1946
  • ent
    #705
    Ebbe nem menjünk bele, hogy kinek mi fut.. Sok mindentől függ, ugye ezt te is tudod???????

    Amit kipróbáltak ezen a honalpon, az valszeg alapgépen, nem húzva, stb... Biztos tippek.
  • Gaba9
    #704
    Tudom énis nézem az oldalt de nekem van ami onnan sem megy szal :S
  • ent
    #703
    Melyik verzió?
  • Gaba9
    #702
    Attol még meglehet kérdezni vkit h mit tett fel, miaz ami bejött neki ?
  • Zsoltika 007
    #701
    És a Ventri is. (Bocsi nem tudok szerkeszteni.)
  • Zsoltika 007
    #700
    Simán megy.
  • Zsoltika 007
    #699
    Jólvan tudjuk. Csak nem teljes.
  • ent
    #698
    A teamspeak erndesen fut? Nálam sajna a ventri faszán install közben hiba...
  • ent
    #697
    FELHÍVNÁM MINDENKI FIGYELMÉT, HOGY A FENTI WINDOWSXP64-bit BANNER EGY HONALP ELÉRÉSI ÚTJA!!!!!!

    A MÁR FUTÓ PROGIK LISTÁJÁT TARTALMAZZA!!!!!


  • Zsoltika 007
    #696
    Counter Strike Source, Battlefield2, Swat4, Doom3+Mission, Gta Sa, F1 challenge, Ad-aware, Nero, Ms Office 2003, Total Commander, Mirc, Teamspeak, Winamp, Firefox, Opera, Net transport, Azureus, O&O Defrag, Trojan Remower, Mplayer, Winrar, Soulseek, Strong Dc, Adobe cuccok, Symantec Antivirus(64 bites)
    Most ezek vannak fent és mennek gond nélkül.
    Amúgy meg fenti Windows xp képre klikk és meglátod mi megy még és mi nem.
  • Gaba9
    #695
    Hello
    Az ujratelepitéssel felengedett ?
  • rembald
    #694
    Sziasztok!
    Nagy segítségre lenne szükségem. Miért van az, hogy egy bizonyos honlapra : www.madridista.hu nem enged fel az explorer? Nekiáll betölteni, de aztán bejön a keresett lap nem jeleníthető meg szöveg. Ez kb két hete megy így , addig simán felengedett. A munkahelyemről fel tudok ide lépni, és a haverjaim is fel tudnak otthonról. Eddig ezeket csináltam (eredménytelenül): Az internet beállításoknál levettem a biztonságot, beállítottam kedvenc lapként az oldalt, letöltöttem az operát és azzal próbáltam, végül újratelepítettem az xp-t teljesen. Mi okozza ezt? Nagyon fontos lenne, minden segítséget szívesen vennék, köszi.
  • Gaba9
    #693
    szivesen .. amiben tok :)
  • Gaba9
    #692
    és mien progikat tettél fel eddig 64re ? dobsz egy listát :) (csak h tudjam h tuti mi megy eddig:)) thx
  • Zsoltika 007
    #691
    Nekem is így van jelenleg.
  • burkusdió
    #690
    kösz minenkinek a segítséget! :)
    hát akkor ez mostmár nem akadály :)
  • Gaba9
    #689
    minden megy rajta ugyanugy ... ! nekem kettö van pl rajta: Sp2-s és 64bites is
  • burkusdió
    #688
    Értem, köszönöm szépen!

    És így is megéri 64-es procit venni,hogy csak sima XP van rajta?
    Még egy utolsó hülye kérdés... ...és a service pack 2 is megy rajta ugye? :)
  • [Jakuza]
    #687
    Nincs magyar XP 64bites operacios rendszer jelenleg.
    Az sem tudhato, hogy lesz e 3 honap mulva.
    Igen tudsz ratelepiteni sima XPt is a gepre.
    Sima XPt ugyanugy tudsz telepiteni a 64bites processzoros gephez mint eddig, tehat semennyivel sem komplikaltabb a telepites, mint eddig.
  • burkusdió
    #686
    Hy mindenki!

    Tudom,hogy az általam felteni kívánt kérdések egy része, vagy talán mindegyike elhangzott már, mégis reménykedem benne,hogy van olyan személy, aki hajlandó egy kis időt áldazni rám, és válaszolna a kérdéseimre... :)

    Szóval...
    Tervezem 64 bites processzor vásárlását, olyan 3 hónap múlva. Nem követtem a híreket a 64 bites Windowssal kapcsolatban, ezért nagyon alulinformált vagyok ezen a téren.
    Ezért első kérdésem az lenne, hogy van-e már magyar verzió 64 bites Windows XP-ből? Ha nincs, akkor várható-e olyan 3 hónapon belül?
    Ha igen, akkor természetesen a további kérdéseim tárgytalanok, ugyanis a nemleges válasz következményeként jönne a tövvi kérdés... :)

    Főként édesapám miatt (őis használná a gépet ugyanis) mindenféleképpen magyar operációs rendszer kellene a gépre, és mindenféleképpen Windows XP. Ezért hogyha
    netalántán 3 hónapon belül nem lesz magyar verzió, akkor lehet a vasra SIMA Windows XP-t telepíteni?
    És ha igen, akkor mennyire komplikált a dolog?
    Egyik ismerősöm azt mondta (aki szintén nem valami túlzottan járatos ebben a témában, de mégis többet tud nálam), hogy szerinte lehet rá sima Windows XP-t is lehet rá simán telepíteni, legfeljebb nem fogom tudni kihasználni a processzor teljesítményét 100%-osan. Ez mennyire igaz?

    Nagyon szépen megköszönném, ha valaki segítene ezekben a kérdésekben, ugyanis nagy dilemmában vagyok, mert sokan azt mondják,hogy nagyon megéri már most, (ileve kb. háromhónap múlva 64 bites procit venni), mások pedig azt mondják,hogy nem éri meg még legalább fél évig ilyen processzort venni, mert nincs még rá normálisan működö oprendszer...

    Előre is köszönöm a segítségeteket!
  • Gaba9
    #685
    OK .. akkor szedtem le énis szal nem mondasz ujat de nálam nem viszi csak az iso-t (nekem)
  • And5
    #684
    Tudom de ott egy szó nincs a BF2-ről.
  • ent
    #683
    FELHÍVNÁM FIGYELEMD, HOGY A FENTI WINDOWSXP64-bit BANNER EGY HONALP ELÉRÉSI ÚTJA!!!!!!

    A MÁR FUTÓ PROGIK LISTÁJÁT TARTALMAZZA!!!!!
  • Rasti
    #682
    Hehe hetekig semmi aztán nem gyözök visszaolvasni annyi hozzásszólás :)
  • lck
    #681
    #528-ban közöltem a boldog hírt. Már múlt hó 21.én. Nálam azóta is működik gond nélkül.
  • And5
    #680
    30 nap múlva aktiválni kell amikor nkm felvolt rkava a 64 bits cucc az utolsó napon aktiváltam elfogadta a törést de mégsem engedett a login képernyőnél tovább
  • Zsoltika 007
    #679
    Fut rendesen a Bf2. Én is játszom vele.
    "Meg tört verziót lehet hasznalni 30 napnál tovább ?"
    Itt most mire gondolsz?
  • And5
    #678
    Bocsi a hülyekérdésért a Battlefield 2 fut a 64 bites rendszeren ? Meg tört verziót lehet hasznalni 30 napnál tovább ?
  • Gaba9
    #677
    okok :) csak viccvolt lesz ami lesz :D majd du-n kiderül
  • [Jakuza]
    #676
    Mukodnie kell.
    Ha nalam betolti a tobbi image filet es mukodik is, akkor nagy valoszinuseggel masnal is ez a helyzet.
  • Gaba9
    #675
    remélem most jolessz ha nem akkor kikapsz (csak vicc volt)
  • Zsoltika 007
    #674
  • [Jakuza]
    #673
    Telepitesi utmutato
    FantomDVD-Beta-20050524
  • Gaba9
    #672
    köcc :P nekemis azvan de lehet h szar
  • [Jakuza]
    #671
    Na csinalok egy magyarnyelvu install leirast neki. :P
  • Zsoltika 007
    #670
    Jah! Akkor jó!
  • Gaba9
    #669
    ha arra akkor énis értem ... nekemis feszt megáll mindig :(
  • Gaba9
    #668
    hh a megfelelö könyvtárbol ? mire gondolsz ? (már régen csináltam)
  • [Jakuza]
    #667
    Igen ugy csinaltam mindent.
    Nem lehet, hogy nem a megfelelo konyvtarbol valasztottad ki drivereket ?

    Zsoltika:
    Nekem fel van teve a net, de nem all meg bejelentkezesnel.
    Es szerintem ehhez nem kell a net keretrendszer, az a Virtual Iso.
  • Gaba9
    #666
    msn-re gondolsz ?