270
Nascar SimRacing
  • Sanya52
    #70
    Bocs nem video,hanem "Adv.display"
  • Sanya52
    #69
    Alapértelmezést a "setting"- "Adv.video" opció alatt tudod állítani.
  • Sanya52
    #68
    A "delete"-vel lehet váltani nézetet (van motorháztetős is).
  • Sanya52
    #67
    Próbáld meg,hogy nyomsz egy "space"-t.
  • BBS
    #66
    Itt van egy Mini Image
    Nascar SimRacing MI.
    Nekem működik emuláció nélkül is daemon toolsba.
  • thedriver
    #65
    Motorháztetős nézet van benne? Mivel lehet váltani, mert én nem jöttem rá.
  • grebber
    #64
    Na én is majd délután megnézem hogy nekem megy-e a Clone cd-s azt ha nem várom a cracket, mert nem szedem le mégegyszer a gamet.
  • Glpetyus
    #63
    Bah,de jó...
  • Glpetyus
    #62
    Hát nálam is engedélyezve van minden,,de mégsem jó :S
    Azt írja,hogy "cd-dvd "emulátor" progit detektált" :S
    Alkohol 120-at meg sosem használtam,+ nincs is otthon :S
  • grebber
    #61
    Akinek nem fut a Clone cd-s kijött egy új verzió.
    2005-02-22 Nascar Sim Racing (c) EA Sports HOODLUM
  • Duddits
    #60
    Kiírva működik?
  • MrSpock
    #59
    Én daemonnal telepítettem nemvolt gond vele.Ott is engedélyezni kell a safedisk-et.nálam mindig minden allra van állítva.
  • MrSpock
    #58
    Elvileg mennie kellene,3.47-es tools van nekem,és minden opció engedélyezve.Mit csinál?Semmi nemjön be?
    Egyébként szenvedek vele,egyszerűen nemtudom beállítani a truckomat Daytonára.Vagy lassú,vagy ha elérem talána sebességet,akkor tutira elszállok,aztán ha leszakadok az életben nemérek fel.De bolyban meg nehéz haladni.Általában feladom ezt aversenyt,de érdekes Atlantára meg úgy beállítottam,hogy pole első,és végül a futamot is megnyertem.ez fekszik,de a következő Martinswille,háát ott meg elkéne találni a gyorsulást,és megfelelően lassítani a kanyarban,Itt meg vagy karambol,vagy fala vége,általában jobb első defekt.
    Valaki aki jártas ebben hogykele beállítani úgy nagyjából a kocsikat.persze a felfüggesztés,rugózás,meg guminyomás..jólenne egy támpont aztán már lehetne finomítani a dolgokon.
  • forestjr79
    #57
    légyszi olvassa el mindenki az infot, ott le van írva. az első cd-t alcohollal kell telepíteni safedisk 2/3 módban és 4szeres sebességgel. a másodikat daemonnal, és telepítés után daemonba mountold be játékra az egyes cd-t. így mennie kell (nekem megy).
  • fireball
    #56
    hi all nekem nem megy a gamma kéri a jó cd-t bemountoltam a cd-képfájl-t deamon tools-ba és nem megy PLZ HELP :(
  • Gibro
    #55
    Köszönöm!!
  • grebber
    #54
    9UBT-TMTR-TZ7C-CUBA-RCCD
    K7B3-X2YA-TP9L-QPM3-7CCD
    AHQY-CB4L-66SD-B4X9-2CCD
    HHJ2-XKQR-SB6N-ZWM7-2CCD
    DAV5-MH6P-RPXX-QP5C-VCCD

    Parancsolj.
  • Gibro
    #53
    Hali!
    Valaki irjon egy serialt!
    Kösz
  • NiGhTM4R3
    #52
    LOL, tedd be az első CD-t.

    Egyébként nem szeretem az autóversenyes játékokat, havernak kellett a játék, gondoltam kipróbálom, hát most még jobban útálom az ilyen játékokat.
    EA kezd alábbhagyni..
  • Cowek
    #51
    Hát a valóságmag nem kelt ki ebben a játékban sem.
  • MrSpock
    #50
    Még nemsoxor törtem össze nagyon,majd rámegyek milyen egy fullkarambol,ha van baleset azt külsőkameranézetből mutatja,eddig csak defektet kaptam azt soxor mert a jobb eleje párszor a falnak csapódott,meg egyszer előttem volt valami egy motorháztető szállt el felettem.Fehér füst az van rendesen amikor pörögtem semmit nemlehetet látni:-)Hangok nem rosszak.Nyüstölöm egy kicsit aztán majd jövök.
  • malter
    #49
    törés milyen?no és a brutálnak igért hangok?
  • MrSpock
    #48
    Nemúgyértettem,hanem ahogy majd egyre többet költhetsz rá,fejlesztőcsapatra ,gondolom jobb is lesz.Nem tuning meg satöbbi,ez nem NFS:-)Lenyomtam az első 2 versenyt truck-kal 34,és 32 hely.Nemvalami fényes,jól álltam a 2.on (12.)csak hátulról kilöktek 8 körrel a vége előtt,és már nembírtam felkapaszkodni,pörögtem vagy 3-at mire egyenesbehoztam.Szponzorok nemnagyon elégedettek az eddigi teljesítményemmel(én sem),de hát még újonc vagyok,viszont a kisautóim jól fogynak:-)
    Egyre jobban bejön egyébként,ahogy játszom vele,tetszik.
  • MrSpock
    #47
    Nekem is az,ezért használok daemon toolst,vagy alcoholt,mindegy.
    Nemszoktam egyből kiírni,onnen játszom vele.
  • Duddits
    #46
    És? Mi a baj vele? Mondjuk az .nfo-ját kellett volna elolvasnod, és okosabb lennél!!
  • Nolan Mito
    #45
    MrSpock!Honnan szedted le a progit?(nekem az egyik képfile mds a másik iso---darabolt volt)
  • Alexease
    #44
    Nincsen "alapfejlesztesu" auto Nascar-ban:) Teljesen egyformak.
  • MrSpock
    #43
    Leszedtem,kipróbáltam,simán megy,nemkell sem crack,semmi sem.
    Szerintem nemrossz ez,kicsit szokni kell.
    Bár lehet a Nascar Racing 2003-asok biztosan leszólják.Azért tényleg kíváncsi vagyok a nagy szakértőkre milyen.
    Ahogy elnézem sokan egyből elutasítják,mert nem Papyrus csinálta.
    Kezdtem carrier módban,Craftman sorozat,ugye pick-up okal kell menni.
    Mire beállítottam a kocsit,hogy egyáltalán valahogy versenyképes legyek,de nemlettem az.Kezdőként nehéz boldogulni,időmérőn 3mp-vel voltam gyengépp,persze hogy tök utolsó lettem,versenyen meg már 2 kör után elhúztak mint a vadlibák.Lehet a szintet visszaveszem egy kicsit,bár az autó még alapfejlesztés,biztosan ez a baj.Vagy gyorsan mész,de tapadás alacsony,vagy fordítva.Na megyek kicsit körözgetni,hátha sikerül valamit elérni.
  • forestjr79
    #42
    Leszedtem a codeceket is, be szokott kavarni, de akkor se indul el a fekete képernyőn kívűl semmi.
  • forestjr79
    #41
    Helló! Nekem felmegy a játék simán, nem is kér semmi discet, de a fekete képernyőn és a kurzoron kívül semmi se jelenik meg. Mitől lehet ez?
  • Nolan Mito
    #40
    Elküldenéd az exe-fileodat? [email protected]
    ha nem okoz gondot.....hálás lennék
  • mikuc
    #39
    Hát nekem crack nélkül megy simán. Nem kér hozzá semmit.
  • Nolan Mito
    #38
    Dehát az van nekem,még telepítésnél kéri.Fel is megy a progi,csak indításnál írja ki(egyébként a legtöbb EA játéknál ezt írja ki,ha kell a crack),hogy"wrong disc inserted" + hasonlókat+megjelenik egy szép nascar-os háttér,ami egyébként indulásnál nem....
  • mikuc
    #37
    Nem kell hozzá crack, csak serial!
  • Nolan Mito
    #36
    kellene crack a clonecd-s verzióhoz(lehetőleg nocd,de a sima is jó)....hol lehet fellelni?elére is kösz
  • grebber
    #35
    Sajna nekem lassan szedi.
    Nem értem a többi torrenten mért nincs még fennt.
  • Duddits
    #34
    NASCAR.SimRacing-CLONECD
  • ranGer2
    #33
    :P
  • grebber
    #32
    LOL :)
  • ranGer2
    #31
    lentebb kifejtettem.. "szar" :DDDd a 2004 kicsit továbbfejlesztése de hasonlóan van egy kis arcade beütés... :P