805
Szerintem az egyik legjobb zenemaker program
  • Chaos Mad
    #5
    kiproálom... te értesz hozzá?:)
    majd segithetnél :)
  • Skiper
    #4
    Áhá, egyszer kiírta egy ismerősöm, de a cd olvashatatlan volt, így sajnos nincs meg :(
  • blackgamer
    #3
    jó cucc, régebben próbáltam, ajánlom még a Reason nevű progit
    _ _
  • Tufa16
    #2
    én néhányszor neki estem a proginak csak eléggé bonyolult volt. nincs vmi magyar leírás róla?
  • Skiper
    #1
    Üdv!
    Előszöris lássuk, mi is ez a "Frutilúpsz". Ez egy zenekészítő program, amiben teljesen az egyéniségünket és tapasztaltságunkat tükröző zeneményeket tudunk készíteni. Mindenféle stílusban lehet ügyködni, a határ a csillagos ég - és a program aktuális verziójának korlátai. Érdemes havonta lesni a Fruity Loops weblapot, hátha kijött egy újabb verzió. Most a program az 5-ös verziónál tart, ami szerintem (szokás szerint) igen faszára sikeredett. Remek hangokat (így pl. valósághű dobhangokat, amik szerintem igazi dobokról lettek felvéve), pluginokat tettek bele.
    A ami nap ugyebár december 5., ami a mikulás napja, ygy én is megleptem magam a Fruity Loops 5.0-s változatával, ami a napokban jöhetett ki. Ha valaki használ, vagy szeretne használi Fruity Loops programot, az látogasson el a Fruity Loops weboldalára, és a Downloads menüből töltse le a Demó verziót. Természetesen ezt is meg lehet krekkelni, csak rá kell keresni a gúglin, hogy pl. "fl studio 5 crack". Hogy miért érdemes krekkelni vagy megvenni? Azért, mert alapvető dolgok így válnak elérhetővé (pl. project mentése, equalizer stb).
    Kellemes zenekészítést kívánok, kérdéseket, válaszokat ide várok!