222
Joey Tribbiani visszatér - 2. évad: 2005.09.22
  • Hunnenkoenig
    #182
    Fu de jo, hogy mondtad. Most neztem meg jobban es valoban. Megtalaltam a 22-t. En azt hittem a 21 volt az utolso, mert az volt legfelül a torrentspy-on.
  • fsgh
    #181
    nemértem miért nem csinálták akkor végig..(24 epizod...)
  • amdrula
    #180
    22. rész az utolsó eddig, és gondolom az is marad :(
    IMDb-n is az az utolsó, és amit én láttam, annak mondták a végén, hogy final episode volt.
  • fsgh
    #179
    2 évad van és elvileg egy évad 24 részes Te most arról beszélsz hogy a 2. évadból már lehet a 21.rész az utolsó?:(
  • Hunnenkoenig
    #178
    Amugy amerikaban mar lealltak a vetitessel is ugy a 16. resz körül. A 21. reszig a swedek nyomjak, mert azok leadjak(tak) az egesz sorozatot...vagy legalabbis ami elkeszült belöle.

    Remelem a 21 nem az utolso volt, de ugy tünik. Mar honapok ota nincs uj resz.
  • Hunnenkoenig
    #177
    A nemet szinkronok nagyon jok.

    A hangok is hasonlitanak, de legalabbis illenek es a szineszek mindig ugyanabban a stilusban beszelnek, mint az eredeti szinesz. Ugyanaz a hanglejtes, ugyanazok a nüanszok...

    Mondjuk a nemet közelebb is all az angolhoz, mint a magyar.
  • MerlinW
    #176
    OFF

    Hajaj mint régen.. a Terminatornál... halk cseh szöveg, német hangalámondás, elmosodott kínai felirat alatt a méghalványabb magyar...:)

    Az hogy valakinek van itthon közép, felsőfokú angolja, még nem jelenti azt hogy megérti tisztességesen a beszédet. Főleg nem az amerikait. Sitcomoknál, vígjátékoknál, ill komolyabb filmeket énis felirattal nézek (többnyire angollal, de ha abban a pillanatban van, akkor magyarral is)

    Jópofa, mióta "beszélem" a nyelvet, érdekes módon, de zavar ha angol szöveg mellett magyar feliratot kell olvassak, még úgy is ha éppen nem teljesen értem a szöveget:) Olyan mintha ketten beszélnének hozzád, olykor tök mást, és logikusan arra figyelsz inkább, amiből elkapsz pár szót ugyan, de nem érted teljesen:))

    Ez elég nőies... megyek is kipróbálom tudok e sétálni rágózás közben...
    ON
  • amdrula
    #175
    Ebben igazad van, de az nem az teszi jóvá a szinkront, hogy nem ismered az eredetit :D
    Rajzfilmet lehet jól szinkronizálni, mert a szereplőknek nincs igazi hangjuk, mondjuk ott más kérdés, hogy nem véletlenül kapják a súlyos pénzeket a híres amerikai színészek a hangjuk kölcsönzéséért.

    "Hát akiknek van felfőfokú nyelvvizsgájuk azoknak lehet rossz, de aki olyan buta mint én annak tökéletesen megfelel ez a szinkron. :P"
    1. Nincs felsőfokú nyelvvizsgám, csak közép.
    2. Ha nem érted a beszédet, akkor a felírat is lehetne megoldás.
    Én pl. egy francia filmet szívesebben nézek felírattal, mint szinkronnal, pedig franciából egy szót sem éretek (najó talán 2-3-at igen :D).
  • ffxi
    #174
    Hát akiknek van felfőfokú nyelvvizsgájuk azoknak lehet rossz, de aki olyan buta mint én annak tökéletesen megfelel ez a szinkron. :P
  • winnie
    #173
    minden szinkron kegyetlen rossz ilyen szempontból - a szink minősítésénél csak szubjektív elemekkel tudsz érvelni.

    én megnéztem úgy, hogy nem láttam előtte egy angol részt sem és úgy találtam, hogy illik a hangokhoz a magyar hang. aki meg látta az angolt, az persze, hogy sugárban fog hányni, hiszen MÁSOK a hangok. (mondom, nem tudsz olyan szinkront mondani, ami ilyen szempontból "jó" lenne.)

    ez szerinted rossz, az emberek többsége szerint meg jó, hiszen oly kevesen ismerik az eredetit.
  • amdrula
    #172
    Ha itt tartunk a Lost szinkronja is kegyetlen rossz.

    De amúgy a Joeyban pont, hogy nem jön úgy át, nem lehet visszaadni az eredeti hangokat, ami nem is baj, de itt úgy tünik, mintha meg sem próbálták volna.
    Az eredetiben teljesen máshogy beszélnek, néhol talán mást is mondanak, de ezt nem tudom biztosan, magyarul 1 részt láttam az angol szövegre meg nem emléxem szóról szóra..
    És kifejezetten idegesítő hangokat találtak, szerencse, hogy Bobby nem volt a részben és nem kellett hallanom, hogy nyírták ki az egyik legjobb karaktert.

    Igazán kíváncsi leszek mit kezdenek 2. szezonban Jimmyvel, mert, hogy amit az az ürge levág annak a felét sem fogják tudni visszaadni az tuti.
  • Amse
    #171
    nálam az a fontos egy ilyen sorozatnál, hogy a poénok átjöjjenek és szerintem ez megvan még ha a szinkron nem is jó.
    egy más típusú sorozatnál sokkal jobban zavarna (pl. Lost)
  • amdrula
    #170
    Minden csak az nem.
  • Amse
    #169
    hát nem a legjobb, de élvezhető...
  • Seten
    #168

    Jó?! Gina és Alex magyar hangja nagyon tré.

  • fsgh
    #167
    thx:)
  • Amse
    #166
    24 ;)
  • fsgh
    #165
    upsz:P évadot akartam írni:D
  • Amse
    #164
    egy
    és egy évad pedig egy szezonból áll :P
  • fsgh
    #163
    Hány résesek az epizódok?
  • MerlinW
    #162
    angolul innen: http://www.mininova.org/sub/110
    felirat van a 2x20-ig

    magyarul csak a zárt torrentoldalakon láttam...
  • ffxi
    #161
    Megvolt az elő rész a TV2-n. Jó volt :D
  • paulthomas
    #160
    Honnan lehet leszedni epizódokat???
  • winnie
    #159
    nem. azt majd jövőre.
  • fsgh
    #158
    jövőhét hétőtől MINDEN hétköznap!!!:) JEAH:) zsír leadják gondolom az első szezont aztán remélem még ezen a nyáron a másodikat is:)
  • Amse
    #157
    én most láttam
  • ffxi
    #156
    TV2-n is lesz :))) láttam ajánlóba.

  • MihBen
    #155
    Kösz.
  • MerlinW
    #154
    BitmeTV.org, de reges meghívós...:/

    szerk: innen letöltheted
  • MihBen
    #153
    Honann töltöd?
  • MerlinW
    #152
    2x21-nél tart. Mostanában jön a 2x22
  • MihBen
    #151
    Hi. A www.tvrip.try.hu-ról le lehet tölteni az összes részét. Csak fizetni kell. Vkinek nincs meg a 2. évad?
  • winnie
    #150
    miért ne lenne.
  • fsgh
    #149
    akkor végülis még lesz ez az évad és vége?:(
  • MerlinW
    #148
    Aki nem szemfüles: 15-16. rész torrenten kint van, ill felirat is van a zöldségesen
  • ffxi
    #147
    De engem igen is érdekel a Joey, kár hogy nem forgatják már tovább. :(
  • winnie
    #146
    1. ilyen hír még nincs. (viva? lol)
    2. már több hónapja lehet tudni. itt is volt szó róla, hogy senkit nem érdekel.
  • fsgh
    #145
    Most mondták a Viván hogy a Joey soroatot nem forgatják tovább:((((((((((((8
  • Hunnenkoenig
    #144
    Hat mondjuk en szivesen beskatulyazodnek annyi penzert, amennyit ezek kaptak :-))

    Mondjuk en inkabb a kamera mögött, mint elött...
  • banok
    #143
    nem akartak beskatulyázódni. Hát már késő...