10222
DUgsdu3.png11106663921180798017.jpg

Linkek: EP2 Steam Oldal - Orange Box Hivatalos Oldal
Van külön Portal topic, Portal ügyekkel kapcsolatban plz oda!
EP2 Magyar Fordítás

!!!A WAREZ KÉRDÉSEK KERÜLENDŐK, A WAREZ/TÖRT SZERVER LINKEK TILTOTTAK!!!!

  • mucsácsó
    #321
    nagyon reménytelenül sötét vagy gyerek, bocs hogy ezt kell mondjam....
    figyelj, nem fogják megvenni a crackerek csak azért, hogy kiírhassa valaki...
    ha most arra gondolsz, hogy bezzeg a HL2, akkor arra volt is okuk, hogy legyen ilyen DVD-s telepítős verzió, mert elég sokan fakenek vallják csóró EMPORiO verziót...
    de viszont most "fel van törve, csomagolósan", akkor most minek szenvedjenek vele? főleg hogy RELOADED meg a DEViANCE nem konyít semmit tudtommal a Steam rendszer töréséhez...
  • Bence94
    #320
    Hali márcsak 1 óra 49 perc van hátra.már nagyon várom lehet hogy ma este vagy reggel le lehet tölteni warezosan.
  • Gabe18
    #319
    Hát lehet én hülye vagyok,de nem értelek.Kiírod dvd-re a rar fileokat,és ha mondjuk 2 hónap mulva újra előveszed,akkor az a problémád hogy újra ki kell csomagolni? (kb 3 perces művelet)
  • Dodo55
    #318
    Miért kéne újra felrakni? Attól, hogy unlockolódnak a chapterek, még kezdheted előről is.
  • janos666 #317
    Kicsomagolod és a kibontáskor kapott mappát írod ki DVD-re? Aztán később egyszerűen áthúzod a winchesterre? Vagy kiírod RAR-okban és a DVD-n rákattintasz, majd Winrar-al kicsomagoltatod a winyóra? Így sem tart sokkal tovább mint egy CD-n kiadott játék telepítése.
  • miki90
    #316
    nem az , csak mikor többször szeretném végigvinni akkor ugye ujra fel kell rakni és nem fogom minden felrakásnál ujra kicsomizni ennnnnnnnyi
  • Gabe18
    #315
    "mer ugy nem fogom h minden installnál ki kell majd csomagolni!"

    Mért,minden nap fel akarod tenni a gépre újra,vagy mi a baj ezzel a megoldással?
  • DJ Skyline
    #314
    nekem a HL2 úgy van meg warez verzsönben,hogy csak felkell másolni a DVD tartalmát gépre,és kész,semmi crack,semmi install...de akár DVDről is játszhattam volna,csak úgy lassabban töltött volna...
  • miki90
    #313
    látom hülyék voktok hozzá
    nem értitek ha provision feltöri akkor azt hogy az anyámba irom ki CD-re vagy DVD-re???????????????????????????????????????????????????????????????????
    mer ugy nem fogom h minden installnál ki kell majd csomagolni!
    és a PROViSiON-onoshoz honnan lenne crack észlények???!!
  • janos666 #312
    Nem, ellenőrzi a hl2.exe hogy fut-e a Steam, az pedig akkor ad engedélyt indulni a játéknak ha ellenőrizte az accountod. Vagyis kell egy crackelt engine.dll ; filesystem_steam.dll ; és egy steam.dll. Utóbbi már kész, ugyanazt használják 1 éve. Az engie ma frissült Steamen és még kódolt a HL2:Ep1-hez való része, így azt majd akkor kezdik feltörni ha megjelet.
  • janos666 #311
    Mit kell mutatni a Provision Sin Episodes 1-et? Az tuti van.
    A HL2:Ep1-en még nincs mit törni, mert a valve még csak kódolt GCF-eket engedett ki a házából. Amíg azokról nem veszi le a titkosítást a Steam addig érdektlen adathalmaz. Azt a titkosítást meg évekig tartana feltörni ami a GCF-eken van...
  • Gabe18
    #310
    De ha a Provision már megcsinálta,akkor a Reloaded vagy a Deviance minek foglalkozzon vele?Van azoknak elég másik...
  • mucsácsó
    #309
    pf bazdmeg, te azt hiszed hogy csak a két főgrp tud törni....
    PROViSiON szerinted mit csinált? meg mit akarsz rajta törni baszod? Steam rip az egész, annyi a védelem rajta, hogy a Steamet is el akarja indítani...
  • Dodo55
    #308
    Hogyha sokan preloadolták, akkor nem biztos, hogy lehalnak.
    A decrypt key elküldése meg nem hiszem, hogy túl nagy megterhelés lenne a szervereknek. Szerintem az egész preloadot azért találták ki, hogy ne legyenek a megjelenéskor annyira terheltek a szerverek.
  • miki90
    #307
    ok. semmi gond.:D
  • artschi
    #306
    bocs, lehet, hogy tévedtem, a Provision verzióján kívül nincs más asszem. sorry.
  • miki90
    #305
    Artschi: igen télle? akkor mutasd má meg hogy hol van RELOADED v DEViANCE
  • grizzly21
    #304
    mindent feltörnek:)
  • miki90
    #303
    ami PROViSiON-os azt még sose törték fel !
    vagy igen?
  • artschi
    #302
    khm, fel...
  • miki90
    #301
    jovanna nem kell egyböl betámadni
    tudjátok naon jol hogy hogy értem!!!
    majd HA kijön a GAME akkor!!
    mé szted feltörték már a SiN Epsidoes-t nagyokos?
  • artschi
    #300
    kíváncsi vagyok, mennyire lesznek lehalva a Valve szerverei este 7-kor...

    tekk
  • DJ Skyline
    #299
    :DD
    kisem jött még,mit törjön fel?
  • mucsácsó
    #298
    hova törje már, még meg sem jelent, majd este....
  • artschi
    #297
    .gcf állományokat tölt le a steam neked a gépedre, ezek tartalmazzák a játékokat.
  • miki90
    #296
    csak azt nem értem mér nem töri fel a RELOADED vagy a DEViANCE a játékot!
  • miki90
    #295
    mi az a GCF??
  • artschi
    #294
    már csak 2 óra 49 perc
  • Dodo55
    #293
    A GCF 594 MB
  • Kandurex
    #292
    Aligha, a bocs elfogadva.
  • Kaslerka #291
    Müködik az nforce.
  • mucsácsó
    #290
    jahoksa, vágom :)
    hmm, kíváncsi vagyok amúgy mikor lesz a release...
    PROViSiON biztos majd gondoskodik róla, szerintem lehet hogy még ma éjszaka tájt, de ha nem, akkor reggelre lesz, így volt a SiN Episodesszal is :)
    amúgy mekkora lesz a game mérete, erről tudunk valamit?
  • miki90
    #289
    igen ezt elismerem kicsit durva voltam ezért bocsi Kandurex de te is kitettél magadér:DDDDDD
  • Dodo55
    #288
    A ban 1 hét alatt jár le, azért mondtam, hogy lehet, hogy az utolsó mondatáért csak 1 hét lesz 2 helyett :D
  • mucsácsó
    #287
    vagy 3, mert már most 2 hét :D

    amúgy köszi miki, dehát Kandurex is nagyon jó fej, csak tudni kell normálisan vele beszélni :)
  • Dodo55
    #286
    2 hét, de asszem az utolsó mondatodért cserébe talán 1 hét lesz :D
  • mucsácsó
    #284
    loool :D
    na már 2 warnod van miki
  • miki90
    #283
    :DDDDDDDDDDDDD
  • Dodo55
    #282
    LOOOL Stephen Blood
    Ez eddig a legdurvább Vérpistike név ami hallottam
  • mucsácsó
    #281
    aha, csak ez pont nem úgy volt, mert nem mondom melyik warez oldal fórumán izgultunk együtt a többiekkel, úgy, hogy már 8. SA topic lett nyitva (mind1ik olyan 105. oldalon zárt be :D)
    szal mindenki ott pattogott, hogy nekik sem jön be...