697
Fórumozást segítő progik forumozóktól forumozóknak. Avagy a \"Mi kellene az SG-nek?\" kérdésre kliens oldali megoldások.
  • bracsek #377
    csaknem te is ilyen meg hasonló nem létező oldalakra jársz :)
  • N o N a m e
    #376
    köszi! Ez nekem is jól jött :)
  • bracsek #375
    link greasemonkey user script
  • bracsek #374
    hja fente vagyok :) És az avatar is stimmel. de az az oldal nem létezik :)
  • akyyy
    #373
    Iteenne

    elég sokakat idegeít, most tették be nmagra. sztem ha itt sg-n páran használnánk, meg azoldalon egykét jóakarónak, akkor lehet "sikeres" lenne.

    már ha fent vagyn ezeket, mert azt nemtudom:) mindenesetre van ott egy bracsek nevű felhasználó katás avatarral
  • bracsek #372
    Bárhonnan bármit eltüntetek :) előszedni nehezebb, csak vaéami olyan kell ami érdekel is, mer át kell nézni a fóráskódját, ami általában gányolt a neten :) de ha valami komoly oldalra gondolsz esetleg mecsinálhatom, de ha legalább 10 en nem fogják használni nem éri meg megcsinálnni, minek?, és eddig csak kemény erotika segítségével tudtam rávenni az embereket bármire is :)
  • bracsek #371
    Használd az egér jobb egérgombját, de ha meglátogatod a youtubet, az ha van új verzió elérhető, akkor naponta 1X figyelmeztet rákattintasz a linkre és telepíted is.
  • akyyy
    #370
    nmag és egyébb toldalakon nemtudod eltüntetni azokat a reklámokat?:D
  • N o N a m e
    #369
    mikor lesz a következő? csak mert kicsit idegesit, hogy jön elő az a lenyiló ablak és félre kell kattintsak hogy eltünjön.
  • bracsek #368
    LoL ha jobb egérgombal kattintasz nem jön fel :) az egy bug, de a következőből kiveszem :)
  • akyyy
    #367
    persze , igaz feljön mindig a másik makrók ablak, de az nem érdekel:D
  • bracsek #366
    Na sikerült megtalálni hogyan működik?
  • bracsek #365
    igazad van kamu volt megírtam azt amit mondtál, innen lehet feltenni greasemonkey fórmázó alapból elrejtve, csak épp azt nem mondom meg, hogy nyíthatod meg :) sok szerencsét :)
  • akyyy
    #364
    bocs
  • bracsek #363
    De meglehet, de le kellene designeolni, kicsit nekem meg semmi kedvem, az utóbbi pár napban a cross domain és local és a webcontent összeférhetetlenségét csiszolgattam, és eléggé meguntam mire rájöttem hogy lehet elhitetni egy weboldallal, hogy ami őt megnyitotta az egy domainen van vele, és hogy az a lap is nem egy helyi fájl, hanem a másik weboldal tartalma...
  • gyonax
    #362
    Megy hát:DD
  • akyyy
    #361
    esetleg ezt meglehet e úgy csinálni, hogy alapértelmezés szerint nem látszik, csak ha ráklikkelünk a makrókra, akkor ilyen lenyilóban nyitja meg (kb mint itt a gyakori problémákra kattintva))
  • akyyy
    #360
    tudod hova mennyé:D nahfel is teszem monkeyal is, kell az a fomázó cuccos nekem:)
  • bracsek #359
    A szmájlist kipróbálnád, hogy most megy-e? Pliz :) Mert én alapból nem tudom a telepítést tesztelni, mert már futott párszor előtte, és már vannak mentett beállításai a kiegészítőnek.
  • gyonax
    #358
    Valóban:) , kösz
  • bracsek #357
    51 karaktertől logol :) addig semmi értelme szerintem :)
  • gyonax
    #356
    Ööö... már csak egy kérdés: a keylogot hogy kell használni? mert most próbálgattam tehát begépeltem egy szöveget a prvát üzenet ablakba és simán mellékattintottam(próbáltam a bezárral is) majd megnyitottam még egyszer megnyomtam a visszatöltöt és semmi :S

    Ui.: ha számít valamit kiterjesztés telepítése után a privát első megnyitásakor kidobott egy java errort...
    Ui2.: A szmájlis dolog nagyon jó:)
  • bracsek #355
    Tegyétek újra, korrigáltam a hibát :) Egy olyan változót használtam, aminek nálam már volt értéke régebbről, elnézést kérek érte, remélem mostmár problémamentesen fog menni.
  • gyonax
    #354
    Egyszerű gyors nyomsz egy homepage gombot aztán letiltod
  • baaka
    #353
    nekem is dettó !!!csk frissitget most ie ről írok!hogy lehet uninstallálni?
  • gyonax
    #352
    Ezzel most valami baj van (nálam) Miután felraktam a szmájlis addont és meg akarok nézni 1 SG-s oldalt, az nem tölt be csak frissíti magát... Nem tudom mi lehet a baj
  • bracsek #351
    Tessék, greasemonkey user script link, de beleépítettem a szmájli bővítőbe is amely az előző verzióhoz képest hatalmas fejlődésen ment át, sebessége kb 10 szeresére nőtt, tudása, az... arról már inkább maga beszéljen... :) kinőtte az sg.hu-t mostmár bármely* weboldalra képes belinkelni a szmájli ubb kódját, a szmájlira kattintva az ubb kód a vágolapra kerül, amely oldalról meghívták azon az oldalon keresi meg az első textarea-t kurzor pozíciójaához rakja be a szmájlit, ha nincs kurzor a textareaban, akkor a végére, az szmájli ablak az sg-n a ra kattintva is bejön, de a Ctrl+Shift+V Billentyűkombináció lenyomására is előjön, de a Böngésző eszköztáron elhelyezett ikon is megnyitja, és az eszközök (tools) menüpont alatt is van egy szmájli menüpont. A böngésző eszköztáron ha nem szeretnéd látni, mert megjegyezted a billentyűkombinációt vagy elég neked az eszközök/szmájli menüpont akkor a szmájli ikonra jobb egérgombbal kattintva a testreszabást választva egyszerűen húzd át a megjelenő ablakba az ikont, innen vissza is teheted, vagy át is helyezheted más eszköztárra vagy más pozícióba.

    Ez egy kiegészítő (extension), telepítéséhez Firefox 2 vagy újabb szükséges, támogatja a 3.beta5 öt és ha megjelenik a 3 final akkor azon is kellene menjen, de ha mégsem, akkor megbütykölöm :)
    Innen telepíthető.




    És, hogy a tévedéseket elkerüljük a keylog.user.js nem azért kapta a nevét, mert keylogert tartalmazna, hanem valamilyen szinten a szerepköre az, de a letárolt szöveget nem küldi el, és nem használja fel semmiféle képpen, a forráskódja :
    // ==UserScript==
    // @name keylog
    // @namespace http://bracsek.extra.hu
    // @description keresre :)
    // @include http://www.sg.hu/forummsg.php*
    // ==/UserScript==


    var textareaa=document.getElementsByTagName("textarea")[0];
    var vissz = document.getElementsByTagName('input')[document.getElementsByTagName('input').length-2];

    var aa = document.createElement('a');
    aa.href="javascript:void(0);"; aa.innerHTML="Visszatölt"; aa.style.textDecoration="none";
    vissz.parentNode.insertBefore(aa, vissz);


    textareaa.addEventListener('change', function(event) {
    if (textareaa.value.length>50)
    GM_setValue("irastarolo",textareaa.value );
    }, true);

    aa.addEventListener('click', function(event) {
    textareaa.value = GM_getValue("irastarolo",""+textareaa.value);
    }, true);

  • ivjoe
    #350
    Van, ahol ez alap: http://drom.hu
    Csak itt az sg-n nagyon magas színvonalú a szolgáltatásfejlesztés ugye. :C
  • gyonax
    #349
    Nem lehet olyan szkriptet írni ami automatikusan ment az általad írt privát üzenetet, ha véletlen "mellékattintasz" a kis ablaknak és az egész iromány eltúnik? Épp most veszett el egy 1,5 oldalas "dokumentum" :DD
  • bracsek #348
    holy shit

    hát az biza nincs bezárva, de megy, semmi gond :)
    [mindenki tévedhet. még TE is :P]
  • akyyy
    #347
    nézd a lap alját:DDD
  • gyonax
    #346
    Teszek még egy kísérletet hátha segítek vele:D Link Ha jól értelmezem ezzel le lehet állítzani a javascriptet... Nem tudom mennyire működik olyan "szivatós" oldalakon.(Azért nem próbálom ki mert nem tudok egyet se most:D) Mindenesetre hátha.

    Szerk.: Jó az új logód
  • bracsek #345
    Tévedtél, ha azért raktad be, hogy bosszants, mert nekem a linuxos pingvinnel semmi bajom, csak azzal az illetővel nem vagyok köszönőviszonyban, akinek a logójában egy ilyen pingvin van zsebkendővel a fején. :P
  • Sadist
    #344
  • ivjoe
    #343
  • bracsek #342
    közöd?
  • bracsek #341
    Itt leírtam, ez egészül ki az oldurlbar-ral és azzal a tester eszközzel, van firebug, de azcsak fejleszőknek jó,és gspace, meg ez a két saját és egy pár greasescript, már nagy része módosítva hogy olyan legyen amilyen nekem tetszik :)
    A javascriptesről meg annyit, hogy nekem olyan kellene, amivel az alert ablakban tudok olyat választani, hogy stop szkript :), hogyha valaemlyik hülye belinkeli azt a buzi oldalt, amelyikből nem lehet kilépni, mert alertal bombáz le tudjam állítani menet közben, de nem akarom az öszes oldalnak letiltani a javascriptet, mert nem szeretem ha megváltozik az oldalon valami az én szkriptjeimtől, kivétel, ha azért raktam fel egy szkriptet, hogy valami megváltozzon. Ezért nem használok tűzfalat, és adbolck ot sem.
  • ivjoe
    #340
    #336-8: Akkor erős jellem lehetsz, kezeltesd magad. :(
  • gyonax
    #339
    Megtennéd hogy leírod azokat a beállításokat? Amúgy FireFox-hoz van egy kiegészító ami lehetővé teszi a JavaScript buherálását(nem tuodm hogy azt tudja-e mint az Opera) Mindenesetre itt a link próbáld ki ha gondolod.

    Szerk.: leírnád milyen kiegészítőket használsz?
    Szerk2.: :D lehet hogy a FF topikba kéne folytatni
  • bracsek #338
    Az a gond, hogy mindegy mit mondasz, mert maga a léted zavar, tudod a kanál víz esete a fulladással. Meglátlak és dührohamba török ki.