41716
  • rage
    #6242
    Persze, most azért mert leírták páran egy fórumban, nem kell készpénznek venni.
    Aztán olyat is láttunk már, hogy más védelem volt rajta Amerikában, meg más Európában. De ha az amerikai verzión tényleg nincs védelem, akkor az hamar el fog terjedni :)
  • MrTressy
    #6241
    nem fent van biten :P
  • djcom
    #6240
    Higyjétek el
    :
    Egyetlen külföldi privi torrenten sincs fenn!!!!!
    És ez a gáz!
  • Zsolo007
    #6239
    Szerintem meg ne kiálts féket ha nincs bizonyítékod...
  • NEOreg3
    #6238
    FAKE!:D
  • MrTressy
    #6237
    Jeremy Soule-The Elder Scrolls IV Oblivion-OST-2006-RNS ezmár tölthetö :D:D:D
  • djcom
    #6236
    Sztem fake
  • Goth
    #6235
    megvárjuk amíg vanadún fent lesz, az lesz a hiteles =)
  • hen-tes
    #6234
    de durvaaaa :D
    hogy kifeküdt :D!
  • Davidus
    #6233
    Completion: IN PROGRESS

    GG:P
  • [Jakuza]
    #6232
    Majd kiderul, mert annyi ellentmondas van a dologrol.
    Az biztos, hogy a Bethesda azt regen bejelentette, 100% hogy nem Starforce lesz rajta.
    De az tuti, hogy ha lemasoltak szimplan Neroval, akkor nem lehet rajta Securom 7 hiszen akkor nem menne a jatek.
    Na persze ha nem fake az a verzio.
    Bar elegge annak tunik a mostani beirasok alapjan.
  • PiszkosFred
    #6231
    Nem vicceltek, amikor azt mondták a srácok az privjúkban, hogy a patkányok nagyok...

    ez nem kisegér ;]
  • DonnieBrasco
    #6230
    Leállítottam, mert 0,2% után már tőlem is leechelni kezdték, ez levette a sávszélemet, ami nem jó, mivel még mindig uppolom a Godfathert, mert nincs meg még mindig a 0.7-es ratio :(

    DB
  • Davidus
    #6228
    "kicsit" gyorsan tölti fel valaki:P
  • ZsZso
    #6227
    Sokan mondják, hogy "incomplete", tehát nem teljes az .nrg file ... van itt kavar rendesen. Fura, hogy nem a működő verzió (mármint az nforce -s változat) terjedt el torrenten, nem? :)
  • Zsolo007
    #6226
    Te meg hülye vagy ha készpénznek veszed amit ígérnek. Tessék felnőni, ez a valóság. Ilyen az élet :))
  • Davidus
    #6225
    ez?
  • djcom
    #6224
    Csak nehogy vmi másértlegyen k-osz.
    Ilyen utoljára a Toca RD2-nél volt 2 éve.
  • hen-tes
    #6223
    csak kipróbáljuk, hogy a drága fogyasztó nehogy valami gagyi cuccot vegyen meg
  • spatrik
    #6222
    De a Morrowindben is utáltam de könyörgöm.ne igerjenek semmit ha nem tudják megcsinálni:D
  • Zsolo007
    #6221
    Ilyenkor utálom, hogy nem otthon vagyok :'(. Koliban tiltva van a torreent, így az egyetlen esélyem egy FTP. Így én nem tudok semmit sem próbálni :'(.
  • djcom
    #6220
    Ha lenne működő rls már rég fennlenne a nagyobb kölföldi torrenteken,meg ftp-ken.
    De valszeg egyik sem megy rendesen.....
  • PiszkosFred
    #6219
    Az előbb még nem te sírtál valami link miatt? Jó ez a dackorszak, de ideje lenne kinőni belőle, hidd el sok tízezren érzik tehetetlennek, dühösnek és nyomorultnak magukat a helyzet miatt ;]
  • BladeW
    #6218
    Kicsit lámaság a fake-k miatt pampogni mar ne is haragudjatok. Epp ellopni keszultok egy szoftvert es nem tetszik ha kibasznak veletek...
  • DonnieBrasco
    #6217
    Már cáfolják is:

    "The Elder Scroll IV - Oblivion (Morrowind) Nero (NRG) Works! Many have confirmed this!
    F@cking slow torrent but it's the best we got.





    that torrent is totaly corrupted

    it says there are 11 seeders and its been snatched over 40 times


    how could this be when the uploader has only upped 2.5 gigs maximum


    even the uploader has questioned how there can be more seeders"


    Vazz... MINDENT megcáfolnak, és persze az ellenkezőjét is azonnal. Mindegy, én most töltöm, arányt nem ront :P

    TOTÁLIS a káosz warez fronton :))) én bírom!

    DB
  • Zsolo007
    #6216
    LOL. Ha emiatt nem fogsz játszani a gémmel, akkor megérdemled...
  • Lyan Kyj
    #6215
    " Do Not Trust Any1 -- until you see a PROOF."
  • uu
    #6214
    10 perc.. baze el se hiszem hogy ilyen kozel vagyok:D
  • Lazlo
    #6213
    Amíg nincs más én ennek hiszek "The Elder Scroll IV - Oblivion (Morrowind) Nero (NRG) Works! Many have confirmed this!" hátha valami pöcs megvette lecopyzta és feltöltötte....amíg ehez van torrent megpróbálom ha fake reggel szólok bár lehet addigra lessz normalis release
  • rage
    #6212
    Rá meg ment a válasz, hogy simán lemásolta Nero-val, s működik neki a másolattal a game. Protection scanner meg azt írja, nincs rajta védelem.
  • spatrik
    #6211
    én nem jaccottam vcégig de láttam a guard fight videót és láttam hogy a guardon átmegy a kard.Azt ígérték ien nem lesz.innentől nem izgat.Letöltöm,nyugtazom hogy megy a gépemen azt uninstall
  • PiszkosFred
    #6210
    Én mondom, hogy a nero-s (nrg)lesz a jó, meglátod. Filestruktúrája egy-az-egyben ugyanaz, bitre pontosan. Aztán persze kiderül. Csak tetű lassú, 6% után bedugult nagyon, és hisztizik mindenki hogy má'mér' ;]
  • hen-tes
    #6209
    GYÁ
    ilyeneket ne! légyszi :C
  • DonnieBrasco
    #6208
    Hmm az előbb belinkelt infóm alapján ez a -nrg-s is jó, és eddig ezt az egyet tudtam megnyitni Bittornadóval, de ez jön is mint a veszedelem, egyből 50 KB/s. Seeder az nincs :)

    DB
  • Davidus
    #6207
    csak annak a fekete páncélos enemi fajtának porlad a páncélja mikor meghal:P
  • teamwork100
    #6206
    Ugyanezt írta a BF2:Europe Force-ra is, csak amcsiknak, és minő érdekes, én kifizettem, letöltöttem, játszom vele. szóval ki hagyja abba? :)
  • Zsolo007
    #6205
    Thank You!

    Keep us updated :)
  • [Jakuza]
    #6204
    Hat nem tudom, ugyanabban a topicban az elso hozzaszolas ami a release hitelessegerol ir, azt irja le, hogy Securom 7 van rajta.
  • PiszkosFred
    #6203
    Azért robbant bele a többi is a pofámba, mi? Na megnézem újra, mert lehet valami ismeretlen termeszraj zabálja az ellenfeleket, miközben ütjük őket :D Azt hittem viccelsz az előbb, na mostmár alaposan utánanézek ennek, mert kezdem magam nagyon megvezetve érezni ;]
  • raziel.
    #6202
    most akkor fake vagy nem amit linkeltem...mert mindenki mást ir:S