270
Nascar SimRacing
  • forestjr79
    #150
    Én teljesen elfogulatlan vagyok, a múlt héten játszottam először nascar játékkal. Letöltöttem az nr2003-at és a simracinget, hogy össze tudjam hasonlítani a kettőt. Kezdőként nekem jobban tetszett az új, főleg grafika és hang területén nyújt többet. A profibb nascarosok állítják, hogy az nr-nek jobb a gameplay-e és a valósághűsége, áldásom rá, biztos úgy van. A kezdőknek mindenesetre a simracinget ajánlom.
  • Sanya52
    #149
    A kék képernyőn erre hivatkozik hibaként: smwdm.sys.
    Ez a hangkártya (integrált)meghajtója
  • MrSpock
    #148
    Igen azért olyan a 2003-as,meg mindenki azzal játszik mert már 2 éves,millió mod,meg netes kiforrotság.Addig nemvolt semmilyen game sem hozzá hasonló.Felkapott lett,elindultak a bajnokságok.
    Most említhetném bár off a Jedi outcast 2.,azzal is mennyien nyomulnak neten,pedig van sokkal jobb meg szebb,de mégis..
    Így van ez a Nascarral is.Jól bevált maradjunk annál,az új többet nemnyújt,igaz kevesebbet sem,de minek erőltetni.
    Kipróljuk,nemesünkhasra,mert nem egy Unreal 3-as grafikájú.
    szerintem aki új,vagyis moslátja először,nemmondaná azt hogy a 2003-as szebb lenne.Csak az emberekmegszokták,és tényleg kihasználják minden lehetőségét.
    Egyébként kicsit most játszottam,kölcsönben van kormány,azzal nagyonjól lehet menni.
    Daytonában 2mp-t faragtam le az időmből.Így 35.helyett csak 13. indultam elsőre.Még lehet finomítani,de így már nagyonott van.
  • b-type
    #147
    Nincs kint a HSW-n, szal nem tudom mi a helyzet a dologgal.
    nincs installja sem, nincs hozzá olyan pálya amit rá optimalizáltak volna, Toya majd elmondja hogy szabad-e linkelni....szal inkább kis videó:
    elég pocsék minőség de 50%-on nézhető.
    arty, neked meg ment privát.
  • b-type
    #146
    Nr2003/V8 mod:
    BHM link ide mutat: AUS Team Racing
    De holnapra felrakom, és kilinkelem.
    béta még, de sztem nagyon jó, én legalábbis szeretek vele menni.
  • Glpetyus
    #145
    :S
  • Glpetyus
    #144
    Hmmm...
  • Sanya52
    #143
    cel 4 2.8, 256Mb ,ati radeon 9200 128Mb
  • arty
    #142
    ha tudnék linket ... codered linkelt az nr2003 topikban, valami beta v8 mod ... és mostanában hiába kérdeztem pl. egy BAR mod letöltési lehetősége után (mert láttam volt akinek megvolt) válaszra sem méltattak - igy ezt sem kérdeztem meg, googleval semmire sem jutok ... :(
  • Sanya52
    #141
    bár a hotfix-ben nem va gyok biztos,mert közben leszedtem.
  • Sanya52
    #140
    Igen
  • Glpetyus
    #139
    Mondjuk otthon megvan F-1C-hez az ETCC mod,az is van ilyen szép (talán),és mégse kötött le túl sokáig....nem tudom miért :/
    A Richard Burns-t meg azóta tolom egyfolytában, mióta kijött :PP
  • karikusz
    #138
    enegem is érdekelne, hoy milyen mod ez. nagyon faszányos
  • Glpetyus
    #137
    LINKET!!!!!!4
    Nagyon cép :)
    Milyen mod ez?
  • Duddits
    #136
    Az 1. képen mit csinálnak? Nem kéne követni a rázókő vonalát?
  • arty
    #135
    nem, papyrus nascar racing 2003-hoz, örült nagy elnézést az offtopikért, azt hittem a kis képet linkelem csak :(
  • Duddits
    #134
    De állat! Ehez van van?
  • arty
    #133
    csak egy modjárol találtam képet, de az is magáért beszél:

  • arty
    #132
    1.2.0.1 + hotfixelve van ?

    GLPetyus: de, az jobb ... arra értettem, hogy ez a nascar még grafikában sem érte utol, pedig az két éves! :) azaz SEMMIBEN sem sikerült überelnie ...

    irányitásban, addonokban, realizmusban pedig ... hát... nem véletlen, hogy mai napig van magyar bajnoskág belőle ... :) topikjába nézz be, pár oldalt nézz vissza :)
  • Glpetyus
    #131
    Milyen gép?
  • Sanya52
    #130
    Én kipróbálnám azt is,sőt....De sajnos mielőtt indulna,teszteli a rendszert,és valami nagy hibával kékké válik a képernyő
  • Glpetyus
    #129
    ?
    Hát az nincs meg,...ha meg egyik se jobb a másiknál,akkor azt minek próbáljam ki? :)
  • Glpetyus
    #128
    :(
    Mondjuk ezt tudhattad volna :)
  • arty
    #127
    #119 ?
  • karikusz
    #126
    hát a nascar maga..:( a 2004-gyel is csak vagy 5 napig nyomultam
  • Glpetyus
    #125
    Én?
    Hát nem azt írtam,hogy engem is állva hagynak?
  • MrSpock
    #124
    Te hogyállítod be gzors pálzára,engem mindig elhagynak mint aki állna.
    Pl.Daytona,karrierben nyomom én is.
  • Glpetyus
    #123
    Mármint maga a Nascar nem fogott meg?
    Vagy EZ a játék?
  • karikusz
    #122
    Hát nekem nem nagyon fogott meg a játék. Amúgy szerintem jól meg lett csinálva.
  • Glpetyus
    #121
    Ehhh...vége lehetne már a munkaidőnek :S
    Csak ma este lesz időm tolni,mert a 7végém megint elég sürű lesz :S
  • Glpetyus
    #120
    Benyomásaim?
    Hmmm...hát ahogy írtam,csak a Thunderhez volt "szerencsém",de az nemigen jött be :S
    Ez viszont igen :)
    Király a hangulata,a graf is jobb talán mint azé volt,meg nem tudom...olyan izgalmas :D
    Nagyon komoly amikor elöttem van vmi qrva nagy baleset,...óriási füst (ami megint szépre sikerült sztem),én meg bele a füstbe 170 mph-el,és csak a szerencse kérdése,hogy betalálok -e vmi roncsot... :)
    Amikor kiérek,hátra kukkantok,a mögöttem lévő (akit alig bírtam visszatartani,hogy ne előzzön meg)jól telibe vágja az egyik roncsot :D
    Na,szal ez az a fíling amit csak érezni lehet,leírni nem :)
    Azért van pár dolog ami nem tetszik:
    Sztem a füvőn túl hamar áll meg az autó kipördüléskor,bár lehet,hogy ez így is van nem tudom. (bár nem hinném)
    Ami jobban zavar:amikor vége a felvezető körnek,és vissza számol,hogy 3 mp van a manuális irányitásig,na akkor engem úgy állva hagynak ahogy illik :S
    Hiába a fullgáz,van hogy még a mögöttem lévők is simán legyorsúlnak :S
    (persze lehet,hogy állitgatnom kéne a váltón pl.,de eddig abba nem nagyon mentem bele)
    Meg azt sem bánnám,ha a roncsok nem a szemem elött tünnének el.Legalább megvárhatná míg L megyek mellete :P
    Fizikához,irányíthatósághoz nem tudok hozzászólni,tapasztalat hijján'...(bár jónak érzem :D)
    Idáig azt az első 4 versenyt nyertem meg ami egymás után jött a karrier módban.Nem is néztem,hogy lehetne-e másikat választani.
    De mind1 egyenlőre :)
  • arty
    #119
    ha ez ennyire tetszik, akkor adj egy esélyt a papyrus féle nr2003nak is ...

    mondjuk én csak a demoval játszottam, de igy nem kellett a fullal bíbelődnöm :D tulságosan f1c MOD szagu, s mivel semmi előrelépést nem látok az nr-hez képest, így azt nincs miért erre lecserélni ...
  • karikusz
    #118
    Köszi. Daemonnal sikerált beüzemelni
  • MrSpock
    #117
    Nekem is ez van,meg én még alkoholt sem használtam,simán Daemon tools,Ezzel is telepítettem,ugye nincs crack vagy bármi.
    Az emulációt all on-ra állítottam és kész,ment simán,bejött play,már nyomtam is.3.47-es verziót használom.Ennyi.
  • karikusz
    #116
    jah...alcohollal mountoltam
  • karikusz
    #115
    Üdv!

    Nekem nem a Hoodlum van meg, hanem a másik a clone cd-s, és valamiért nem indul el:( azt írja, hogy nem kell crack hozzá, meg semmi. de mindig azt írja ki ha el akarom indítani, hogy rossz cd van bent, mikor nem krekkeli le az ember.
    Valakinek sikerált már egy ilyen verziót beindítania? Ha igen, akkor legyenszives szóljon már rám, hogy ez hogyan sikerált neki.

    Köszi előre is.

    Karikusz
  • MrSpock
    #114
    Végre valkakinek úgy igazán tetszik!Szerintem is jó game lett.
    Sokan már kétségek közt,előítélettel fogadták,hogy áá úgysem lesz oylan mint a Papyrusos 2003.Szerintem van olyan.Ha rendesen beindul az onlineos dologja is,meg majd a modok,pályák,autófestések,meg úgy minden hozzá akor nagyonközkedvelt lesz.
    írjál még,hogy mik a benyomásaid,ja és melyik verseynt nyerted?:-)
    Most itt a hétvége én is nyomom majd 1000-rel.
    Már beindult a szezon,ilyenkor Nascar lázban vagyok:-)
  • Thanatos
    #113
    jójó akkor nemszoltam :)
  • Glpetyus
    #112
    Tán olvass visza,és rájössz,hogy nekem nem ment csak úgy "simán".
  • Thanatos
    #111
    clone-os verziohoz minek crack?? ezt sose értettem... :)