222
Joey Tribbiani visszatér - 2. évad: 2005.09.22
  • MerlinW
    #222
    Hula Doll a neve, itthon nem nagyon láttam.
  • Babaaa18
    #221
    Üdv mindenkinek! Segítséget szeretnék kérni! Joey kocsijában van egy fűszoknyás bábu, olyat hol lehet magyarországon szerezni? Vagy neten milyen néven és hol keressem? Előre is köszi a segítséget!
  • tnm #220
    magyarokat nem tudom, de angolul ezek -amúgy azt hiszem a magyar címek joey-nál általában tükörfordítások voltak
    szal angol címek itt

    amúgy sg-n halott topikok nagy része valakinél még +fav-olva van, szal nem reménytelen
  • #219
    látom nagyon kihalt eza topik...
    na mind1 azért megkérdem h a 2. évadnak a 13-17 és a 18. résznek mi a cime?
    mert nekem nem mondanak ott semmit csak h "joey" :D
    ha vki tudja irjameg lécci
    (mondjuk nem sokat remélek a haldokló topikoktól)
    de azért kössz
  • artschi
    #218
    Isten éltesse Andrea Anders-t!
  • MerlinW
    #217
    Tetesd be TV-moderátor topikban, de Cancel a sorozat, halott a topik.
  • hitch
    #216




    Bannernak????
  • REALista
    #215
    Miről beszél?A Szeretünk Raymond nagy jó sorozat!
  • Seten
    #214

    A legnagyobb (nem verbális ) poén mikor Michael vizespalackot cserél.
    Hát ekkora marha a világon nincs!!!!!

  • magus
    #213
    nekem tetszik, kár h vége :/

    annyira nem jó mint a jobaratok (bar a vegere ha nem nezted az elejetol sok poent nem ertettel), de azert elrohogok rajta. gyakorlatilag a sok szar kozott ami megy a tvben lazan elferne. ha a szeretunk raymond meg a hasonlo gyenge sorozatok mennek ez miert nem...
  • Punker
    #212
    tényleg nagyon gyenge :(
  • Brankley
    #211
    EZ így van, csak adják ki a 2. évadot is, ha már leadták...
  • Seten
    #210

    Ha szeretted a Jóbarátokat és különösen Joey karakterét, akkor mindenképp szerezd be. DVD-ben az a jó, hogy mind a két nyelven nézve óriási!
    Megvan a 2. évad és azon is szintén szétröhögtem az agyam!

  • winnie
    #209
    a 2. évad, mivel bukta volt a sorozat, egyelőre nmincs tervben dvd-n.
  • Brankley
    #208
    én megvettem, mrá több, mint 1 éve! :) Szerintem megérte, 1. évad nagyon jó, a borító nemrossz!! 3 cd-s, viszotn elég szar a menüje, és semmi extra nincsen rajta... Ha szereted/szeretted a sorozatot, megéri.
  • Csaba007
    #207
    Van aki megvette az 1. éadot dvd-n? Mondjon már valaki vamit róla hogy hogy néz ki meg hogy megérte-e stb.!
  • Brankley
    #206
    És az mit jelent? :) Kifogják adni? Mert tavaly nov 22.-én jelent meg, most meg még semmit sem hallottam róla...
  • ffxi
    #205
    HBO-n már leadták!
  • Brankley
    #204
    Lenne egy kérdésem! A 2. évadot nem adják ki, mint az elsőt is itthon?
  • Tatyla
    #203
    de most ez a csütörtöki rész volt az elsö évad utolsó része?
  • Mincsi
    #202
    sajna...
  • fsgh
    #201
    nem beszüntették a sorozatot...
  • Csaba007
    #200
    Lesz harmadik évad is???
  • Magoo
    #199
    dexar :(
  • winnie
    #198
    nem a jóban-rosszban miatt nem adják le, hanem mert az első évad az ennyi volt.

    az hbo jövő nyáron adja oda a 2. évadot a tv2-nek. addig még az hbo-n mennek az ismétlések.

  • Gerbill
    #197
    Azt a sorozatot úgyis utálom, ahelyett simán jöhetne a Joey s2, vagy a Lisa csak egy van helyett, mivel az is fél órás, és azt is utálom
  • drobee
    #196
    Értem. Ez jó hír, csak kérdés mikor fogják berakni. Elvileg az Édes élet olasz módrából már csak 7 rész van hátra. Azután remélhetőleg átrendezik a műsortervet és esetleg helyet szorítanak Joey S2-nek is.
  • Gerbill
    #195
    Itt az sg-n volt egy hír miszerint a teljes sorozatot megvették, és az amerikában le nem adott részeket is levetítik.
  • drobee
    #194
    Szvsz nem fogja egyhamar adni. Bár reménykedjünk. Nem tudom hogy müködik ez, csak az első évad jogát vették-e meg, vagy az egész sorozatét.
  • akyyy
    #193
    és mit fogok nézni ha adja a tv2? arra tökéletesen elég ha nincs semmi a tvbe és ha elkapom nézem... -.-

    jóbarűtokkal nem igy voltam... szar poénok eccerüen nem tudtam rajtuk röhögn...
  • drobee
    #192
    Akkor töltsd le gyorsan S2-t.
  • akyyy
    #191
    pedih ahoz s képest mit gondoltam, valoban kurvajó kis sorozat:(
  • Gerbill
    #190
    Nem még van egy évad, de úgy néz ki hogy a rohadt Jóban rosszban miatt nem adják le.
  • Harly18
    #189
    Ennyi volt? VÉge is a sorozatnak? :(
  • Gerbill
    #188
    Nem úgy volt hogy az összes részt leadják a TV2-n? Mert most a jóban rosszban van helyette, és még csak az első évadot adták le.
  • drobee
    #187
    Long Beach Dub All Stars - Sunny Hours
  • macleod2005
    #186
    Valaki meg tudná mondani a főcím zenéjének a címét és előadóját?
    Megköszöntem
  • winnie
    #185
    végig csinálták. a sorozatokból általában 22 epizódot rendelnek.
  • Hunnenkoenig
    #184
    *Masodik
  • Hunnenkoenig
    #183
    Igen. Maosik evadra gondoltam.