10222
DUgsdu3.png11106663921180798017.jpg

Linkek: EP2 Steam Oldal - Orange Box Hivatalos Oldal
Van külön Portal topic, Portal ügyekkel kapcsolatban plz oda!
EP2 Magyar Fordítás

!!!A WAREZ KÉRDÉSEK KERÜLENDŐK, A WAREZ/TÖRT SZERVER LINKEK TILTOTTAK!!!!

  • FLeK0
    #38
    Azert mert Gordon nem latja magat a jatkeban, ahogy eddig se.
  • MagyaR
    #37
    Most egy nem témabeli kérdés, de mivel te eddig minden kérdésemre válaszoltál remélem erre is tudsz: (de azér más is válaszolhat ha tud)


    Most a magyarországi boltokban, azt ati radeon x800 256 megás kártya a legjobb ati amit kapni lehet.

    De hallottam valami x850xl-ről ami 512 megás. Nemtom, hogy csak külföldön lehet-e kapni, vagy még nem jelent ki, de akkor az lenne a kérdésem, hogy mikor fog 512 megás ati kártya kijelenni, amit nálunk is lehet majd a boltokban kapni, és mi lesz a neve?

    Ugyanis jólenne ha karácsonyra beszereznék egy ijet.
  • MagyaR
    #36
    Akkor mér csak alyxot mutatják a trailerbe, ahogy öldösi a bogarakat meg a nemtom miket? :D
  • Sheke
    #35
    de talán
  • FLeK0
    #34
    Gordonnal fogunk menekulni kifele a varosbol, ezt mar leirtak.
  • MagyaR
    #33
    Szntem úgy fog kezdődni, hogy túléltük a robbanást, gordon eltűnt, és amikor mutatták a trailerben, hogy azon a helyen vagy egy olyan vonatban, ahol a robbanás volt, gondolom titokba kisunyizol onnan.

    Vagy lehet, hogy össze-vissza fog ugrálni az időben, vagy nemtom.
    De lesznek benne hangyalesők ezekszerint, meg valamilyen új félelmetes zombi féle, ami ember alakú.


    Idéznék: I found him!
    2. amikor nézelődik a vonatban, azt mondja, hogy stalkers. És akkor előjön egy szörny.

    Ennyi
  • MagyaR
    #32
    Ezt nem hiszem el.

    Mér írják, azt hogy nem tudni kivel kell menni, amikor az egész trailerben alyxet láthatjuk ahogy lövöldözik? :DD
  • MagyaR
    #31
    Ja és azt megjegyezném, hogy azt írták, hogy még nem lehet tudni, hogy kivel megyünk.

    De szntem tuti nem gordonnal.

    Gondoljatok a blue shiftre meg az opposing forcera!
  • MagyaR
    #30
    Vazeg. Én akartam belinkelni
  • Seth
    #29
    jobb klikk, mentés másként
  • Seth
    #28
    tessék-friss, ropogós :D
  • MagyaR
    #27
    Szeptemberbe jön ki nem?

    Akkor egy trailernek már ideje lenne.
  • Sheke
    #26
    tom láttam és a sniper azt hallottam az is lesz de nem a felhúzós snipa hanem a sorazos
  • FLeK0
    #25
    Ketlem, a hl2 is azon az aron van most is amin kiadtak haromnegyed eve.
  • MagyaR
    #24
    Gondolom lemegy 5000 huffra 1-2 hónap alatt.
  • FLeK0
    #23
    Feltehetoen 7-8 ezer Ft korul indul, mint mas kiegeszitok.
  • MagyaR
    #22
    És azt nem lehet tudni, hogy mien áron? Mivel csak kieg. biztos nem lesz annyi mint a hl2.

    Én meg pont karácsonyra akarok 512 megás atit majd (ami ősszel jön ki asszem)
    De tok várni 1 hónapot.
  • ibrik
    #21
    Inkább november - a 3D Gamers szerint.
  • kirol
    #20
    Én úgy tudom ,hogy a Half Life 2: Aftermath szeptemberben jön.

    Ez még mindig így van??
  • MagyaR
    #19
    Az a fegyver biztos benne lesz, amit kivágtak a hl2ből.
    Az a rohamkarabély. A bétaverziójába még benne is volt.
  • MagyaR
    #18
    Én úgy hallottam, hogy alyxel, és az elkezdett szálakat lezárják, de viszont újakat nyitnak benne.
  • MagyaR
    #17
    Ha igaz, hogy 1/3ad annyi idő kell hozzá, nehogy eztis 10 000 huffér árulják, mer 5nél többér nem veszem meg :D.
    (Azér vok kénytelen megvenni, mer a hl2 is eredetibe van meg, és akko inkább legyen meg a hl sorozat eredetibe, minthogy e célból külön töltögessem)
  • Sheke
    #16
    lesznek ebbe új fegyverek?
  • Sheke
    #15
    akkor ugyanúgy freemannal
  • Nem3sis At Work
    #14
    nem
  • Sheke
    #13
    igaz hogy ebbe majd alyxxal kell menni
  • Laky
    #12
    én se azt mondtam, hogy abban a percben csinálták az interjút
  • Cat #11
  • Cat #10
    már nem azért, de ezt már majdnem két hete bejelentették:
    http://www.sg.hu/cikkek/36450

    http://www.sg.hu/cikkek/36583
  • rezsofiz
    #9
    Hát ja, elég gáz ha azt tekintjük hogy maga a HL2 is elég gyorsan végigtolhato volt
  • Pyx #8
    kiegészítőnek teljesen jó sztem
  • PLackó
    #7
    1/3-ad idő?
  • Laky
    #6
    szal, a PC-s újságban előbb jelentek meg a hírek (természetesen rosszul :)
  • Laky
    #5
    "A játék természetesen a Steamen fog megjelenni, de kapható lesz dobozos formában is"
    ezt Doug Lombardi nyilatkozta, a PC-s újság (PC Action) hírei után, hogy tisztázza a játék megjelenésével kapcsoltos dolgokat


    "Csak Steamen keresztül lehet majd beszerezni, nem tervezik a dobozos változatot"
    ...
    Az újságból az alábbi információk voltak megtudhatóak a folytatásokat illetően:

    Aftermath:
    • Az E3-on bemutatják a következő hónapban
    • Csak Steamen keresztül lehet majd beszerezni, nem tervezik a dobozos változatot
    • A végig játszáshoz kb 1/3- idő kell mint a HL2-höz.
    • A megjelenés 2005 őszére várható

    ez az interjú előtt jelent meg

    tehát az interjú elsimította a dolgokat/pletykákat
  • rezsofiz
    #4
    ojeah.
  • DJ Skyline
    #3
    ezt nem értem...lehet én vagyok a hülye...
    " A játék természetesen a Steamen fog megjelenni, de kapható lesz dobozos formában is"
    "Csak Steamen keresztül lehet majd beszerezni, nem tervezik a dobozos változatot"...
    most akkor melyik!?
  • Bandew
    #2
    JIPPÍÍÍÍ!
  • Laky
    #1
    Half-Life 2 folytatódik

    A Planet Half-Life egy interjút készített a Valve egyik vezetőjével Doug Lombardi-val azért, hogy a Half-Life2 folytatása körüli pletykákat tisztázza végre. Ami sikerült is! Lombardi az alábbiakat nyilatkozta:

    „A Half-Life 2: Aftermath megjelenése késő nyárra tehető! A történet Gordon Freeman kalandjaival folytatódik onnét ahol a HL2-vel abbamaradt. A játék természetesen a Steamen fog megjelenni, de kapható lesz dobozos formában is! Az E3-on nem fogjuk még bemutatni!
    A Half-Life2 XBox verzióját is megtekinthetik az érdeklődők a Microsoft sátrában az E3-on, bár a játék csak Augusztusban fog megjelenni XBox-ra.”


    Az interjút kiváltó előzmények ››

    A Geme Meca új képeket kapott a Half-Life2 folytatásáról abból a célból, hogy azokat bemutathassa. A képeket a Kóreai Steam kiadó adta közzé.

    Kép 1
    Kép 2

    Ezen kívül ezgy német Számítástechnikai újság a PC Action főcímben hozta le a Half-Life 2: Aftermath-ot, beharangozóan a hamarsan várható megjelenés reményében

    Újság

    Az újságból az alábbi információk voltak megtudhatóak a folytatásokat illetően:

    Aftermath:
    • Az E3-on bemutatják a következő hónapban
    • Csak Steamen keresztül lehet majd beszerezni, nem tervezik a dobozos változatot
    • A végig játszáshoz kb 1/3- idő kell mint a HL2-höz.
    • A megjelenés 2005 őszére várható