805
Szerintem az egyik legjobb zenemaker program
  • gameplusz
    #285
    Még nem teszteltem, mennyit lát maximum, nálam 2Gb ram van meg egy Core2-es Intel, így eldöcög... Igazából a hangkari kezel 32 csatornát, esetleg ha több lenne, akkor jól jön a 2Gb ram.
  • Skiper
    #284
    És amikor már profi VST-ket is dobálsz bele, jöhet a 4GB ram és a 4 magos proci ;)
    Jól tudom, hogy WinXP csak max. 3GB ramot képes "látni" ?
  • gameplusz
    #283
    Hát....

    Emu 1212m v2 tökéletes hozzá (38 ezer). Mellé 2gb ram, egy min. 3 gigás P4 proci, és mehet a móka ^^
  • merdo
    #282
    Hello!

    Nagyon jó kis program, nekem a 6-os verzió van meg.
    Nekem csak abban kellene segítség, hogy milyen hangkártyát vegyek, hogy ne recsegjen be a zeneszerkesztésnél? olyan 5000 ft-alatt...
    P2-es gépem van.
  • kav5
    #281
    Sziasztok!

    Csak most kezdtem ismerkedni a progival. Lenne egy kérdésem: Hangot szeretnék felvenni insert1 en. Beállítom oda az IN-be a mikrofonom, de amikor megnyomom a mikrofon ikont a felvételhez, akkor azt akarja, hogy a masterre adjak meg IN-t. Mit rontok el?

    köszi
  • Lord Myn
    #280
    Hali!

    Egy kis segítség kellene nekem FL Studio-hoz, hogy tudom azt megcsinálni, hogy egy adott sávon, ha megváltoztatom a Pitch Bend érzékenységét, akkor ne írja át az Pitch Bend értékeket a sávon belül relatíve, ahogy megváltoztattam az érzékenységet?

    Érthetőbben: egy sávot importálok .mid file-ból amiben vannak nyújtások is, a midi file-nak a pitch bend érzékenysége 12 félhang, az FL Studio-ban ez alapból 2 félhang, tehát az importált sávban nem lesznek jók a nyújtások. Beállítom az érzékenységet 12 félhangra, de ekkor csak 6-d annyira mozdul el a tekerő az adott sávon, azaz ugyanaz marad, mint volt hiába állítottam át az érzékenységet. Ezt hogy lehet megoldani?
  • g2
    #279
    Propellerhead Recycle programmal wav-ból képzett file. Az a jó benne, hogy igazodik a megadott tempóhoz. Tehát egy xxx.rx2 filét beilleszthetsz egy 140 Bps vagy egy 100 Bps tempojú nótába, úgy hogy a file ritmusa illeszkedni fog. Legalábbis én ezt tapasztaltam (abszolut amatőr vagyok). A problémám megoldódott.
  • Sonlox
    #278
    rx2 ??? ammegmi? flp , zip , mid , zgr , rbs , wav , mp3 .. ezeket támogatja , de mi az az rx2? :O
  • g2
    #277
    Sziasztok!
    Tudtok segíteni? FL7-be nem tudok bevinni *.rx2 kiterjesztésű fájlokat.
    Pedig úgy rémlik, sőt biztos a korábbi verziókban sikerült.
    Mit csinálok rosszul, mi lehet a megoldás?
    Köszi.
    G2
  • RIZLA
    #276
    érdekes egy katyvasz .......
  • Skiper
    #275
    ja, ezzel én is félévig bajlódtam. vagyis félévig lesz*rtam, aztán véletlenül entert nyomtam. akkor nyílt meg előttem a világ.

    nyomjál entert te is ;-)

    (az hozza be a "playlist"-et, azaz a patternok elhelyezésére szolgáló táblázatot, amivel zenét építhetsz)
  • Petka
    #274
    miért nem csinálod inkább külön patternekbe?
  • jolánka9
    #273
    Helló mindenkinek. Lenne egy kérdésem, van a "Beats per bar for this pattern" ahol azt tudom beállítani, hogy ugye hány kocka legyen... 64 a max és viszont az csak 20 másodperc, nem tudjátok, hogy lehetne magasabbra állítani? Előre is köszi
  • Sonlox
    #272
    Gihi :) Komment pls :) Inactive Elephant
  • Skiper
    #271
    Negyedik éve foglalkozom vele, kb ennyi ideje is gitározom.
  • Petka
    #270
    Na ez jól jött most reggel ébresztésként. :D
    Faszántos lett! :)

    Mióta foglalkozol fl-el?
  • Skiper
    #269
    Elkészültem egy új művel :-)
    Ezt a dalt az élet nehéz pillanati, a füstös klubhelységek és szerelem ihlette. Ezért a név (füstös ruhaneműk)

    The Morning Coffee - Smoky Clothes

    (Igen, az én művésznevem a The Morning Coffee :-) )
  • Petka
    #268
    Köszi :)
  • Skiper
    #267
    Fasza, pihenős zene, tetszik :-)
  • Petka
    #266
    Na mégegyszer a link
    Katakana - Tokyo (Dezür Remix)
  • Petka
    #265
    Sziasztok! :)

    Én is FL Studio párti vagyok. Már kb 2 éve használom SF-el. Szerintem nagyon egyszerűen használható prof zeneszerkesztő progi és könnyen meg lehet tanulni.

    Saját szerzeményem kb 6-7 óra alatt: Katakana - Tokyo (Dezür Remix)

    Ha kell valakinek, feltöltöm jobb minőségben is. :)
  • airfly
    #264
    Hallo mindenki! Kellene egy kis magyar nyelvű segítség,FL studio használathoz. Most kezdtem ismerkedni a programmal és ha valaki tud olyan oldalt, ami bármilyen használati útmutatót tartalmaz, akkor légyszi írjátok meg. Előre is kösz!
  • Skiper
    #263
    FL Studio 7 demo:
    http://demo.flstudio.com/

    Warez verziót ne itt tárgyaljuk ki, hanem Torrent vagy eMule vagy ilyesmi témában :-)
  • laca13
    #262
    valaki legyen már szives egy linket dobni hogy honnan szedhetem le az fl 7-et, mer uj gépem van, és sehol sem találom
    aki tud legyen szives segítsen.
    előre is kössz!
  • berlinboy6329
    #261
    Igen,de sajnos azzal sem megy.Pedig csutkára van húzva.
  • Rodman6
    #260
    Lejárt a kód a FL Studio 7-nél mi? Van egy AIRized változat amiben már
    nem áll fenn ez a probléma. A különbség csak annyi hogy egy napszemcsis banán az emblémája :-D
  • kareszpapa
    #259
    Berlinboy! Nem tom, hogy ki probáltad-e, hogy a buffer-en vagy min többet állítasz a Settings és audio menünél. Csak TIPP! Nekem FL3 van ott is előfordúlt. Nem tom mennyit változott azota a FL, talán ez a része a menünek hasonlit az újabbakhoz! CSAK EGY TIPP!
  • berlinboy6329
    #258
    Na 2 művemből 1 csipet.A neveit ne nézzétek,mert csak vmi gyorsnév.Véleményt kérek(szar :) ).Az 1ik,már réhi,a másik (reunion)az most készült ma.

    Projects
  • berlinboy6329
    #257
    Thx.

    Még vmi,vmi jó 5let,h h folytathatnám a zeném készítését?

    Már elég szépen haladok vele,de a processzor szinte 100%ig le van terhelve.Hogy folytassam így, ha recseg ropog össze vissza,eszméletlenüöl akad,lassú és a többi...?
  • logenbacsi
    #256
    berlinboy: http://rapidshare.com/files/54401056/fl.rar.html

    donpedro: Symphonic Choirs-hoz nem tudsz adni egy mukodo linket?
  • berlinboy6329
    #255
    Rég nem írtatok ide látom,akkor majd én megtöröm a csendet.Lenne 1 kis problémám.Illetve 2

    1.A 6os FL em nagyon nem szeret.Hiába mentek el akármit mikor megnyitom mindig hibát észlel(Corrupted v vmi plugin miatt nem tudja).Nem tudom,nem próbáltam még de az újratelepítés megoldaná nem?

    2.A 7es FL-hez kelene Exe crack,mert lejárt a kódom.

    Előre is thx.
  • bajresti
    #254
    hello ha valaki tudja hogy hogy kell virtuális midikábelt használni akor légyszi irja le,reason szeretném bilenytüzettel használni ha meglehet oldani akor irjátok le hogy hogyan.thx g.dog
  • logenbacsi
    #253
    Oks, majd kiprobalom.
  • Skiper
    #252
    FL Studio-ban nincs olyan szintetizált gitár ami jó lenne erre a célra. Szvsz ez csak élőgitárral szól jól. Próbálgass gitárszimulátorokat pl. Virtual Bassist
  • logenbacsi
    #251
    Ja, lol, ez en voltam csak teso accan.
  • dawg
    #250
    Ezt igy tudom, de nekem konkretumok kellenenek. Melyik gitart hasznaljam fl studioban, milyen beallitasokkal etc..?
  • Becker
    #249
    Hy.
    Kongát keresek FL Studiohóz. Megvan az alap FL 6 Producer Edition de abban nem találtam meg.

    Ha vki tudná a plugin nevét, esetleg eltudná küldeni azt, vagy tud ajánlani vmi más programot azt megköszönném.
  • Skiper
    #248
    Egy dögös gitárral és jó erősítővel és Old-School akusztikus dobokkal ;-)
  • logenbacsi
    #247
    Hi skacok, lenne egy kerdesem: "Szorfos" zenet milyen hangszerek hasznalataval tudok elerni? Ha van valakinek egy pelda fileja, az is sokat segitene. http://youtube.com/watch?v=TNJJSYC4zWM
  • gameplusz
    #246
    Reinstall esetleg?