222
Joey Tribbiani visszatér - 2. évad: 2005.09.22
  • winnie
    #102
    akkor nem nézel sok sitcom-ot:)

    szerintem csekkolj egy scrubs-ot, arrested development-et vagy my name is earl-t és _lehet_, hogy rájössz, hogy nem a joey a legjobb. (vagy ráhössz, hogy mágiscsak az - ízlés kérdése, persze)

    (szerintem azért is jobbak a felsoroltak, mert azokat nem röhögtetik alá és nem színpadon, közönség előtt veszik fel, mint pl. a joey-t)

    a joey-t persze szeretjük és minden rajongó szurkoljon majd év végén, hogy legyen folytatás is, mert sajnos a nézettsége elég alacsony, így fenyegeti az idő előtt elhullás veszélye.
  • Hunnenkoenig
    #101
    Na ide is jo reg lett irva.

    Nekem nagyon tetszik es mar van masodik evad.

    Az elsö sitcom amin valoban röhögni tudok.

    Matt LeBlanc-nak ez az elete szerepe. Mashol sajna nem nagyon fog tudni ervenyesülni, pedig szerintem nem rossz szinesz. Legalabbis egy ilyen karaktert eljatszani, ahhoz tudas kell.

    Eleinte nekem is kicsit furcsan hatott, de mostmar imadom a sorozatot.
  • MerlinW
    #100
    Egyszerüen csak egy Chandler tipusu katalizátor kellene Joey mellé, és király lenne ez is. Persze én speciel így is meg vagyok vele elégedve, engem szórakoztat.
  • MerlinW
    #99
    El kell vonatkoztatni a jóbarátoktól. Ha abban is csak Joey lett volna, ugyanilyen lett volna:D De annak a sorozatnak ugye tök más volt a koncepciója.

    Talán ez a Zek gyerek feldobja a sorozatot:) Azért persze én is kíváncsian várom Jóbarátos vendégszereplőket:)
  • Lord AnonymouS
    #98
    Jaja, onnan, valamiért nem szedte le, mind1, már megvan, dcről 300k-val lehúztam és már láttam is. Szerintem is jó volt. Szokásos színvonal, amitől nem dobom el magam, főleg a Jóbarátok után, de poénos és szórakoztató. Joey hatalmas arc, hatalmas idióta
  • petee
    #97
    Én is! Joey annyira hülye,hogy az már fáj. Főleg a végén tudod, mikor Alex-szal fönt randizik a tetőn:))))
  • MerlinW
    #96
    Sztem jó lett, kacagtam rajata jókat:)
  • MerlinW
    #95
    www.mininova.org ?
  • Lord AnonymouS
    #94
    Én most töltöm, valamiért Azureus nem akarja szedni ezért BitTorrenttel szedem, de lehet megnézem DC-n is.
  • petee
    #93
    Megy a második évad.Első két részhez van már felirat is, vélemény? Senki se nézi?:)
  • Sonic13
    #92
    mekkora szar magyar szinkronnal :(((
    eredeti szinkronnal SOKKAl élvezhetőbb, aki teheti az inkább szedje le netről szvsz
  • Ramore
    #91
    igen, köszi!
  • petee
    #90
    Asszem ez: "Joey és a beköltözés"
  • Ramore
    #89
    Tudja valaki, hogy mi a magyar címe a 24. résznek?
  • MerlinW
    #88
    http://www.xpress.hu/
    http://dvdbolt.co.hu/
  • Sickness
    #87
    OFF
    nemtud valaki egy netes boltot ahol meglehet rendelni a Jóbarátok DVD-ket?
  • winnie
    #86
    hát ebben nem értek veled egyet, sajnos olyan ritka a jó sorozat, mint a fehér holló, habár kinek mi a jó......

    ez nem egyet értés kérdése. tény vagy nem tény:)

    1. amerika 25 legnézettebb sorozatából 19 nálunk is van/volt/lesz 2-3 hónapon belül a tévében - ez tény (ld. csi, csi: miami, without a trace, lost, joey, law and order: ci, crossing jordan, desperate housewives, etc.)

    2. a kritkailag elismert sorozatok (melyek nézettsége nyilván nem olyan nagy) és a kábeles is szinte mind itt vannak (ld. sírhant művek, nip/tuck, dead zone, monk, maffiózók, carnivale)

    konklúzió: nagyon kevás amerikai sorozat nincs jelenleg a magyar képernyőkön.

    személy szerint sajnos azt kell mondanom, hogy túl sok itthon a jó sorozat.
  • Ramore
    #85
    hát ebben nem értek veled egyet, sajnos olyan ritka a jó sorozat, mint a fehér holló, habár kinek mi a jó......
  • winnie
    #84
    ja, és ha karakter hiányzik, akkor nesze:)

    " Producers have tapped Miguel Nunez Jr. (of "Juwanna Man" fame) to play an actor who quickly becomes Joey Tribbiani's best bud. "We missed that camaraderie he had with Chandler and Ross," says producer Kevin Bright. "We needed a best friend for him."

    EGYÉB VÁLTOZÁSOK:
    —Jennifer Coolidge "will appear in every episode.""

    (az alső kettő kissé SPOILERES)

    —Joey also finds success, landing a leading role in a summer movie;
    —As a result, he moves out of the apartment and buys a house;
  • winnie
    #83
    nem hiszem, hogy kell várni annyit. szinte minden friss sorozat (a legjobbak, legalább is) vannak nálunk is, igaz a sitcom kissé mostoha műfaj.

  • Ramore
    #82
    nem probléma, símán kivárom azt a 10 évet, amire végre hajlandó lesz megvenni valamelyik kíválló magyar csatorna az arrested development és a scrubs-t. :)
  • Ramore
    #81
    Egyet értek, hiányzik 1-2 erős karatker Joey mellől, habár így is a legjobb sorozat a magyar "piacon".
  • winnie
    #80
    szerintem abból kell kiindulni, hogy a mostani sitcom-ok közül még mindig ez az egyik legjobb. jó, az arrested development és a scrubs magasan kimagasli a mezőnyből, de utána jön szorosan a joey is.
  • Bandew
    #79
    Jaja, egyszerűen nincs meg az a változatosság benne.
  • juzosch
    #78
    Joey-t nem szabad a jóbarátokkal összehasonlítani, mert az messze veri. De önmagában egy jó szórakozás.
  • North
    #77
    Nekem semmi bajom a Joey-val, jókat nevetek rajta, a lényeg, hogy eredeti hanggal kell nézni. Egy részt próbáltam meg szinronosan, de szörnyű volt. A karakterekkel sincs semmi gond, Joey ügynöke sztem marha jó, és tetszik, hogy nem próbálják leutánozni a Jóbarátokat. Mondjuk nálam a Rém rendes... mindent üt.
  • MerlinW
    #76
    Igen, 24 részből áll az első szezon.
  • fifi
    #75
    nem is akar párhuzamban lenni a Jóbarátokkal! Éppen elenkezőleg!
  • Bucser
    #74
    igazából nem adja Joey alá a lovat senki.... Sok hülye közt nehéz kitűnni a középszerűséggel.. (nem igazán láttam még benne túl színes karaktert.. (pl a friendsben Chandler és Ross nagyon jól kiegészítették Joey-t.. itt az ilyenek hiányoznak...)
  • winnie
    #73
    ?? tudtommal 24 vagy mennyi rész van a sorozat első évadában.
  • MerlinW
    #72
    2x01: szeptember 22.
  • Sil3nt
    #71
    én is mind a 19 részt láttam és tényleg nem rossz, de közelében sem ér a jóbarátoknak.....
  • R0sc0
    #70
    megnéztem az első 18 részt szerintem nem olyan rossz.
    Tényleg nem éri el a jobarátok szintjét de szerintem nem is ezt lehetett elvárni töle.
  • Bandew
    #69
    Eddig megnéztem az első 9 részt, de még nem igazán fogott meg. :-(
    A Jóbarátokat nem tudtam abbahagyni, a Joeyt meg akkor nézem, ha nagyon unatkozom.
    Az a baj, hogy a poénok 75%-át az teszi ki, hogy Joey mennyire hülye és ez egy idő után már nem vicces, főleg, hogy Joey azért a Friendsben sem volt ennyire buta (na azért lángész sem).
    Michael karaktere tetszik, de a többiben szvsz nincs elég fantázia. Persze azért még nézem tovább, hátha változik a helyzet, elvégre is nehéz elkezdeni egy sorozatot, bár 9 rész az már elég soknak számít.
  • MerlinW
    #68
    jájh:D

    Chandler - Monica
    Ross - Reachel
    Phoebie - Mike
    Joey - jobb kéz:D
  • Prof William
    #67
    Wow. Joey Hálívúdban! Ott aztán kamatoztathatja a "színészi" képességeit.

    Várjunk csak! Chandler már eleve be van csajozva. (Monica ugyebár.)

    Akkor csak Ross tud becsajozni nem? + A fenmaradó lányok befiúzni. :)
  • winnie
    #66
    azért azt tegyük hozzá, hogy van jópár sokkal jobb sitcom is, mint a joey, amit lehet, hogy érdemesebb kipróbálni.
  • MerlinW
    #65
    Jobarátok utolsó részében mindenki elkezdi élni a saját életét, mindenki becsajozik, kivéve Joey. Így ő elindul Hollywoodba szerencsét próbálni. Itt kezdődik a sorozat.
  • béricsi
    #64
    a Jóbarátok után van
  • Prof William
    #63
    A Joey idővonalban hol van?

    Jóbarátok előtt után?