41716
  • gergou
    #6201
    en nem hiszem, h tulzottan kemeny vedelme lenne a jateknak. inkabb arra gondolok, h valami baromarcu hulyiti itt a nepet, aki elkezdte meg az official relase elott feltolteni a sajat szutykat, amirol senki se tudja, h micsoda,
    talan az ejjel jon megfelelo relase.
  • DonnieBrasco
    #6200
    Ez a legújabb:

    "Get your facts right.

    The one on the nforce NFO section is the ClONEDVD.iND, what you are downloading is the Alcohol-Clone.iND

    There are tons of people on the nforce forums talking about the Alcohol-Clone.iND, some claiming its working, some claiming its fake. However most of those are just copy-pasting other peoples opinions. Follow some of those that claim its working and you'll see that a few posts further down they admit that it doesnt work and they really just wrote that because they read it somewhere else.

    Cut through the crap. Do Not Trust Any1 -- until you see a PROOF."

    Újabb:

    "The.Elder.Scrolls.IV.Oblivion.AlcoholCLONE-SKiNOTE

    being upped"

    Aztán van ez is:

    "The Elder Scroll IV - Oblivion (Morrowind) Nero (NRG) Works! Many have confirmed this!
    F@cking slow torrent but it's the best we got."

    (de kinek higgyek? :))

    DB
  • Zsolo007
    #6199
    Olvasni tudni kéne :)

    This title is available for purchase in North America at this time.
  • hen-tes
    #6198
    Ha így lenne, akkor már rég fent lenne valahol egy clone :|
  • Hunnenkoenig
    #6197
    ez allitolag megy, csak 6 %-on all az egesz.
  • Davidus
    #6196
    ja
  • Hunnenkoenig
    #6195
    Csak amerikaiak tölthetik le!
    (Meg egy dán irta asszem, hogy neki sikerült. Masnak nem müködik europabol)

    Szal abba lehet hagyni...
  • rage
    #6194
    Ha elolvasod mondjuk a Gamecopyworld fórumát (ahol kint többen megvették a játékot) simán le tudták maguknak másolni, mintha semmilyen védelem se lenne rajta (max CD Check)
  • Davidus
    #6193
    mondom!:) gamespotos videoban láttam ma a saját szememmel:P
  • raziel.
    #6192
    Erre a verziora mit mondtatok? ez is fake
  • Davidus
    #6191
    #6176-nak nézz utána plz:) most került ki a.b.g-re
  • Hunnenkoenig
    #6190
    Öcsem, most olvasgatom a torrent oldalakat...

    Ennyire nem lehet bena az egesz vilag, hogy egy szar müködö torrentet nem tudnak összehozni...

    Tenyleg itt az ideje, hogy kipusztuljon az emberiseg...

    Na mindegy... nekem legkesöbb holnaputan meglesz nemetül,a többi meg nem erdekel...
  • PiszkosFred
    #6189
    Kopik az armor, mi? :D

    Én hülye meg bedőltem, és tényleg elhittem... Vagy akkor ez itt mi, ketchup? ;]
  • teamwork100
    #6188
    Ja 49,95$.
  • teamwork100
    #6187
    Ha valaki nagyon meg akarja venni, itt megteheti: http://www.direct2drive.com/
    Kifizeted, letöltöd, játszol! :)
    Üdv.
  • Zsolo007
    #6186
    Bizony nagy gáz van. Még nem tolom. Ez elég nagy gáz :)
  • Tojesz
    #6185
    Nemhiszem
    Ez eddig csak Chuck Norrisnak sikerült.....Neki viszont 2x is
  • [Jakuza]
    #6184
    Ez meg mindig csak 86*50MB :P
  • djcom
    #6183
    Nos.
    Részemről annyi,hogy vmi nagy gáz lehet a játék védelmével,mert ennyi idő alatt már rég kellene kinn lenni legalább egy clone-nak.
    Az elkezdett IND feltöltés befejezetlenségét nem igazán értem,de remélem nincs akkora baj.
    Az a helyzet,hogy ftp-kre éjjel elkezdték feltölteni,de vmi miatt a 4.rarnál elakadt.
    Egyik torrenten sem elérhető.
    Ennek 2oka lehet:
    1.Időközben kiderült,hogy mégsem müxik.
    2.Valami nagy gáz van.(bármi okból is)
  • csgj
    #6182
    ez se lesz jó
  • Tojesz
    #6181
    Most szedtem le az Oblivion zenéjét és nagyon tetszik
    Ha vkinek nem lenne még meg azonnal szedje le:)
  • Davidus
    #6180
    ez nem jó
  • Serpa
    #6179
    és ki ez a spatrik?
  • Lazlo
    #6178
    FiXED
  • Zsolo007
    #6177
    DB hol van? Valami progress reportot igazán írhatna
  • Davidus
    #6176
    The.Elder.Scrolls.IV.Oblivion.AlcoholCLONE-SKiNOTE
  • cenobite
    #6175
    Szerintem innen még senki sem nyomja. Egy totál saját ingame shot, vagy kép a karaktergenerálásról, ahol a név helyére mondjuk "yesimplaying" kerülne, esetleg meggyőzne.
  • Tepet
    #6174
    hjah hát ien ez... énis örültem volna ha már éjszaka tölthetem le de ebből asszem köv éjszaka lesz... :( mondjuk amugyis csak egy halvány remény él bennem hogy egyáltalán menni fog a gépemen.... gf5800 ftw!

    izé ircen tessék lenni gyakrabban :D
  • Lazlo
    #6173
    Hát nemtom találtam még 1-et ami nemtom....az a baj hogy nem 90X50mb hanem csak 86....de itt a link aki féknek találja szóljon thx The Elder Scrolls IV (Talán nem fake)
  • Eisenhower
    #6172
    " © spatrik ma 20:12 | Privát | Válasz | #47
    eddig ebben az évben 2 játékot vártam(Godfather,Oblivion) de mind 2 csalodas volt.Medal ofhonor te vagy az utolso remenyem!!!" ő már lehet végigjátszotta? ^^
  • csgj
    #6171
    mekkora tahóság ez az egész fakezés... és szegény emberek meg elhiszik, és majd bámulnak amikor meglátják a feltöltő pucér anyósát.... vagy vmi hasonlót... Nem igaz, hogy nem bírják végre feltenni az IGAZI obliviont...
  • PiszkosFred
    #6170
    Hát most beleszagoltam ebbe a warez szubkúltúrába, elég is volt ;] Egész nap szedegettem videókat meg képeket, lehet többet láttam a világból mint azok, akiknél kikopott már az F5 ;] Persze akik már játszanak, azok a mázlisták, de egy kukkot nem írnak, hogy mi a véleményük, esetleg egykét screen vagy vmi. Igy aztán tombol a xénia láz továbbra is :D
  • deep
    #6169
    Köszönjük. Linket nehogy:P
  • Davidus
    #6168
    van új rilíz
  • cenobite
    #6167
    Na ebből se' lesz ma semmi. :( [pesszimista]

    Léptem, meglátjuk mit hoz a reggel.
  • raziel.
    #6166
    olvad el a kommenteket alatta megoszlik a vélemény hogy fake vagy nem:)
  • Serpa
    #6165
    jól esne még 1-2 ingame képet látni.
  • homeless
    #6164
    lol, 2 perccel később: 58686
  • uu
    #6163
    sot, sztem ok rendeztek az egeszet. gondolj bele, lehetett latni hogy meg sehol se tartottak a fejlesztesben es ezzel ugy tudtak egy egesz evet csusztatni hogy senki se tudta oket okolni erte...
  • Serpa
    #6162
    ja.
    faltörő kossal.