1946
  • Gaba9
    #585
    nekem igy van ahogy most te gondolod :D
    64es Athlonom van és két xp ... (64bites meg sp2-s xp)
    Amugy meg ha külön particiora teszed nemlesz semmi gáz ... de megy rendesen minden
  • BaliBoy
    #584
    Sziasztok! Én még csak most szeretnék venni 64s procit. De előtte utánna nézek pár dolognak. Sokmindenre kaptam választ ebben a topicban. De egy valamit nem találtam, hogy kérdezte-e valaki vagy írt-e róla valaki. Szóval látva azt, hogy még mennyire nem kiforrott a 64s win meg a többi progi, driverek arra gondoltam, hogy két wint tennék fel a gépemre egy 64s wint + egy normál winxp-t. A kérdésem csak abból áll, hogy vajon 64s proci alatt fog-e rendesen működni a 32s winxp?
  • Zsoltika 007
    #583
    Ha játékokhoz kell, jelenleg nincs. De ha natúr cd másolásvédelemmel nem ellátott képfilehoz kell arra van megoldás az #509-es hozzászólásban. Legközelebb azért javaslom olvass vissza, mert nagyobb topicokban ezért büntetés jár ha olyat kérdezel ami már volt párszor előtte.
  • lck
    #582
    #528 - nálam működik.
  • :)
    #581
    Sziasztok, az alkohol és a daemontools nem müxik ezen a redszeen:( tud valaki mondani vmi mükködő isofálj behivót ?
  • Zsoltika 007
    #580
    Gigabyte-nak is van már minden.
  • Mr Manson
    #579
    abit-om van... és minden driver megvan :D
  • ent
    #578
    CSak tudatom mindenkivel, hogy akinek msi alaplapja van, az szorgalmasan keressen az msi honlapján az x 64 bit verziók után!!! VAN MÁR, UGYAN BÉTA, DE VAN!!!!!!!!!!!!!
  • Gaba9
    #577
    200gigás winyom van egy 36-50-100gigás részre az alap a c: (36(sp2-s xp) d: (50(64bit) maradék meg adattárolo de vennem kellene még egy winyot mer sok a zene :( na mind1 szal nekem igyvan aztán ha lesznek rendes progik stb akkor csak egy win marad fenn !
  • Zsoltika 007
    #576
    Sok hely kell a vinyón a winnek+ segédprogramoknak.
  • Zsoltika 007
    #575
    Ez rossz tűzfal beállításnak hangzik.
  • csuhi
    #574
    Üdv!
    Lenne még 1 problémám a 64bites winnel kapcsolatban (bár csak egy lenne :( )
    Ha el akarom indítani valamelyik DC++ -ot, mindig kiírja h az xxxx(x) -számú port használatban van és állítsam másikra. De mindegyiknél ezt írja. Ez most csak nálam van (esetleg ütközik valamivel) vagy ez a x64-es winnwk tudható be?

    Kösz
  • Gaba9
    #573
    miért nem olyan jo megoldás ?
  • Zsoltika 007
    #572
    Hmm de hülye vagyok! Erre nem is gondoltam hogy egymás mellé rakom őket. Igaz nem vmi jó megoldás de hát vmit vmiért.
  • Gaba9
    #571
    akkor ez igy karcsu nagyon :((
    nekem egymás mellett van a kettö szal addig ottmarad :)
  • Zsoltika 007
    #570
    Jah a daemon tools.
    Amúgy fájó szívvel de visszatettem a sima xp-t. Mág várok amíg kijön rá a daemon tools.

    Így van. A 64 bites explorer nem viszi majd.
  • Gaba9
    #569
    neked van fenn virtuális meghajto ?
  • Gaba9
    #568
    de akkor a 64bites explorer nem is fog müködni ugy rendesen ??
  • Zsoltika 007
    #567
    Felmegy az, csak 32 bites explorert kell futtatni és abban feltenni.
  • Gaba9
    #566
    hali fennvan a 64e win de java nem találok hozzá ami jois lenne .. pedig elvielg van vki nemtud linkelni egyet ??
    A hivatalos oldalrol leszedtem de nemjo (legujabb) ..
  • Gaba9
    #565
    aha kösz
  • Zsoltika 007
    #564
    Az enyémnél (Photosmart 7550) 64 bites driver gombra kattintva azt írták hogy jelenleg nem támogatott.
  • Gaba9
    #563
    Hali .. hp nyomtatokhoz van 64es driver ?? mer én magyar hp hivatalos oldalon nem találtam :S
  • Rasti
    #562
    Nforce driver kell neked,azt pedig az nvidia oldalon találsz.
    De megnézheted az MSI oldalon is ,hogy van e.
  • Gaba9
    #561
    aha ok kösz...de pl alaplapra mien néven keressek ?? neo 4-es ... srry de még láma vok naon :((
  • csuhi
    #560
    Nem tudom, azt írták szólnak ha van valami...
    De ma vettem LG Flatron TV-t a TV-tuner helyett... :P
  • Rasti
    #559
    Szerintem a driver lemezen nem 64 bites verziok vannak.
    Én mindenképpen azt ajánlom ,hogy a lényeges ( VGA kártya,Nforce chipset driver) ezeket szedd le a netröl mielött felteszed a 64 bites windowst.
    A többit utána is ráérsz majd megkeresni :))
  • Gaba9
    #558
    helo megin :D lehet h vok de volna egy kérdés : nemrég vettem a gépet(alul a konfig) ezel együtt ugyan a driverek is aránylag "ujjak " .. joklesznek azok a 64bites rendsezerre ?? v keresnem kellene külön öket (drivert) ?? pliz vki :) thx
  • Gaba9
    #557
    köcc az infot mki :D majd holnap teszem fel 64bitest azt majd jövök mondani h ok-e minden :D
  • Rasti
    #556
    ok,merre van az a béta nod 32 ???
    este felteszem és megnézem
  • Zsoltika 007
    #555
    Nem próbálgatni kell azt hanem hagyni a háttérben.
  • Rasti
    #554
    Mondjuk Panda Antivirus kb. 5 percig volt a gépemen :DDDD
  • Rasti
    #553
    Én kb. 2 hétig probálgattan a Nod32-t de nem igazán jött be,igy maradtam a Nortonnál
  • Zsoltika 007
    #552
    Hát amióta nekem a nav nem ismert fel 1 vírust, azóta nod32 párti vagyok én is.
  • Rasti
    #551
    Én eddig is a Norton Antivirust használtam a régi winfos alatt,nem volt vele semmi bajom.
    Van aki a Nortonra van akia Nod-ra esküszik.
  • Gaba9
    #550
    ok thx
  • Gaba9
    #549
    ok és az mennyire jo ? mer én eddig nodnak hiszek :D
  • Zsoltika 007
    #548
    De megy. Csak még bétás és 30 napig működik.
    Adtam linket a #534-es hozzászólásomban onnan szedheted.
  • Rasti
    #547
    Azt én még nem probáltam igy passz,de lejebb berakram 1 linket ahol Norton Antivirus van 64 bites windowsra
  • Rasti
    #546
    Humm és nem hivatalos ?
    Egyáltalán nem akarnak drivert csinálni hozzá ?