222
Joey Tribbiani visszatér - 2. évad: 2005.09.22
  • Punkerwork
    #22
    Lucy Liu vendégszereplést vállalt Matt LeBlanc ősszel indult tévés komédiasorozatában, amelyben egy komédiasorozat producerét alakítja
  • Grusi
    #21
    En szetrohogtem magam rajta :)) Nagyon tetszik, Joey megmaradt a régi. :)
  • _Vegeta_
    #20
    Csak egy maganvelemeny volt. En igy erzem. De azert Coconak igaza van, elegge eroltett a dolog. Ugy ahogy a Friends vege is volt mert C. Cox ma terhes volt szal iparkodni kellett.
  • Coco
    #19
    én csiptem nagyon a jóbarátokat, de nekem ez kicsit erőltetettnek tűnik.ennel ellenére, egyáltalán nem rossz :)
  • Ch_Slater
    #18
    de ketten ott leszenk a Friendsből, nem? mondjuk én ezt még kint hallottam, hogy talán a Ross-ék feltűnnek még mellette. (persze ez nem azt jelenti h olyan jó ez is mint a friends csak úgy megjegyeztem)
  • _Vegeta_
    #17
    Nem csodalkozom rajta. Egyszeruen aki jobaratok fan, annak mar eleve fura h ottvan joey de a tobbiekrol szo se esik. Amugy csak becsulni tudom Matt L. B.ot, hogy o azert folytatja nem ugy mint a tobbiek - h abszolut eleguk lett az egeszbol - csakhat megse olyan jobaratosan.. Imho! :\
  • Ramore
    #16
    köszi
  • winnie
    #15
    remélhetőleg minél tovább húzza. nézettségileg sajnos meg sem közelíti a jóbaráokat.
  • Mészy
    #14
    Szerintem jó sorozat lesz. Eddig az első hat részt láttam felirattal és azt gondolom, hogy nagyon komoly. Joey az Joey. Aki csípte a Jóbarátokat szerintem annak ez is fog tetszeni.
  • _Vegeta_
    #13
    en eMulezok. :)
  • Ch_Slater
    #12
    Share TV
    Szinte mindenféle sorozat. Jah és edonkey-s, de ez engem nem zavar, felraktam a Shareaza-t és kész...
  • Ramore
    #11
    pontos címet leírnád? (sharetv)
  • winnie
    #10
    jogos - a zárójel ment csak neked:)
  • _Vegeta_
    #9
    Nekem nem jott be. De kinek ez kinek az. Nezze akinek tetszik. :)
  • Ch_Slater
    #8
    hát akkor pláne
  • Punkerwork
    #7
    ezt most miért nekem? :)
  • winnie
    #6
    nem kell, hogy barátságban legyen az angollal, aki letölti, hiszen minden részhez van magyar felirat is.

    (az hbo-n január-februárban lesz.)
  • Ch_Slater
    #5
    sőt a sharetv-n az összes vetített rész fenn van... aki barátságban van az angollal és van helye és sebessége letölteni (és az elveivel sem ütközik), az ugorjon neki...
  • Punkerwork
    #4
    hát itthon még jó darabig nem lesz, bár szerintem HBO 90% hogy adni fogja.
  • Ch_Slater
    #3
    Nem hinném, de pl a sharetv-n elég sok rész fenn van már. Tudom az nem ugyanaz mintha már menne itthon is, de nemtom hogy mikorra jut el ide...
    Pláne ha azt nézem, hogy május-júniusban angliában 2 tvcsatorna (a five és a channel4) között ment a harc hogy ki vetithesse és az egyik feladta , mivel szerintük nevetségesen magas összeget kértek a sorozat készítői a tv csatornáktól. bár talán a hábéón van rá esély...
  • Geeryy
    #2
    Megy mar nalunk ?
  • Ch_Slater
    #1
    Véleményeket ide az "új" sitcom-ról. Jó? Rossz? A Friends gyenge árnyéka vagy ismét egy ütős kis sorozat?