41716
  • PiszkosFred
    #6283
    Hehe, pont erre gondoltam ;] Aki látta a reggel óta tartó hisztit, az összedobott valamit gyorsan, és most kapja a zsét. (túlzással persze, de biztos van valami elvetemült aki meg fogja játszani ;])
  • rage
    #6282
    Amcsik jó fejek
    Egyik csávó beír a hivatalos fórumba, hogy fel van háborodva, betette
    a lemezt a CD olvasóba, s nem olvassa, kéri vissza a pénzt,stb.

    Alatta a válasz: Talán, ha venne egy DVD olvasót...
  • Mr_no_NaMe
    #6281
    Melyiket töltöd?
  • gergou
    #6280
    Mondjuk ezt nem ertem, ha mar az usaban tobben hozzajutottak az original valtozathoz, akkor hogy hogy nem tudta valaki mar rendesen feltolteni a clonet, siman csak egy imaget, amibol a crackkerek dolgozhatnanak... a securom 7 et azert nem olyan nehez torni.
  • Kandurex
    #6279
    Figyelem, aki kamus fizetős linkekkel próbálkozik, az repül a fórumról!
  • Lyan Kyj
    #6278
    :D
  • djcom
    #6277
    Na én aszsem léptem,ebből ma már nem lesz semmi....
  • [Jakuza]
    #6276
    Tenyleg sracok azt hiszem most kellene elolvasni gyorsan egy konyvet, hogyan legyunk milliomosok, es egy SMSwebre feltolteni egy fakeverziot.
  • MrTressy
    #6275
    na sf is elmehet a francba ez már azért kicsit túlzás...
  • Davidus
    #6274
    aztán ne lepődj meg:P
  • spatrik
    #6273
    lehet kérni linket 300-ér.
  • spatrik
    #6272
    jujj
  • Davidus
    #6271
    x360? én PS3-at fogok venni:D
  • a_n_d_r_e_w
    #6270
    azt nem cáfoltam ;)
  • spatrik
    #6269
    fenn van már 1 warez oldalon is!!!!!!:P.Jihíííííííí!Jön le,szedi a flashget!!!!
  • [Jakuza]
    #6268
    Most akkor neked nincs meg az X360 verzio, hogy itt ragod a gittet ahelyett, hogy jatszanal ? :P
  • Davidus
    #6267
    még 1 giga és kiderül hogy kamu e a skinote:) 1,8mbit-el uploadolja valaki szal hamar meglesz:P
  • PiszkosFred
    #6266
    De attól meg eléggé bonyolult...(nak tűnik)
  • gergou
    #6265
    sztem ha securom 7 es vedelme van a gammanak, akkor egyik clone sem valos... plane nem egy .nrg file, ami siman lekopizta az originalt. Egyebkent ha kijott volna mar egy mukodo clone, akkor reg elterjedt volna mindenfele... szal sztem meg most dolgoznak a cracken az agyasok.
  • djcom
    #6264
    Na ez ugyan nem ide tratozik,de érdekes:

    A Futuremark fórumain is felpezsdült az élet azok után, hogy egy újabb Starforce "érdekességet" fedeztek fel. Az egyik driver telepítés közben úgynevezett RINGO, vagyis teljes körű hozzáférést kér az operációs rendszerhez, vagyis adminisztrátori jog szükséges a driver feltelepítéséhez. Ez azt jelenti, hogy a driver bármikor hozzáférhet a rendszerhez, függetlenül attól, hogy játszunk-e épp Starforce másolásvédelemmel ellátot játékkal, vagy sem.

    Így gyakorlatilag a Starforce driver bármit megtehet, akár azt is, hogy önkényesen újraindítja a számítógépet, amikor úgy érzékeli, hogy másolásvédett tartalmat próbálunk lemásolni. Az újraindítás tehát teljesen váratlan, minden mentetlen adat elvész.

    A Starforce ráadásul eltávolította a DPM (data protection manager - adatvédelmi menedzser) olvasást, ami azonban rengeteg, nem Starforce védelemmel ellátott játékban megtalálható, ami közvetett módon lehetetlenné teszi játékainkról a legális biztonsági másolat készítését is. A védelem ráadásul arra is képes, hogy blokkolja más driverek elérhetőségét. Sok hardver eszköz igényli például a PIO (programozott ki- és bevitel) módot, aminek hiányában sok esetben túlmelegedhet a processzor, ami szintén újraindítást, illetve teljesítménycsökkenést eredményezhet.
  • rage
    #6263
    Most olvasgatom a játék hivatalos fórumát
    GeForce 5xxx-es kártyákkal nincs esély 10 fps-nél többet kihozni belőle
    mindent legrosszabb detailre téve sem.

    Mondjuk a GeF FX kártyák nem a PS támogatásról híresek...
  • bazsi123
    #6262
    megjegyzem, elég lámának tűnik, hogy nero-val csináljanak image-t... és azt se hiszem el, hogy normál rlz csapatnak nincs meg a cucc...
  • DonnieBrasco
    #6261
    Szerintem már a preorderekből megvolt a teljes fejlesztési költségre elegendő bevétel nekik..... ezek után minek védelem? :P

    DB
  • PiszkosFred
    #6260
    Ha nagy a patkány, bőségesebb a vacsora is;]
  • a_n_d_r_e_w
    #6259
    dehogyis beszélnek linuxban, ne rémisztgesd a népet :P
  • Davidus
    #6258
    átlag ember ezt nem csinálja meg:D
  • djcom
    #6257
    Fura ez az egész.
  • Davidus
    #6256
    update
  • Hunnenkoenig
    #6255
    FIX a 86 fajlos IND verziohoz.

    Komplikalt mint allat es linuxban beszelnek, amiböl en nem sokat ertek...
  • [Jakuza]
    #6253
    Hat azert elegge abszurdnak tunik, hogy egy ekkora releasera ne tennenek fel vedelmet.
  • Lyan Kyj
    #6252
    LOÁLL!!!!:D:D:D:D:D:D:D
    NAGYON TETSZIK!!!!:D
  • DonnieBrasco
    #6251
    Ratio: 0.698 ujjjujujjuj még a végén tényleg PONT 0.7-nél kerül ki :))

    Más - a yahoo/take2store-os weblap sem bírta a nyomást és megadta magát... alighanem itt is több tízezer ember akarja egyszerre megtudni, mi van az előrendelt Oblivionjével... ez valami hihetetlen mi van itt! És amcsiban még csak kora délután van....

    DB
  • Mr_no_NaMe
    #6250
    Sztem meg amcsiban a nagy törőcsapatok is megvették,aztán ott jáccanak vele ahelyett, hogy a "munkájukat" végeznék :)
    Ha holnapra nem lesz normális verzió ami már terjedhet, akkor lefejelem a falat és kész :C
  • Lager
    #6249
    Mi oblivionunk ki a mennyekben vagy
    Szenteltessék meg a te neved
    Jöjjön el a te premiered
    Legyen meg a te rendszeres patchelésed, amint amerikában úgy a mi földünkön is Mindennapi játékélményünket ad meg nekünk MOST
    Bocsáss meg a warezolóknak miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek Ne vigy minket a Kísértésbe de szabadíts meg a Gothic 3-tól
    ÁMEN
  • DonnieBrasco
    #6248
    Az enyém most nagyon beindult, valamit uppoltak valahova, de most nem teljesen értem, mi van :)) ahogy lesz valami szólok.

    DB
  • hen-tes
    #6247
    ftp-n meg esetleg elküldik a búsba azt aki fake-t tölt fel :o
  • Zsolo007
    #6246
    Szerintem egyszerűen még senkinek sincs meg :D Csak annak aki megvette :D
  • djcom
    #6245
    Ugyanis ezek az oldalak ellentétben az ftp-kkel ellenörzik a cuccot mielött engedik tölteni.
  • a_n_d_r_e_w
    #6244
    TES4Oblivion-IND.FIX
  • NEOreg3
    #6243
    sry csak azért mondtam mert az trendy