1946
  • Zsoltika 007
    #505
    Ja azt vmi idióta rakta fel. Az egy fizetős progi linkjére mutat sokra nem mész vele. demó változat nincs belőle, csak megvenni lehet.
  • csuhi
    #504
    a planetamd64-en találtam vmi olyat a programok között hogy Virtual ISO 64... csak sajnos egy .txt voltfennt róla. nem tudja valaki, létezik-e, megy-e?
  • Zsolo007
    #503
    ööööööööööööööööööööööööööööööö....igen valóban virtualdrivera gondoltam, nemtudom miért emulátort írtam :DDD
  • Zsoltika 007
    #502
    Emulátor? Az nem az. Szerintem te Virtual drive-ra gondoltál. Én úgy tudom az alcohol még nem nagyon foglalkozik vele.
  • Zsolo007
    #501
    A DTn kívül más nem dolgozik 64bites emulátoron? Alcohol? Esetleg más?
  • ent
    #500
    thepiratebay.org
  • Zsoltika 007
    #499
    Tudom ezért írtam.
  • Mr Manson
    #498
    MS irta, windows2003 64bites kódjára épül az x64 XP
  • Zsoltika 007
    #497
    Hát ha az nem is, de a 64 bites xp biztosan.
  • Mr Manson
    #496
    szvsz
    longhorn a win2003 kódjára épül
  • Zsoltika 007
    #495
    Természetesen 64 bitre gondoltam. A sima Longhorn szerintem megeszi majd az xp-s drivereket is.
  • Mr Manson
    #494
    full trial van valakinek?
    vagy egy müködö link jó lenne!
    RC2őt le kéne cserélnem
  • Mr Manson
    #493
    lesz 64bit edition
  • vg
    #492
    Longhorn alapból 64bit lesz?
  • Zsoltika 007
    #491
    Amúgy bennem az a gyanú merült fel hogy ezt a 64 bites xp-t azért adták ki hogy a hw gyártók megírhassák rá a drivereiket, melyek majd a Longhornban is menni fognak rendesen. Hiszen mégis csak jobban támogatnak egy hivatalosan megjelent op rendszert mint egy tech demot nem? Ez vonatkozik a programokra is. Szerintem ez a Longhorn előhírnöke néhány szempontból.

    Persze nem értek hozzá annyira, valaki majd csak kijavít ha hülyeséget mondtam.
  • Zsoltika 007
    #490
    Készül...
  • Rasti
    #489
    Daemon tools 64bites verziorol valami friss info ?
  • Mr Manson
    #488
    magyarról van valami infó?
    1 jaték miatt fel kéne tennem, de akkor marad az angol 120napos trial!

    ???
  • Punkerwork
    #487
    szerintem ebből idén még nem lesz semmi :(
  • Mr Manson
    #486
    végleges trial letöltés:
    http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/evaluation/trial.mspx
  • Mr Manson
    #485
    én is igy tettem...
  • Zsoltika 007
    #484
    Akkor tegyél fel egy normális 64 bitest mert van köztük különbség.De ha rám hallgatsz visszateszed az sp2-t és azt használsz még egy 3-4 hónapig, mire rendesen kifejlődik ez a 64 bites dolog.
  • csuhi
    #483
    Nem... ez az Echoes féle cucc. De nem tudom mi van... A sima XP-vel semmi ilyen gondom nem volt...
  • Zsoltika 007
    #482
    Neked vmi gáz van a gépeddel ha minden elhasal rajta. De most komolyan. Hacsak nem bétás a winxp-d.
  • csuhi
    #481
    érdekes... nekem olyan 3 perc után elkezd szaggatni minden és lefagy az azureus...
  • csuhi
    #480
    aha... ezt nem tudtam. kösz
  • Zsoltika 007
    #479
    Az megy. Minden olyan progi működik ami nem igényel saját illesztőprogramot.
  • csuhi
    #478
    de nemár h még az Azureus sem megy?! az ugye megy???!!!
  • Zsoltika 007
    #477
    A legújabb már működik gond nélkül.
    Nekem meg a virtual drive nem működött, ami másnak ment gond nélkül. A fene sem érti.
  • csuhi
    #476
    nem értem mért nem megy...
    mind1 annyi még hogy, a neroval ki tudok írni cdre image-kat, vaagy még ezt sem?, mert még nem próbáltam
  • Zsoltika 007
    #475
    Nekem a corporate verzión minden 64 bites driver működött rendesen ati is pöccre felment.
  • csuhi
    #474
    2004 augusztusi drivert tudok csak telepíteni...
  • csuhi
    #473
    De azt még mindig nem tudom megoldani hogy fel tudjak rakni egy friss ATi drivert! A 64bites driver felrakásánál mindig File Copy Error-t ír ki, a telepítésnél.
  • Zsoltika 007
    #472
    Inkább program legyen már rá. Hiába tud magyarul ha nem érsz vele semmit. És jelen állapotban még semmit sem ér.
  • HELPer
    #471
    fél év... talán...
  • csuhi
    #470
    magyar verzió mikorra várható?
  • Zsoltika 007
    #469
    Nekem Corporate verzió van. Azzal megy miden.
  • csuhi
    #468
    nekem azt írja ki hogy file copy failed, a telepítésnél...
  • Mr Manson
    #467
    felmegy az összes, nekem nem volt gondom
  • csuhi
    #466
    mért nem lehet egy nyamvadt ati drivert sem felrakni???