554
Postal 3
  • wesker24
    #354
    Hivatalosan csak 3 nap mulva lesz kint de a ruszki verzió angol hack-el már 1 hónapja !
  • Büdös Bohóc
    #353
    már 1 hónapja de csak ruszkijul meg meghackelve angolul
  • SzirmosSzisza
    #352
    Akartam beírni, hogy 3 nap és kijön, de már kint van ? :o
  • wesker24
    #351
    Na abban a játékban az a legdurvább bug !

    Ha az van akkora rendőrfőnök durván bebugolt és elakadt útközben valahol nézz vissza hogy hol akadt el az illető !

    Ha nem lehet helyre hozni akkor újra kell kezdeni a mapot vagy vissza tölteni egy állást !

    Mindig figyelj a rendőrfőnökre nehogy be bugoljon megint !
  • Rowlend
    #350
    Mit kell csinálni a legelső rendőrös küldinél? Írja, hogy Reach the basement, eddig oké, de már eljutottam a cellákig, és ott minden ajtó zárva volt, és nem tudtam hova menni. Ez most bug, vagy csak én nem találom a megfelelő utat?
  • mester1987
    #349
    pár nap a warez a védelemtől függően is
  • Büdös Bohóc
    #348
    már nem azért, de ott, ahol meg értik a legnagyobb a warez aránya, fail. És ja, nem tölti le senki mi? Egy halom mód van már, hogy angol legyen + kitérdekel, következő héten már mindenkinél ott lesz az angol is :D
  • wesker24
    #347
    az 1 hét az 4 nap kb mert december 20 jelenik meg hivatalosan !
  • mester1987
    #346
    1 héten belül jön az english version
  • mate911
    #345
    A bal egér gombbal lövöd rájuk a szutyit.
  • mate911
    #344
    Szia nőket kell akinek tábla van a kezükben, de vigyázz van olyan akinek tábla helyett pisztoly van nála. Addig kell őket zsepivel lőni amíg el nem kezdenek hányi.
  • Cekrény
    #343
    sziasztok, alakadtam a játékbab azon a széren amikor a sex shopban vagyok és porszivoval kell dobálni az emberkéket zsepivel:) na itt nem tudom hogy kiket kéne meg hogyan mert mindig lejár valami idő és újra kezdődik a pálya.
    Előre is köszönöm a választ
  • Bone-Cracker
    #342
    Ja igen , azzal én is szenvedtem sajnos ott bugos a game, de megoldottam valahogy: felraktam a az edpatch6.2-őt, és erre keress rá és írd felül:
    "ED_JW_SubwayStation.fuk"
  • Jaka923
    #341
    Nem volt rossz, csak a zombis részeknél kegyetlenül be tud szaggatni az a mód, ráadásul én végig sem tudtam vinni, mert a metrós résznél állandóan kidobott a játék.
  • mate911
    #340
    Az oroszok szándékosan késeltetik a kiadást így kevesebben töltik le a várez verziókat mert az orosz nyelven van.
  • wesker24
    #339
    Na ezt jó tudni !
  • mate911
    #338
    kb átszámolval 10000FT
  • mate911
    #337
    De van nagyapám megrendelte usában ott már elérhető
  • wesker24
    #336
    Azt meg hogy ???? Amikor még nincs is rendes angol verzió !
  • mate911
    #335
    Köszi ezt már póbáltam nem jött össze. Nekem a steames angol verzió van meg.
  • Bone-Cracker
    #334
    A legbrutálabb mod ami szerintem elmebetegségből még a postal 2 -őt is veri
    az Eternal Damnation mod
  • Bone-Cracker
    #333
    Így karácsony táján ajánlom figyelmébe (aki még nem ismeri) a
    A Very postal Christmas modot, ami postal 2re épül
    http://www.moddb.com/mods/a-very-postal-christmas
    Hanulat teremtés végett, hogy ne csak a mikulás legyen piros hanem minden:)
  • Bone-Cracker
    #332
    Lehet szerencsére különben nem is folytatnám a játékot. Fejleválasztás derék végtagok már voltak, jo kis macsétákkal, de én még az elején vagyok.
  • Muki100
    #331
    Engem is érdekelne, ha a 2. részt 100%-osan elmebetegnek számítjuk akkor ez hány %-ot kapna a szerintetek, akik már játszottatok vele?
  • Jaka923
    #330
    A játékban lehet olyan durva dolgokat csinálni, mint a második részben, mint például a végtagszabdalás? Mert az eddigi gameplay videók alapján nem nagyon láttam ilyeneket.
  • Bone-Cracker
    #329
    Ahha megvan király vagy kösz. Felszippantani nem is kellett. (elég ha én szippantok egyet:) Amúgy a térkép k*rvára hiányzik a játékból.
  • wesker24
    #328
    Vagyis amikor megkapod a küldetést akkor vedd elö a porszívót és szivj fel vele mindent ami csak az utadba kerül !
  • wesker24
    #327
    Rögtön az elején van egy doboz a kukánál vagy a kerítésnél fogod a porszívót és felszippantod vele öket és már van 6 falkon spray-d !
  • Bone-Cracker
    #326
    A Postal 3\game\p3\cfg\ könyvtárban van egy config.cfg fájl.
    Abban van ez a sor:
    bind "`" "toggleconsole"
    elvileg az idéző jel közé kell beírni azt a billentyűt amihez hozzá akarod rendelni.
  • Bone-Cracker
    #325
    De mégis hol? Nekem csak 1 flakonnal ad a pálya elején.
  • mate911
    #324
    Valaki előtudta hozni a consolt a játékban?
  • wesker24
    #323
    Persze mindig lesz majd valahol amugy böven elég az a 6 flakon amit kapsz !
  • Bone-Cracker
    #322
    És találok valahol a pályán ilyen spray-t ha kiürül?
  • mester1987
    #321
    Itt egy FULL angol, de nem az eredeti angol egyenlőre

  • wesker24
    #320
    Ott nem az a lényeg hogy a mexikóikat irtsad hanem a macskákat kell befogni még hozzá 15 db-ot !

    Amint összegyűjtöttél 15 macskát mehetsz tovább !

    Macskát a Macska feromon spray-vel tudod befogni !
  • Bone-Cracker
    #319
    Hi! A játék elején nekem szinte végtelenül jönnek a mexi-sushik.
    Mit kéne csinálni? Azt írja éljem túl a mexi-sushi inváziót, de nem akar vége lenni az inváziónak, hova kéne menni van valami fő ellenség?

    plíz help
  • mester1987
    #318
    oké, de egy pszichológust is hívj majd xDDD

    Reméljük mostmár hamarosan jön az angol :P
  • wesker24
    #317
    Én tegnap vittem végig full jóként ügyelve arra hogy ne boruljon fel az egyensúly a rossz irányába majd ha kijön az angol verzió akkor végigvisszük fuLL Evilként is ! :D
  • wesker24
    #316
    Jah szerintem több befejezése van a játéknak !

    Az biztos hogy 2 befejezése van a Good VS Evil !

    Attól függ hogyan játszol a játékban mert van egy egyensúly jó és rossz között és töle függ hogy milyen küldetéseket kapsz !
  • mester1987
    #315
    hmm...akkor 2 különböző végigjátszása van vagy akár 3 is mint a The Suffering-ben?