554
Postal 3
  • sweech
    #34
    amúgy ez a game egy akkora fasság hogy az már fáj :DDD
  • báttyó02
    #33
    hát tuti 2-ből van :D

  • sweech
    #32
    ez a 2-ből van...100%...vagy ha mégis a 3-ból akkor nagyon sokban fog különbözni a 2-től...ugyanaz a pálya :DDDDDD
  • báttyó02
    #31
  • gameplusz
    #30
    Most jön ki a Postal 2 : Apocalypse Weekend ápr 5-én, és nagyon zsír lesz! Kasza, machete, zombi, kalapács, levágott láb módszer lesz!
  • tigeroo
    #29
    jedi knight 2 motor >> quake 3 arena :P
  • Dead
    #28
    Új Postal cucc!
    [2005. március 17. @ 18:26 - sHadeS]
    A Running With Scissors nevezetű fejlesztőbrigád (tudjátok, egy sárga tábla, ami egy ollóval a kezében futó embert ábrázol, kicsit átlőve pár jól irányzott lövéssel), akiktől az emberiség olyan békenobeldíjat érdemlő alkotását kaptuk, mint a Postal, új játékon dolgozik. Catharsis a játék munkacíme, és 2007-ben játszódik. A főhős valamilyen "gonosz kormány kísérletezik és robbant" című szituációból szerencsésen megmenekül, és egy alvilági fogadtatásban találja magát. Innen indulnak majd a bonyodalmak, azonban van egy rendkívül fontos különbség a Postal előző részeihez képest. Attól nem kell félni, hogy elfelejthetjük a lapátot, a jó kis shotikat, vagy a speciális hangtompító... öhm... berendezést, viszont ezúttal jobb elismerést kapunk a missziók után, ha azokat békésen, emberbarátibb ezközökkel hajtjuk végre. Kicsit fura, de jó lesz :)


  • 12346
    #27
    nee máár, a gta-knak elég rajzfilm grafja van. picit se szép. inkább csak megfelel a gémnek.
  • Duddits
    #26
    De várom már!!


    Amúgy Unreal 2.5 motor lesz alatta.
  • Cicero
    #25
    Heh... Single Playerben a Postal 2 eléggé szar, de szedjétek le a Multiplayer, igaz nem sokan jáccák de az azért jobb. :D Postal 3 kétlem hogy egy hamar lesz, mert a 2-es kiegészítőjén dolgoznak egyenlőre, ahol a zombik ellepik majd a várost.
  • Esrohnoil
    #24
    A kutyákat rühelltem, mert sokszor kiszámíthatatlan volt pár dög. Legjobb elcsalni oda ahol nem látják aztán lelőni.
    Meg a katonaság volt még elég bosszantó nehezebb fokozaton.
    De az 1. résznek vhogy mégis számomra jobban átjött a hangulata.
  • báttyó02
    #23
    jaja kira volt :DD
  • Esrohnoil
    #22
    Az ásólapát meg a hőkövetős rakétavető volt még kegyetlen, nem is beszélve arról mikor végiglocsoltad a gyanútlan népet az utcán olajjal...
    Na meg ha végigvitted, utána olyan erőset lehetett pisálni h. kapásból meggyulladt.
  • Esrohnoil
    #21
    Itt meg akár le is pisálhattad. :D
  • Bucser
    #20
    hehhe akkor a Vice City jobb.. ott át is hajthattál a tanítónénin:D
  • Varenga
    #19
    Sztem nagyon jó game, mi rengeteget ökörködtünk vele.....
    Abszolút le tudtam vezetni az összes feszültségemet ami éppen volt,
    mert pölö szétrugdostam v. szétlövöldöztem stb. mindent a gaméban, aztán meguntam és kiléptem.
    ennyi.
  • báttyó02
    #18
    :DDDDDDDD
  • Esrohnoil
    #17
    Igen... de az a "macskát hangtompítónak" felfogás kicsit túlzás...
  • Sephi
    #16
    En alig varom! Nekem aztan tokmindegy a grafika en nem azt neztem hanem a jatek morbid stilusat ertekletem :DDD

    -Go buy milk
    -Pee on dad's grave
    -Get paycheck

    :DDDD
  • Evogordon
    #15
    Ha olyan lessz a grafikája a játéknak akkor megse nézem
  • Esrohnoil
    #14
    Az elsővel én is elszórakozgattam, jó hangulata volt. De a 2. nekem kicsit túl erőltetett.
  • Esrohnoil
    #13
    Nyugodj meg, ez a 2.-ból van.
    Egy éven belül sztem nem fogsz látni a 3.-ból szkrínshátot. :)
  • MagyaR
    #12
    Lol ha egy 2006os gamenak ilyen lesz a grafikája elröhögöm magam : D.
    Asszondja.
    2 éve milyen volt egy jó játék grafikája?
    Vegyük pl. a Jedi Knight 2-őt.
    2 éve annak a grafikája az eléggé jónak számított.
    Ma már nem annyira jónak.
    Mi számít ma jó grafikának? Ez nem kérdéses. Doom3, Hl2,Far cry.
    Tehát akkor 2 évvel késöbb ennek a gaménak annyival jobbnak kellene lennie monnyuk a doom3 grafikájánál, mint amennyivel most jobb a doom3 grafikája a jedi knight 2 nél.

    Vagy monnyuk a Gta3 vagy vice citynél.
  • báttyó02
    #11
    de ott postal 3 hirnél van persze :)
  • báttyó02
    #10
    www.pcguru.hu a hireknél görgess lefele,ott megtalálod ezt a képet.
    nemtudom lehet hogy 2,de más nem volt :DD
  • M@TriX
    #9
    hát leírtad a saját véleményemet is...
  • Bucser
    #8
    első résznek tök jó hangulata volt (már amennyire egy ilyen elmebeteg játék hangulatos lehet) de a 2 már abszolút gusztustalan lett kinézetre is meg játékélményileg is... az engine meg fos volt alapból:D
  • Bandew
    #7
    Ez a 2.
  • ZsirosKenyer
    #6
    én azt mondom ez a 2-ből egy sima screenshot..
  • Methylisocloro
    #5
    Ez a kép nem a kettesből van?
  • báttyó02
    #4
    jaja én sem látok sok változást
  • M@TriX
    #3
    úgy látom az endzsin marad...

    mondjuk elég lassú volt, talán mostmár menni is fog :)
  • báttyó02
    #2
  • báttyó02
    #1
    A hányatott sorsú és több helyen betiltott Postal sorozat a harmadik epizódjához érkezett. A Running With Scissors fejlesztőcsapat ugyanis bejelentette, hogy új játékuk már készülőfélben van. A megjelenés várhatóan a 2006-os évben lesz.