1946
  • csuhi
    #465
    de épp ezaz h a 64 bites driverek sem mennek :(
    a hálózati kártyát pl, miután felraktam a drivert, nem ismeri egyszerűen fel, ha meg felismeri, nem lehet vele netezni...
  • Zsoltika 007
    #464
    Minden driver 64 bites kell hogy legyen. A régiek nem fognak működni. Keress a gyártók sitejain 64 bites winhez való drivereket. (Legtöbb esetben bétásak de működnek.)
  • csuhi
    #463
    Hali!!!

    Felraktam a 64es windows és nagyon el vagyok keseredve.
    Semmit nem lehetett hozzá felrakni, semmilyen drivert...
    Még az a ki******* net sem ment vele, se hang, se semmi.
    Leszedtem egy friss nForce drivert, de azzal sem jött össze. K8N-E alaplapom van ugye, a sima gyári driverrel nem akart menni semmi... Aztén felnyomtam a sima XP-t, leszedtem a friss drivert, de úgy sem tudtam megcsinálni. Mindig amikor elindítom vele az Internet Explorert, csomó ideig semmi, utána server cannot found. És volt amikor csak úgy eltűntek a hálózati kapcsolatok. De ezaz h a kapcsolatOK, mivel 2 volt, pedig egy van a gépbe, az integrált. Az integrált nVidia mellett -amit alig tuttam felnyomni- még volt egy 1394 vmi amit nem lehetett leszedni.

    Szóval, ha valaki tud az legyenszíves segítsen.... Mér 2 napot el****tam vele és nincs már sok kedvem hozzá.
    Remélem segítetek, és tudom h nem mentek vele sokra, de hálám üldözni fog titeket :)
  • Zsolo007
    #462
    Ez régi, lefordítottam :)
  • Zsolo007
    #461
    Itt van pár válasz.... itt :)))
  • Zsoltika 007
    #460
    Ez még régi verzió. Nem jó.
  • Rasti
    #459
    Szerintem ezek valami régebbi cuccok.
    Nekünk a Daemon Tool Pro 1.0 kell
  • [Jakuza]
    #458
    Ezen a kinai oldalon van a link, de nem ertek kinaiul. :P
    http://www.veggiesky.com/Soft_Show.asp?SoftID=26
  • [Jakuza]
    #457
    Ez mi ? Deamon Tools VS1.0
  • Zsoltika 007
    #456
    Ja engem nem érdekel ha bétás nekem kell!!
  • Rasti
    #455
    dátum nem volt mikor jön ki??
    bétateszt már megy egy ideje
  • Zsoltika 007
    #454
    Jöhetne már...
  • Mr Manson
    #453
  • [Jakuza]
    #452
    Nem tudom, de szerintem lenyegtelen.
    Ugyis lesz megoldas a mukodesere.
  • Mr Manson
    #451
    fizetős?
  • [Jakuza]
    #450
    Amugy egy hete jelentettek be hogy jon az uj Deamon Tools lassan ami tamogatni fogja a 64bites op rendszert.

  • [Jakuza]
    #449
    Olvasgasd a forrast, hatha segit, ott talalsz par tippet, de sokaknak megy azt irjak.
  • Zsoltika 007
    #448
    Nekem nem megy vele. Parameter incorrect-et ír.
  • [Jakuza]
    #447
    Es itt a BIN-es modofikacio: http://www.winimage.com/misc/filedisk64.htm

    Aztan teszteljetek, hogy muxik e.
    En nem tom most megnezni.
  • [Jakuza]
    #446
    http://www.winimage.com/misc/filedisk64.zip

    FileDisk is a virtual disk driver for Windows NT/2000/XP that uses one or more files to emulate physical disks. A console application is included that let you dynamically mount and unmount files. An example of use for this driver is if you have made plans spending the weekend writing an RAID driver for NT but find you are short of disks. FileDisk can also use CD-images.



    I've recompiled the drivers with 64 DDK, and tested well on AMD 64 bits x64 platform. I also give the Itanium drivers, which I cannot test
    for install :

    - rename filedisk.sys.amd64 or filedisk.ia64 (select your CPU between x64 and Itanium) as filedisk.sys, and copy it on your %SystemRoot%system32drivers

    - double click on filedisk.reg from filedisk.zip to install registy rek
    - use Win32 filedisk.exe to mount/unmount iso image

    for feedback about this compilation (even if all is ok, send me email. Particulary for Itanium, which I cannot test) to [email protected]
    for general info about filedisk, see

    http://www.insidewindows.info/

    Forras
  • Zsoltika 007
    #445
    Ennek az az egyszerű oka hogy a virtuális cd/dvd meghajtóknak régi 32 bites xp-s illesztőprogramjuk van. Ezért nem működnek itt. Mert a virtuális meghajtót is hardverként kezeli a win.
  • [Jakuza]
    #444
    Nem kene a Deamons, ha pl az Alcohol futna, de erdekes modon egy virtualis CD sem fut rajta.
    Szvsz a Microsoft keze lehet emogott is, mint ahogy a 64bites OP rendszer kesesevel is csak a 64bites Intel procikat vartak meg.
    Erdekes 2hettel a kiadas utan egybol keszen lett az OP rendszer is.
    Sajnos nem fogjak ezeket a cegeket sose megbuntetni, mint ahogyan azt a memoriagyartoknal tettek.
  • Zsoltika 007
    #443
    Csak az a fránya Daemon tools jönne már.
  • Zsoltika 007
    #442
    Nekem vannak driverek mindenre. sőt előtte a win mindent felismert.
  • Rasti
    #441
    Csak párat néztem meg ,mivel a cuccaim 99%-a iso-ba van és ugye nincs még virtual drive.
    Amit néztem az észrevehetően simábban és jóbban futott.Szerintem érdemes lessz majd váltami 32 bites-röl a 64 bites windows-ra ha már lessznek normálisan driverek mindenhez.
  • rusland
    #440
    A Win XP x64 sebesség növekedését annak köszönhetjük hogy 32bites kódokkal 64biten dolgozik. Ez olyan gyors és olcsó teljesítmény upgrade volt az iparban. (Lehet én mondok hülyeséget)
  • Zsoltika 007
    #439
    Háát izé. Most próbáltam ki a Chronicles of Riddick-et 64 bites xp-n. Ma játszottam vele először, délelőtt még sima xp-n. De 64 bites winben sokkal gyorsabb!!! Sokkal simábban fut. Néha meg megdöccent a régi winen, de itt semmi.
  • Zsoltika 007
    #438
    Nem minden esetben. Pl van már egy kiegészítő a far Cry-hoz is amivel 64 bites win alatt új pályákat és szebb grafikát ad. Ugyanez benne van a Shadow Ops Red Mercury nevű game-ben is.
  • bazza
    #437
    Ha hülyeséget mondok szóljatok, de játékoknál semmi sebességnövekedésre ne számítsatok, hiszen eddig minden gém 32bit-es! Az egy dolog, hogy elindulnak 64bites xp-n. Sebességnövekedés max magán az oprednszeren tapasztalható. szvsz :))
  • Zsolo007
    #436
    Ez engem is érdekelne, mekkora különbség 32bit és 64 bit között vizuálisan, sebességben?
  • ent
    #435
    Tudom, hogy boncolgattuk veled (ha jól emléxem), mennyire más, miben más x64 alatt játszani?
    Gyorsaság
    minőség stb.
    Lehet egyátalán látni vmit?:
  • Rasti
    #434
    Én pár napig probálgattam,de a virtual drive hiánya miatt egyenlőre maradok a 32 bit-es windowsnál.

    Jó pár játékot probáltam és teljesen simán futottak,bár én inkább MMORPG-el játszok azért megnéztem 1-2 mostani játékot is és azok is mentek rendesen.
  • Zsoltika 007
    #433
    Jah. Én is.
  • Punker
    #432
    ha a fizetős játékaim elindulnának már akkor boldog lennék :)
  • Zsolo007
    #431
    Érdemes egyáltalán beruházni 64bites gépre? Van aki használja folyamatosan ezt az XP-t? Mik a tapasztalatok? kb. mennyi idő lehet míg kijön valami 64bites virtuális meghajtó? Áhh és még valami, crackes játékok mennek vele?
  • bazza
    #430
    kár, hogy csak most látod... :DD
  • Zsoltika 007
    #429
    Hmm. Na most ezek után hülye lenne bárki is lecserélni az xp prof-ját xp64-re.
    Ma vettem 64 bites gépet, de látom nem sok haszna volt.
  • Punkerwork
    #428
    nem próbáltam, a játék fórumán írták páran hogy nem müxik én meg nem kisérletezek :)
  • Mr Manson
    #427
    :(, ha emulálod? nekem van ami igy indult el faszán
  • Punkerwork
    #426
    telepító kilép