270
Nascar SimRacing
  • Glpetyus
    #110
    Vazz,mekkora gém
    Mondjuk eddig csak a 2004-es Nascar THUNDER-rel nyomtam,az meg elég tré volt.... (na meg vagy 10 éve 486-on Nascaroztam:))
    Szal sok összehasonlitási alapom nincs,én inkább rallys vagyok :)
    De,ez most nagyon megfogott
    Mondom tegnap : kipróbálom...,hát ez épp 4 órát tartott :P
    Karrier módban már túl vok 4 versenyen,abból 1-et nyertem :)
    (Ja és persze minden gond nélkűl megy a hoodlum krekkel a clone-os verzió)
  • MrSpock
    #109
    Eredeti serial kell hozzá gondolom:-)
    Én is megnézegettem,de ott megakasztott:-)
  • MrSpock
    #108
    a verseny feladása csak akkor amikor már nemtud moccanni az autó.
    Én úgybentem a falnak a motor felrobbant,és kigyulladta az autó,az nemmoccant,ah kisebba sérülés,vagy defekt símán kibírsz menni a pitbe.A fejlesztések is szerintem inkább szevízcsapatra értendQ,kicsit jobban "beállítják"
    Ahogy igazából is,mert az autó nagymértékben nemváltozik,nemkap erösebb motort,csak úgy tünik,avagy aerodinamikailag jobban lehet vele menni.Nem NFS ahol raksz rá cuccokat.
    ugye igazából is ez van,ha megnézed a versenyeket,jó csapatok nagy szakértelemmel beállítják amegfelelöen a kocsit,aztána pilótán múlik mit hoz ki belöle.
    Meg aztán a szabályok adottak,de mindig mahinálnak egy picit,ezért kaptak páran büntit Daytona után is.
  • examinee
    #107
    Az a baj nálatok hogy ha beteszitek deamonba akkor csak abba a meghajtoba legyen valami! Tehát szedjétek ki a cd/dvd meghajtóbol a lemezeket és ha van több deamon vagy alkohol akkor abbol is mindent unmountolni és csak abba legyen benne a NASCAR amit használtok!
  • Istencsászár
    #106
    Hi! Valaki tudott vele neten jáccani vagyis servert csinálni és csatlakozni vagy valhogy lehet vagy eredeti kell hozzá mindenképp?:D
  • examinee
    #105
    Hi! Hogy lehet nyomni multiba?? tudja valaki???
  • Alexease
    #104
    - En is megnezegettem, es igy hirtelen, ha nem is egy Nascar szimulator, de a nagykozonsegnek egy "jo" Nascar jateknak tokeletes. Az egesz kialakitasa teljesen olyan. Grafika, efektek, design, "tuning" (?!?!:D), hangok, filmek, himnusz, toresek kulso nezetekkel stb. Akit eedig zavart, hogy nem tud korbe menni az NR-rel, annak jo lesz, talan meg a Nascart mint autoversenyt is megkedveli;))

    - A baleset utani kulsokamerara valtast - AI atkapcsoolast - ki lehet iktatni az ini-ben.

    - Amugy szerintem nem olyan rossz, csak mas;)) En legeloszor meglepodtem, mert rosszabbra szamitottam. Foleg a szim, fizika, ffb- teren. Bar ha megnezzuk, azert a GTR-t is eleg jol osszetudtak drotozni, es ugyanaz az alapja.:))
  • Toya
    #103
    Na látod nekem meg éppen ez az ami nem tetszik benne többek között.
    Aki már látott Nascar versenyt az tudja, hogy a legkevésbé sem szokás feladni a verseny (az utolsó körbe meg pláne nem), még akkor sem ha remény se nagyon van a folytatásra.
    Szóval nekem az nagyon nem jön be, hogy ilyen döntést a gép kivesz a játékos kezéből és magától eldönti mi legyen.

    Vannak még gondjaim vele.
    Mondjuk a hivatalos pályák egy részének teljes hiánya (pl. Pocono) vagy említhetném hogy néhány olyan is szerepet kapott ahol tuti nincs verseny (Dodge Raceway Park, Levi Strauss Speedway).
    Ezeket az aerodinamikai és egyéb fejlesztéseket sem igazán értem, mivel ebben a szériában kemény szabványok érvényesek mind a motorra, mind pedig a többi alkatrészre.
  • báttyó02
    #102
    oké,elindult.
    hát mitmondjak,ez nem az én stilusom :(
    valahogy nem fogott meg,bár látom hoggy jó játék,de nekem valahogy nem jön be :(
    mindenesetre nem fogom 10 perc után elitélni,még nyomok vele versenyeket,hátha megtetszik,mert eddig nem sok mindent néztem meg azért
  • báttyó02
    #101
    és a hoodlum féle verzió van meg
  • báttyó02
    #100
    hmm nemjó.....mikor a menüben rámegyek bármire,pl start carrier,akkor kidob a windowsba rögtön.
    most ez mitől lehet?
    gépem: P4 2,2 ghz, 512mb ram, grforce mx 440 64mb,windows sp1
  • báttyó02
    #99
    na pár perc mulva lennvan,el is felejtettem mondani,ez a verzió van:
    Nascar.SimRacing-HOODLUM
    már kiváncsi vok az első nascaros játékomra :D
  • báttyó02
    #98
    ha minden igaz,holnap délután már irok véleményt,reggelre jön le elvileg :)
    ejj,ugylátom akkor nem lesz könnyü játék :)
  • MrSpock
    #97
    Okés,várom én is,hogy boldogulsz vele!
    Amúgy nézegettem különböző oldalakat és nemrossz a vélemény.
    Bizonyos szempotokat nézve még a nagy Papyrus Nascar sim 2003-nál is jobb.Bár az nagyon kiforrott a neten,rengetegen játszák bajnokságban.
    ez most ugyanazt a szintet éri el,mint anno a 2003,az adott év követelményeihez.Ez sem csicsás,meg csilog villog,de annyira precízen állítható minden.ez a játékélményen sokat dob,realisztikusabb,nem pattansz a falról aztán simán utolérsz mindenkit.
    Itt rossz mozdulat aztán restartolhatsz!:-)
  • báttyó02
    #96
    ahha értem :)
    köszi,majd irok véleményt :)
  • MrSpock
    #95
    Inkább szimulátor,a törés meg olyan,hogy nekimész a falnak mondjuk,és kész,vége.Ez különösen szép,akkor amikor az utolsó körben vezető helyről.Lehet bosszankodni.Pár falkoccolás aztán a gumi el is száll.
  • báttyó02
    #94
    én most szedem,kiváncsi vok,mert ez lesz az első nascaros játék amivel játszok :D
    amúgy ez inkább arcade,vagy szimulátor? és a törések milyenek?
  • Glpetyus
    #93
    Ja,az lesz.
  • Duddits
    #92
    Aham. Akkor talán próbáld ki a HOODLUM no cd-t. Talán.
  • Duddits
    #91
    Köszke.
  • Glpetyus
    #90
    Persze
  • BBS
    #89
    Ha valakit érdekel a hoodlum-os crack az csekkolja ezt az oldalt
    GameProt
  • Duddits
    #88
    Én se. Daemon-ba be volt kapcsolva minden opció?
  • Glpetyus
    #87
    Próbáltam azzal is,meg alcohollal is :S
    Mondjuk nem irtam ki (ahogy az infoban áll)....
  • Duddits
    #86
    Daemonba akarod?
  • Glpetyus
    #85

    Na,én csinálhatok bármit,akkor sem hajlandó elindulni :S

    "please disable all cd/dvd emulator program"
    :S
  • Duddits
    #84
    Nem jó linket akarátl.. Szerintem.
  • grebber
    #83
    Nekem hálaistennek simán megy a game,de még full kezdő vagyok eléggé bele kell szoknom.
    Lenne egy-két kérdésem: A kocsi-m alapból 50-es ezt mikor lehet feljebb vinni??
    Futamok elteltével lesz más kocsim is vagy csak ez amivel kezdünk?
  • tHoMaSmAn
    #82
    nem jött össze... :(
  • tHoMaSmAn
    #81


    Hogy tetszik?
    Még sosem szúrtam be ide képet, (meg máshova sem) ezért bocsi, ha vmit rosszul csinálok!!
  • MrSpock
    #80
    Igen ott kezdtem carrierben természertesen.
    mindjárt Daytona!Gyors pálya,itt nemtudok tempót tartani,általában feladom a versenyt.Bár ugye az autó még alapból 50-es,gondolom ah kicsit fejlesztem,mert ugye azt lehet megfelelő pénzzért,akkor jobb lesz.Egyszer sikerült 52mp alá menni,úgy hogy beálltam egy autó mogé és az húzott egy darabig.Így is 2 mp-re általában elvagyok maradva.
    a következőn viszont símán pole első,meg meg is nyerem,persze ha nemszállok el.a jobb első gumira kell nagyonb odafigyelnem az hajlamos időelőtt defektet kapni.Persze az én hibám mert nyomom mint állat.
    Most megyek körözgetni.
  • Duddits
    #79
    Mi a pálya pontos neve?
    És ugye Craftman-be nyomod? Megnézem én mire vok képes...
  • MrSpock
    #78
    Na akkor sikerült indítani,mostmár akkor rátérhetünk a lényegre.
    A beállítások,mármint az autó tulakdonságaunak,hogy valahogy versenyképes legyen a futamokon.
    Mondjuk én a gyorspályákat feladtam,van egy alap amit úgyahogy jónak találtam,mert itt nemtudom felvenni agéppel a tempót,legfeljebb 3-4 körig aztán elszállok.a sima speedwayen jólmegyek,iagza gumi kopik nagyon.Ti hogyálltok ezzel,vagy még korai kérdezni?
  • Sanya52
    #77
    Na ez a lényeg:)
  • Duddits
    #76
    Daemonnal telepítettem. Feltettem, de se crack, se semmi... Így hát Mini Image letöltö, readme elolvass. Daeomonba kell mountolni. Daeomon meg nem ismeri ezt a fájlt. Így hát kicsomiztam a játék főkönyvtárába és megy is.
  • Sanya52
    #75
    Pedig működik,ezt használom én is.
  • BBS
    #74
    Ezt most hirtelen nem értem.
    Mit csomagoltál ki?
    Én a cd1-et ha mountoltam nem akart installálni igy ultraiso betölt konvertálás iso-ba igy már fel tudtam installálni és ezt a MI-t használva indítottam.

  • Duddits
    #73
    Én ezt Daemonnal be se tudom mountolni!! Egyszerűen kicsomiztam a főkönyvtárba és elindult....
  • Sanya52
    #72
    Itt van róla kép
    Settigns menű
  • Sanya52
    #71