270
Nascar SimRacing
  • Airbus A380
    #270
    Lehet MOD-ot vagy pályát vagy kocsit leszedni ? hozzá ?
  • Airbus A380
    #269
    Hol tudom beállítani hogy törjön a kocsi ?
  • mk452001
    #268
    Hali!
    Tudja valaki, hogy le lehet-e tölteni a játékhoz szezonokat?
  • csarcsi
    #267
    Segítsetek! Elindítom a Nascar SimRacing játékot, és kiírja hogy a CUBE 3D CONFIGURATION működése leáállt. Windows Vista Ultimate-m van, lehet hogy Vistán nem megy, de kérlek szépen segítsetek!
  • Heydrich
    #266
    eséJtelen
  • tzsoltika
    #265
    Hali, végigvittem a Craftman trucks szériát carrierben (elsö lettem :D), és megyek a Nascar National Seriesbe, csak nekem Chevy-t ad, de nekem Dodge kellene. Tudtok segiteni?
  • tyukol
    #264
    Hát elég rég nem írt már ide senki de azért megkérdezem hátha válaszol valaki na szóval nekem csak a demó van meg és abban a kocsi állandóan balra húz miért van ez?Hol lehet ezt kikapcsolni?Vagy ez csak a demóban van így?Állítgattam már mindent de nem lett jobb!Durva a játék csak ez az egy baja van!Ha valaki tudja a választ légyszi írja meg.
  • Jeff24
    #263
    Akkor valószínű qualify setupot használsz,ami csak 1-2kört bír ki!
    próbáld meg race setuppal!
  • Game Hunter
    #262
    Udv!
    Lenne egy olyan problemam, hogy ha nem default setupot hasznalok, akkor egy-ket kor utan motor hiba es elkezd fustolni azt annyi a motornak! Mit es hol kellene allitanom? Thx
  • SD456
    #261
    Sziasztok!

    Elég rég irtak ide be de most van egy kérdésem és hátha valaki válaszol. Megy a multi a tört verzióban? Én most szedem torrent-ről a Nascar SimRacing HOODLUM-os verziót.

    Előre is köszönöm!
  • DON GABO
    #260
    Tudja valaki hogy hol kell beállítani az autó törést?
  • Lawrence
    #259
    szeva mindeki!
    Csinálgatom a Carrert és az a cinkem hogy kb. a 9-10-ik versenynél már nem jön be a safety car ha cink van a pályán és ez szerintem elég gáz! Hol kell beállítani hogy bejöjjön???
  • BladeW
    #258
    itthon sztem nem is forgalmaztak a jatekot, szoval meg csak azt sem tudom mondani hogy vedd meg...
  • vasko22
    #257
    Tud nekem valaki olyan cd-keyt vagy kódot mondani amivel tudom magam reggelni és multiba is tudok játszani????????? Help
  • BladeW
    #256
    Arról nem is beszelve, amit tegnap fedeztem fel: csak craftsmanban, es busch-ban van ez a palya egy kb 0,3 merfoldes ovál, hogy az AI nem tud kiallni a pitbe, egesz egyszeruen megpordul a bejaratnal, es vagy be tudja magat szerencsetlenkedni vagy nem:)
  • ForRedGlory
    #255
    Hú ezen sokat gondolkodtam, mert tapasztaltam... Azt hittem bennem van a hiba :$$$
  • BladeW
    #254
    Ja es nemtom mas eszrevette-e, de bennemaradt ebben is egy iszony bug (hihetetlen h az F1C ota nem tudtak kijavitani), szoval ha rogton az idomero legelejen lenyomod a driveot(tehat azonnal kimesz, ugy hogy meg egy AI kocsi sem futott mert kort) akkor 2-3 masodperccel roszabb idoket general a jatek, mintha ha hagyod, hogy maguktol ril idoben fussanak mert kort. Igy eloallhat az a faramuci szitu, h 3 mp-s folennyel indulva az elso helyrol 2-3 kor alatt otthagy az egesz mezony...
  • BladeW
    #253
    Sziasztok, nemtudja vki van-e idogyorsítás a játékban? F1 Challengben volt (ugyanaz az engine), de itt nemtalalom.
  • vasko22
    #252
    Kellene nekem egy kis segítség a játékba!!!!!
  • bodesz
    #251
    detoy.ti tudjátok a benzit buherálni???mindig belerak 2x annyit amennyit kellene...
  • vasko22
    #250
    van valakinek leírása hogy hogyan kell beállítani az autókat hogy faszán menjenek????
  • Shortstop
    #249
    fent bizony
  • fadi
    #248
    HI!

    Nekem az a problémám, hogy amikor elindulna a verseny, vagy kateg.-et akarok váltani, akkor előjön a hibajelentéses ablak(biztos már mindenki találkozott vele, hála a csodás xp-nek), és bezárul a játék. Help pls! előre is thx!
  • ForRedGlory
    #247
    Fent van a patch? Azt érdemes feltenni, mert mintha nekem is lett volna ilyen bajom, de nem biztos.
  • Shortstop
    #246
    [b]Srácopk miért van az hogy elindítom a játékot és mikor tölti be a pályát akkor kilép?
  • tHoMaSmAn
    #245
    Off

    ELADÓ LOGITECH MOMO Racing Kormány!
    Szegeden
    Érdeklődni priviben

    On
  • ForRedGlory
    #244
    innen kel leszedni egy mini imaget, amit ha bemountolsz akkor indul a játék. Ezzel a mini imaggel megy a patch is
  • tHoMaSmAn
    #243
    CloneCD!!
    Nem kell crack! Daemonban minden emulation-t kapcsolj be! És legyen a CD1 bemountolva!
  • Smidht
    #242
    Hello!
    Eltudná vki küldeni a nascar siracing crack file-ját?
    cím:[email protected]

    légyszi!!!
  • tHoMaSmAn
    #241
    OFF:

    Eladó egy garis Logitech MOMO racing kormány, akit érdekelne a dolog privizzen, vagy e-mailt írjon! Megkímélt, nem agyonhasznált, sajnos időhiány miatt kénytelen vagyok megválni tőle... :(
    Bocs az offért!

    ON!
  • ForRedGlory
    #240
    Hogy én is mondjak valamit. Én inkább az aerodinamikát fejleszteném a helyedben, mert ezekkel a setupokkal, amik a patchel jönnek, igazán könnyű nyerni (a könnyű fokozaton persze), és hát komfort :DDDD
  • ChevyG #239
    és amugy elöször a "power"-t fejleszd!!
  • ForRedGlory
    #238
    be is kell állítani a kocsit. Ha letöltötted a patchet, akkor abban van alapból setup az időmérőre és a versenyre is. De hogy menjen a patch, nem szabad crackelni, hanem van egy mini image a www.gamecopyworld.com-on
  • Marcinko
    #237
    Karrier módban játszom és a Texas Speedwayen ugy hagynakle a az ellenfelek mint vonat a fákat :( Pedig addig is fejlesztettem ( R és D) . Mi az optimális fejlesztési terv ???

    Előre is köszi.
  • ChevyG #236
  • ForRedGlory
    #235
    Amikor ezt írtam, még nem jártam ennél a résznél ;DDD
  • ChevyG #234
    "Hát én tök hülye vagyok a festéshez, de nagyon korrektül el van magyarázva."
  • ForRedGlory
    #233
    Mondjuk ez nagyon nem tiszta :DDDD

    "Now your done checking it and everything is good to go. Save the psd, so if you do need to change something, you still have your paint scheme available in layers. NOTE: you should save a lot, you don't want to lose any of you work. I usually save every major change I make to the paintjob. Now, save the psd as a jpg, make sure you use 12 quality, which is the highest. Now, open up your jpg, and close your psd if you want to, or just minimize it. Now open up a .dds file of the same car make as you made, it doesn't matter who because you will save as something different. Now you have your jpg paint scheme opened, and a .dds with the same make (Ford, Chevy, Dodge, etc...) Standby for next step below."
  • ForRedGlory
    #232
    Hát én tök hülye vagyok a festéshez, de nagyon korrektül el van magyarázva. Az meg hogy nem dizájnos, nem érdekel :DDD
  • ChevyG #231
    kicsit lightos az oldal