1946
  • Gaba9
    #545
    Helo..lehet hogy hülye kérdés.: nod32 nemnagyon megy 64bitesen iga ??
  • csuhi
    #544
    nekem is KWORLD van, írtam nekik, és azt válaszolták, hogy sajnos az ő termékeikhez nincs hivatalos driver...
  • Rasti
    #543
    Sziasztok.

    Ehez a TV Tuner kártyához keresek 64 bites drivert, ha valaki esetleg tud azt megköszönném :)
    KWORLD Terminator VS-LTV7131RF
  • Rasti
    #542
    Norton Antivirus Corporete 64 bites verzio, friss tegnapi :)

    http://securityresponse.symantec.com/avcenter/download/pages/US-SAVCE.html
  • Rasti
    #541
    hummm akkor nekem nem tudom melyik corporete van mert kért kulcsot :(
    igaz aktiválni nem kellett a végén és nem is kellett crackelni se.
  • Zsoltika 007
    #540
    Izé corporate
  • Zsoltika 007
    #539
    Reméltem is mert a corporal cd kulcsot nem is kér.
  • Rasti
    #538
    Közbe már sikerült
  • Rasti
    #537
    Hali.

    HELP - HELP
    Nem tudna valaki adni egy Corporete vetrziohoz valo serialt ???
    Éppen telepités közbe vagyok és ami van nekem azt nem fogadja el :(
  • lck
    #536
    Köcce ! Lépek érte.
  • csuhi
    #535
    nem tudja valaki, ez a Virtual ISO Sharware meddig jó? 30 nap?
  • Zsoltika 007
    #534
    Van hozzá javítás. ITT Regisztrálj be, majd a downloads-ban lesz hozzá msi amit ki kell cserélni a telepítőben levővel. Ugyanitt van ilyen patch a Doom 3 Mission Disk-hez is.
  • lck
    #533
    Remélhetőleg ezekre is lesz majd patch.
  • Rasti
    #532
    Hummm.
    Lehet lessz azért 1-2 progi ami még nem fog futni,de szerintem igen kevés lessz az ilyen gond.
  • lck
    #531
    Most igy már én is nagyobb kedvvel tesztelgetem.
    Egyből egy kellemetlen tapasztalat: Area 51 telepítője nem indul. Mondja: xp-t vagy kétezret szereti csak. :-(
  • Rasti
    #530
    Köszi a probát,akkor este én is teszem fel az új Xp-t :D
  • lck
    #529
    Na akkor jó hír:

    FANTOMDVD-VEL MEGY A VIRTUÁLIS MEGHAJTÓ !!!

    Cue -val próbáltam azzal OKÉ, de a fájltípusoknál ezek szerepelnek még: ISO MDS CCD BWT CDI. - gondolom ezekkel is jó.
  • Rasti
    #528
    Sziasztok.

    Másik forumon ezt ajánlotta valaki

    '' Mindenki figyelmébe ajánlanék egy programot a bonyolult Filedisk helyett! Ez pedog nem más mint a FantomDVD!Én jelen pillanatban is ezt használom és nagyon jól müxik! ''

    http://www.fantomdvd.com/eindex.htm

    Ha valaki esetleg ki tudná probálni ,hogy megy e rendesen a mountolás az jó lenne :)
  • TC3
    #527
    Hát nemtudom, hogy mit akarnak!
    Szeretnék bevezetni a legzsírabb fűtőtestet?:)
    Van a páromnak egy 3 GHz-es Prescott magos Intele, de az valami szőrnyű, amikor 1 kicsit is terhelve van!!!!!!!!! Volt rá precedens, hogy 5 perces használat után 70 °fikos volt, pedig reggel néztem, nem pedig a délutáni kánikulába! Na mindegy, akkor még várok 1 kicsit:(
    Azért kösz mindent!!!!!
  • Zsoltika 007
    #526
    Köszi de nem érek vele semmit, mert bocsi lehet nem írtam, de 64 bites windows van és abban nincs ilyen bejegyzés a winlogon-nál. Esetleg win 2003-ban hogy kell? (Mert gondolom ez arra épül)
  • izb
    #525
    Próbáld ki ezt.
    Futtatás: regedit
    Utána:HKLM/Software/microsoft/windows NT/Currentversion/Winlogon
    És az ott található "autoadminlogon" bejegyzést változtasd 1-re
    ha auomatikus bejegyzést akarsz
  • [Jakuza]
    #524
    Mar elmondtam ennek mi az oka. Intel bacsi lemaradt a 64bites procik teruleten, es erdekkepviseletuk a Microsoft kis segitseget nyujtott, azzal neki, hogy addig nem is nagyon foglalkozott a 64 bites operacios rendszerrel, mig nem keszul el egy rendes otthoni 64bites processzorral.
    S ezt biza nem csak az AMD felhasznalok sinylik meg, hanem a mostani 64bites Intel procikkal rendelkezo userek is.
    Ilyenkor kene megbuntetni ezeket a cegeket, mint ahogy a ket nagy memoriagyartokkal tettek, amikor osszeszovetkezve mestersegesen fenttartottak a memoriak arait.
  • TC3
    #523
    Hát nem a legtutibb, meg nagyon sok csatornánál fekete-fehér, de legalább megy:)
    Remélem hamarosan minden hardver gyártó rááll a 64-re, mert elég gáz, hogy úgy csinálnak, mintha 1 millás gépet akarnánk win 98-al használni! Tehát nevetséges!!!!!
    Vagy csak én látom így?
  • [Jakuza]
    #522
    Amugy, milyen minosegre a program ?
    Milyen a szoftver kepe, amit megjelenit ?
  • TC3
    #521
    :)
    Jogos!
    És mégegyszer KÖSZ!
  • [Jakuza]
    #520
    Egy egesz ladaval, mert igy nem kellett az oledbe buknod. :P
  • TC3
    #519
    Működik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Köszönöm szépen mégegyszer!!!!!
    Lógok 1 sörrel!
  • [Jakuza]
    #518
    Nincs mit.
    Majd ird le hogyan sikerult a mutet. :P
  • TC3
    #517
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    Nagyon köszönöm!!!
    Holnap kipróbálom!!!
  • Zsoltika 007
    #516
    Amúgy nem pont a 64 bithez tartozik, de kéne 1 pici segítség. Szval mióta feltettem a .net frameworkot a windows bootoláskor megáll és várja hogy a felhasználó nevemre klikkeljek a bejelentkezéshez, és ugyan ezt kapom akkor is mikor visszatér a képernyőkímélőről is. Ezt hogy lehetne kikapcsolni? Mert eddig bootolás után vagy képernyő kímélőből is simán bedobott az asztalra.
  • [Jakuza]
    #515
    Ja csak hogy el nefeledd a .Net framework keretrendszer is kell a mukodesehez.
  • [Jakuza]
    #514
    Csakhogy magadra ne borulj es elusd a telepitessel az idot.
    BT8x8 Series TV Tuner Card Drivers for XP64
    Tuti mukodik, mert a Planet AMD64-rol adtak a linket esa gyereknek is Leadtek TV2000XP tunerje van.

    "Seriously guys! Fat is NOT kidding. I cannot speak for other TV Tuners, but from the recent forum responses he's been getting, most people have thiers working perfectly if they're using PAL or SECAM, but us NTSC owners arn't totally left out, the issue with NTSC is being worked on by Fat and even in the current state, with a little coaxing, I'm watching TV on my Leadtek TV2000XP Deluxe right now and enjoying it, even tho my fate is to suffer black and white picture until he gets the bug worked out. But still, it's THRILLING to finally see my TV Tuner working, if only most of the way so far. One more revision from him and I'll be freaking bouncing off the wall in joy! Color, here I come (hint, hint, Fat, get that NTSC fixed"

    Azota mar az NTSC-s verziot is javitottak.
  • TC3
    #513
    Hali All!
    Ha esetleg valaki nagyon naprakész a driver-ek ügyében, kérem tájékoztasson róla, hogy mikorra várható valami "üzemképes" cucc! Főleg a Leadtek Winfast TV tuner végett, mert már olyan régóta várom a driver-t hozzá, hogy lassan az ölembe kell hajolnom:(
    Előre is köszönöm!
  • Zsoltika 007
    #512
    Ne értsetek félre, tudom hogy kell lemountolni csak amíg fut a setup addig nem engedi.
  • Zsoltika 007
    #511
    Csak kár hogy nem tom feltenni vele a Doom3-at, mert mikor kérné a 2. cd-t nem tudom umountolni.
  • [Jakuza]
    #510
    Igy csinaljatok ahogy leirta es a masolashoz ne a Wincommandert hasznaljatok, mert az nem latja rendes a 64bites system konyvtarakat.
  • Anakin13
    #509
    Dear members of PlanetAMD64 community,

    I have finally managed to mount a virtual CD/DVD drive on Windows XP x64 thanks to Mr. Gilles Vollant who re-compiled the original 32-bit FileDisk to x64 version. In other words, you can now mount your CD/DVD ISO, BIN images to your precious x64 Windows system.

    Follow this procedure (PART 1):

    1.) Download “filedisk_modbin64_tray.zip” file from http://www.winimage.com/misc/filedisk_modbin64_tray.zip
    2.) Unpack the downloaded archive to following directory: “C:\Program Files\FileDisk” (or any other you want).
    3.) Now, in that directory, you will find a sub-dir named “x64”. Open it (or enter into it). Inside, you can see 3 files: “fdtray.exe, FileDisk.exe and filedisk.sys.
    4.) Click Start button and choose Run icon. In “Run” command line paste this “%systemroot%\system32\drivers\” (without quotes -> ””). This will open following dir/map “C:\WINDOWS\system32\drivers”
    5.) To that dir/map COPY the “filedisk.sys” file from STEP 3 above (from mentioned “C:\Program Files\FileDisk\x64” directory)!!!
    6.) Now, in directory “C:\Program Files\FileDisk” you’ll find a file named “filedisk.reg”. Double click on it to run it and that will IMPORT “filedisk.reg” into the Registry.
    7.) On your desktop, create a shortcut linked to following file: “C:\Program Files\Filedisk\x64\fdtray.exe”
    8.) Finally, REBOOT your system!!!


    After-Restart procedure (PART 2):

    1.) Double click on the created icon on your desktop. Notice the small new icon on your tray bar, near the clock. Right click on it
    2.) Select “Mount new image”
    3.) AND THAT’S IT FOLKS!!!

    How to UN-MOUNT or uninstall the image drive??? (The only way to do it!!!)

    1.) Open the MS-DOS prompt/console window.
    2.) You should be in root dir, ex. “C:\” HINT: To get there write “cd:\”
    3.) Write following command “cd program files\filedisk\x64”
    4.) Now, write command: “filedisk /umount g:” (“g:” is the letter of your virtual image device!!! It may be any other you have chosen before!!!).


    ENJOY YOUR VIRTUAL IMAGING.
  • [Jakuza]
    #508
    Igen es mukodik is.
  • Mr Manson
    #507
    olvass vissza kicsit... igen próbálta
  • csuhi
    #506
    Üdv! ezt próbálta már valaki?


    download

    http://www.winimage.com/misc/filedisk64.zip



    I compiled the filedisk tools from http://www.insidewindows.info/.



    FileDisk is a virtual disk driver for Windows NT/2000/XP that uses one or more files to emulate physical disks. A console application is included that let you dynamically mount and unmount files. An example of use for this driver is if you have made plans spending the weekend writing an RAID driver for NT but find you are short of disks. FileDisk can also use CD-images.



    I've recompiled the drivers with 64 DDK, and tested well on AMD 64 bits x64 platform. I also give the Itanium drivers, which I cannot test



    for install :

    - rename filedisk.sys.amd64 or filedisk.ia64 (select your CPU between x64 and Itanium) as filedisk.sys, and copy it on your %SystemRoot%system32drivers

    - double click on filedisk.reg from filedisk.zip to install registy rek

    - use Win32 filedisk.exe to mount/unmount iso image

    for feedback about this compilation (even if all is ok, send me email. Particulary for Itanium, which I cannot test) to [email protected]