222
Joey Tribbiani visszatér - 2. évad: 2005.09.22
  • Ch_Slater
    #1
    Véleményeket ide az "új" sitcom-ról. Jó? Rossz? A Friends gyenge árnyéka vagy ismét egy ütős kis sorozat?
  • Geeryy
    #2
    Megy mar nalunk ?
  • Ch_Slater
    #3
    Nem hinném, de pl a sharetv-n elég sok rész fenn van már. Tudom az nem ugyanaz mintha már menne itthon is, de nemtom hogy mikorra jut el ide...
    Pláne ha azt nézem, hogy május-júniusban angliában 2 tvcsatorna (a five és a channel4) között ment a harc hogy ki vetithesse és az egyik feladta , mivel szerintük nevetségesen magas összeget kértek a sorozat készítői a tv csatornáktól. bár talán a hábéón van rá esély...
  • Punkerwork
    #4
    hát itthon még jó darabig nem lesz, bár szerintem HBO 90% hogy adni fogja.
  • Ch_Slater
    #5
    sőt a sharetv-n az összes vetített rész fenn van... aki barátságban van az angollal és van helye és sebessége letölteni (és az elveivel sem ütközik), az ugorjon neki...
  • winnie
    #6
    nem kell, hogy barátságban legyen az angollal, aki letölti, hiszen minden részhez van magyar felirat is.

    (az hbo-n január-februárban lesz.)
  • Punkerwork
    #7
    ezt most miért nekem? :)
  • Ch_Slater
    #8
    hát akkor pláne
  • _Vegeta_
    #9
    Nekem nem jott be. De kinek ez kinek az. Nezze akinek tetszik. :)
  • winnie
    #10
    jogos - a zárójel ment csak neked:)
  • Ramore
    #11
    pontos címet leírnád? (sharetv)
  • Ch_Slater
    #12
    Share TV
    Szinte mindenféle sorozat. Jah és edonkey-s, de ez engem nem zavar, felraktam a Shareaza-t és kész...
  • _Vegeta_
    #13
    en eMulezok. :)
  • Mészy
    #14
    Szerintem jó sorozat lesz. Eddig az első hat részt láttam felirattal és azt gondolom, hogy nagyon komoly. Joey az Joey. Aki csípte a Jóbarátokat szerintem annak ez is fog tetszeni.
  • winnie
    #15
    remélhetőleg minél tovább húzza. nézettségileg sajnos meg sem közelíti a jóbaráokat.
  • Ramore
    #16
    köszi
  • _Vegeta_
    #17
    Nem csodalkozom rajta. Egyszeruen aki jobaratok fan, annak mar eleve fura h ottvan joey de a tobbiekrol szo se esik. Amugy csak becsulni tudom Matt L. B.ot, hogy o azert folytatja nem ugy mint a tobbiek - h abszolut eleguk lett az egeszbol - csakhat megse olyan jobaratosan.. Imho! :\
  • Ch_Slater
    #18
    de ketten ott leszenk a Friendsből, nem? mondjuk én ezt még kint hallottam, hogy talán a Ross-ék feltűnnek még mellette. (persze ez nem azt jelenti h olyan jó ez is mint a friends csak úgy megjegyeztem)
  • Coco
    #19
    én csiptem nagyon a jóbarátokat, de nekem ez kicsit erőltetettnek tűnik.ennel ellenére, egyáltalán nem rossz :)
  • _Vegeta_
    #20
    Csak egy maganvelemeny volt. En igy erzem. De azert Coconak igaza van, elegge eroltett a dolog. Ugy ahogy a Friends vege is volt mert C. Cox ma terhes volt szal iparkodni kellett.
  • Grusi
    #21
    En szetrohogtem magam rajta :)) Nagyon tetszik, Joey megmaradt a régi. :)
  • Punkerwork
    #22
    Lucy Liu vendégszereplést vállalt Matt LeBlanc ősszel indult tévés komédiasorozatában, amelyben egy komédiasorozat producerét alakítja
  • artschi
    #23
    az HBO február 5-én 20.30-kor vetíti az 1. részt!!!!!!
  • Cat #24
    három nap alatt végignéztem 15 részt, kurvajó :)
  • Bandew
    #25
    Hát ez az első rész nem volt valami nagy durranás, persze attól még lehet, hogy később nagyon jó lesz.
  • Voltan
    #26
    Igen, nem volt különösebben nagy szám... Szódával elmegy azért. Igaz, szerintem kicsit visszásan hat, hogy egy sikeres sorozatból kiragadnak egy karaktert, és külön sorozatot csinálnak vele. Nem túl szimpatikus dolog. De meglátjuk, milyenek lesznek a későbbi részek.
  • Ch_Slater
    #27
    Azért volt már rá példa.
    lásd Cheers -> Frasier...
  • winnie
    #28
    szerintem kicsit visszásan hat, hogy egy sikeres sorozatból kiragadnak egy karaktert, és külön sorozatot csinálnak vele.

    ezt hívják spinoff-nak (valahol az alapokat emelik át, valahol a karaktert - és persze előfordul, hogy ilyenkor az egyik sorozatból átmennek a szereplők a másikba és vissza:)

    ld.

    jag -> navy ncis
    stargate -> stargate atlantis
    vészhelyzet -> harmadik műszak
    x-akták -> the lone gunmen és millennium
    buffy -> angel
    that 70's show -> that 80's show
    csi -> csi miami és csi new york
    law and order -> law and order svu, law and order ci
  • Ramore
    #29
    Milyen volt a szinkron minősége, jól sikerült?
  • el mariachi
    #30
    Nem okozott csalódást, de egy kicsit erőltetettnek tűnt az első rész. Lesz ez még jobb is!
  • winnie
    #31
    szerintem nem volt gáz vele, de aki az eredeit ismeri az úgyis hányni fog:)
  • blackgamer
    #32
    nem ma lesz az első rész?
  • mikike
    #33
    ma?
    tegnap tötőttem le és király volt
    mikor lesz a többi rész?
  • mikike
    #34
    honnan szedted le?
    és a szinkront/feliratot?
  • mikike
    #35
    lehet a felirat miatt volt szar?
  • blackgamer
    #36
    ja, jólvan, én HBO-ra gondoltam, ott ma lesz az első rész
  • Ch_Slater
    #37
    én innen szedtem le az összeset.
    felirat meg a feliratok.hu-n
  • Ch_Slater
    #38
    vazz a linket meg kifelejtem: innen
  • mikike
    #39
    nem vagyok torrent guru, hogy lehet ezeket leszedni?
    download managerrel nem jönnek le?
  • Rafaelo
    #40
    nagyon nem nevettem az első részen :(