270
Nascar SimRacing
  • ranGer2
    #30
    nemitt... a másikban.. :DDD
  • oneal1
    #29
    mi a bajod vele?:)
  • grebber
    #28
    Mennyibe kerül most ez a game?
  • ranGer2
    #27
    háttö...
  • oneal1
    #26
    szerintem ez a legkorrektebb nascaros gamma eddig a demo alapján
  • Duddits
    #25
    Lehet, hogy ebbe több szín lesz.
  • tHoMaSmAn
    #24
    Majd ha leszedtétek és kipróbálátok kiváncsi leszek mi a véleményetek róla, mert én a demó után semmi jóra nem számítok!! Sajna.

    Ugyhogy nem is töröm magam, hogy leszedjem valahonnan, mig nem hallom azt, hogy megéri!Nem hinném, hogy a demóhoz képest radikális váloztatások lennének, az meg azért valljuk be igencsak egy nagy rakás barna cucchoz hasonlított!!!
  • Duddits
    #23
    De király! Végre valami a privát FTP-mre kerül föl leghamarabb.
  • grebber
    #22
    Én még nem látom sehol fennt.
    De ugyis torrentről fogom szedni szokásomhoz hiven.
  • Duddits
    #21
    Leszálhattok a demoról!!! Kiadták!!

    NASCAR.SimRacing-CLONECD
  • ranGer2
    #20
  • Kit--Kat
    #19
    azt meghiszem
  • ranGer2
    #18
    Úgy az extrém! :DDDD és izgalmasabb is :Dddddd
  • Kit--Kat
    #17
    neee már tényleg billentyűvel akarsz nászkározni??:DDD
  • tHoMaSmAn
    #16
    sajnos egyet kell érteni...
    Tényleg elég szar...
    Az AI pedig egy rettenet leturja az embertt a pályáról már a felvezető körben!!!!! :(
  • ranGer2
    #15
    hátezz hogyismondjam... SZAR?.... az! :(
  • ranGer2
    #14
    ÚÚÚ keyboard powaa :DDD nah majd este gurulunk remélem van multi! :)
  • Kit--Kat
    #13
    Ő akkor nem csak én nem találtam a törés beállítást:)
    1ként nyugi mert a nascar játékok 70% nincsen törés a demóban.
    Azért jó lett volna berakni mert így lehetne tudni, hogy milyen színvonalúanra sikeredett mivel ez a nascar 1ik lényege:D
  • atwe
    #12
    Jobb is lehetet volna pl törik az auto
  • atwe
    #11
    Hát egy nagy kalap szar
  • tHoMaSmAn
    #10
    ITT A DEMO!!
    3D-Gamers
    Gamershell
    Lehet írni róla a véleményeket, kíváncsi vagyok milyennek látják a nagy NASCAR-osok (mivel én nem vagyok ebben a témában járatos, csak majd szeretnék az lenni) :D
  • ibronk
    #9


    Ez tetszik mondjuk :)
  • ibronk
    #8
    A 17.-ével kezdődő héten lesz demo belőle, én kiváncsian várom
  • Carlos
    #7
    Nemmintha lenne működő féklámpa a NASCAR autókon.
  • Toya
    #6
    Van Papyrus, illetve a gárda jelenleg First Racing néven tevékenykedik, a NR2003 enginet megvásárolták a Vivenditől és fejlesztik az első programjukat.
    A változás talán csak annyi, hogy a csapat kiegészült a PWF féle mod csapattal is.
  • akyyy
    #5
    @:

    érdekes hogy a 'baleset' után jövőknek semmi féklámpa
  • Carlos
    #4
    Hát ja. Bár amióta a Papyrus kizúzott a játékiparból, azóta semmi jót nem igérek...
  • hmm
    #3
    Képek alapján Nascar Thunder 2004. Ami nem sok jót ígér...
  • Carlos
    #2

  • Carlos
    #1
    Az Electronic Arts Tiburon kommandósegysége által fejlesztett NASCAR SimRacing mesterséges intelligenciájával, fizikai moduljával és a részletes versenypálya környezetével tűnik ki társai közül. Karosszéria görbületek állíthatók, gumifáradás befigyel, motor nagygenerál gyakori. Elég komoly nehézségi fokozatok teszik lehetővé különféle fogaskerekekhez kötött pedálok, meg fékek állítgatását, így mindenki kénye-kedve szerint kínozhatja magát a vezetés bonyodalmaival.

    AI fokozatokban állítható. 42 játékos multiplayerben tombolhatják ki magukat azok, kik megunták a szinglipléjert. Telemetria adatok minden kör után rendelkezésre állnak, így a hardkórok kiélvezhetik analitikus és kallibrálgató profizmusukat. Karrier mód választható, de a korábbi Nascar szappanoperákat már nem kell végigszenvedni, csak a kemény eredmények no meg a Nextel Kupa pontok számítanak! Hiperszuper lett a motorhangok élvezetes basszusa, ami annyira felerősödhet, hogy néha elnyomja segítőnk hangját.

    (HardWired)