oldalára, és hangjelzéssel és vizuálisan értesít ha új topic nyílt, vagy ha kedvenc topicjaidba új üzenet érkezett.


    Aláírás cserélő SG.hu fórumához
    Letöltés
    Szeretnéd kedvenc vers/dalszöveg/film idézeteidet aláírásodban autómatikusan cserélni? Ez a progi megoldja neked.