6739
Command & Conquer III
  • ghostboy
    #6659
    Miután ez is megvan, de nem vagyok napi játékos, nem tűnt fel. Mea culpa. Hova írhatom a kérdésem, ahol tudnak is rá válaszolni?

    Egyébként most már nem emlékszem, hogy a Tiberium Wars-ban van-e kém, mert a kérdés ez esetben itt is megállja a helyét, pályától függetlenül.
  • BaliBoy
    #6658
    Ez a Command & Conquer 3 topik nem a Red Alert 3.
  • ghostboy
    #6657
    Sziasztok,

    Valószínű én vagyok a figyelmetlen és a fától nem látom az erdőt, de elakadtam. Oroszokkal szövetkezek jelenleg, a sárgák ellen. Egy olyan vízi erődítménynél vagyok, ahol a hajókat körbe meg kell semmisíteni Tanyával (őt ugye nem én irányítom), valamint a 4 db kémemmel meg kell semmisíteni az erőműveket, hogy a lövegeket Tanya leszedje. De semmit nem tudok csinálni, a kémekkel bármit teszek, közeledek, lelőnek. A leírásban ott van, hogy a speciális tulajdonságát az F billentyűvel lehetne használni, de semmi.

    Ötlet?
  • gyonax
    #6656
    Magyarítás: link
    Ha pacheket is akarsz használni, akkor keress rá a topikban a 'skudef' szóra(idézőjelek nélkül), és olvasd el az általam írt leírást:)
  • alcotb
    #6655
    de havertól angol verziót vettem meg :S
  • BaliBoy
    #6654
    A játék magyar nyelven is megjelent.
  • alcotb
    #6653
    ami a faq-ban vannak linkek aok nem működnek
  • alcotb
    #6652
    Hellóhelló!

    Tud valaki magyarítást?Magyarítások portálon írják hogy van csak épp letölteni nem lehet.Esetleg ha megvannak valakinak a nyelvi fájlok azis jó...
  • DarkSector
    #6651
    ha majd érdekesl valakit hamachin a játék, én játszanék néhány meccset majd...hamachin irjatok, ha érdekel a multi.
  • Pusztító_78
    #6650
    ha eredeti a cd-d lesd meg nincs e rajta a kelleténél nagyobb karc,esetleg piszokfolt ami miatt megakadhat a telepítés
  • De8Vent
    #6649
    valaki meg tudja mondani mért áll meg a telepítés úgy a fele körül és semmi sem történik!?
  • tigerbácsi
    #6648
    azt jól is teszed :-D
  • Pusztító_78
    #6647
    szívesen:)
    lehet felteszem én is a hétvégére megpróbálkozok vele újra
  • tigerbácsi
    #6646
    nemtom itt ezen a gépen nem játszottam még ki :-(
  • tigerbácsi
    #6645
    ohh köszönöm szépen meglett! :-)

    c:\Users\[felhasznév]\AppData\Roaming\Command & Conquer 3 Tiberium Wars

    nagyon köszönöm mégegyszer. na asszem mostanában sem sokat alszom :-D
  • Pusztító_78
    #6644
    én viszont a teljes videót szeretném kicsalni a játékból de nem tudom .
    Csak a végigjátszom
    Valahol ott akadtam el benne annó hogy kane's egy nagy durranásra készül valami tiberium finomító ellen.
  • Pusztító_78
    #6643
    elvileg win 7 re is megvan a megoldás csak máshol kell keresni az elérési utakat
    nekem is eredeti de most sajna nincs fent a gépemen de elvileg ha jól emlékszem valahol ezekben a mappákban kell keresni a megoldást
    C:\Users\felhasználói könyvtárad\AppData <=== (rejtett mappa)
    elvileg itt kel egy c&c-s mappának lennie. vagy mi
    a rejtett mappát a rendszer menü alatt a mappabeállításnál találod.
    ha igaz.
  • tigerbácsi
    #6642
    Sziasztok!
    nekem eredeti a játékom, viszont szeretnék még több pályán játszani. csak az a baj, hogy win7 32 biten nem tudom hova kell bemásolni a mások által készített pályákat. amit találtam leírást az csak windows előző verziókra volt igaz. tudtok nekem segíteni? előre is köszönöm!
  • hitman090
    #6641
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni hogyan lehet tört játékkal hamacsin játszani 1.09-es patch van fent.
    Hamacsiból nem tudom melyik verzió kéne nekem a 1.0.3.0 van.
    PLS MINÉL ELÖBB IRJON VALAKI THX!!!!
  • B52Yami
    #6640
    Sziasztok! Nincs vmi "bejáratott" hamachi servere valakinek, ahova esetleg járnak páran? Szívesen tolnék pár meccset :)
    felléptem erre, de nobody aktív:

    © Trantorius
    2009. okt. 20. 17:38 | privát | válasz erre | #6606

    Mindenkit várunk a Hamachira!

    szoba: Tib3rium Wars

    jelszó: tiberiumwars
  • mrobika84
    #6639
    Üdv. Fel van rakva 2 gépre ugyanaz a hamachi, ugyanaz a C&C Kanes Wrath. Látjuk egymás szerverét, de időtullépés miatt nem enged csatlakozni. 100 másik játékot kipróbáltunk, mindegyik megy, de ez valamiért nem akar. A C&C beállításokban a hamachis IP cím van megadva, és az általam beírt port. Ez a port van megadva a routerban is, és a hamachiban is. A másik gépnél nincs router, közvetlen adsl kapcsolat van. Őnála a portot üresen hagytuk, majd kipróbáltuk azt a kettőt, amit a hamachi használ. Tüzfal is ki volt kapcsolva mind a 2 gépen. A játokoknál fel van telepítve a legújabb patch is. Ha valakinek van ötlete, kérem írjon.
  • nyirog
    #6638
    tessék itt a CnC 4 fórum, keresőt néha kéne használni ;)
  • Andrejka
    #6637
    üdv, tudom hogy egy kicsit offtopic de mivel másik fórumot nem találtam, ha valaki játszik a cnc4-gyel és meg tudná mondani, hátha van orvosság a problámámra
    a probléma az hogy azután a nod küldi után amikor le kell szedni a GST-t, valamiért azonnal áttesz gdi küldetésekre (a puccsos részre), tud vki valami megoldást erre?
  • Pusztító_78
    #6636
    skacok
    Kérdés
    Hogyan tudnám a legegyszerűbb módon hozzáférhetővé tenni a Command & Conquer 3 Tiberium Wars és a Command & Conquer™ 3 Kane's Wrath sorozat videójeleneteit?
    leszedtem egy save gamet de nem tudom pontossan hova kellene másolnom hogy be tudjam tölteni
    Teszem hozzá eredeti a dvd sorozatom.
  • Pusztító_78
    #6635
    hali
    elképzelhető hogy rossz a dvd olvasód mert nekem is eredeti a dvd és elég nehézkesen másolta fel a játékot (nyik nyek nyik nyek ) hangod adott a másolás során ami a sokk írás védettségre utaló hang.
    de nekem hál istennek felmásolta rendesen
  • SrAta
    #6634
    Hát akkor konzultálni kell a bolttal ahonnan vetted mert valami gebasz van a CDvel!
    De előtte próbáld bele másik gépbe azért

    vagy már megy?
  • elitehun
    #6633
    Nem is szépítettem semmit de képzeld el nem letöltöttem hanem megvettem a
    Csak kicsit több idő kellett neki
  • SrAta
    #6632
    itt nem kell szépíteni nem hibás az olvasód hanem rossz verziót kaptál le torrentről:D
  • dave10000
    #6631
    Üdv.
    Ha letöltöttem valahonnan 1 pályát akkor azt hova kell bemásolni, hogy a játékban is meglegyen ?
  • dave10000
    #6630
    Rendben kösz.
  • BaliBoy
    #6629
    Megmaradnak.
  • dave10000
    #6628
    Üdv.
    Lenne 1 kérdésem, ha felrakom a legújabb patch-et akkor a korábbi mentések megmaradnak vagy elvesznek ?
  • elitehun
    #6627
    Mért van az hogy a telepítő a telepítés 3/4-énél leáll? Lehet hogy hibás az olvasóm mert elindul leáll. Nagyon köszi.
  • qB0B0p
    #6626
    A legegyszerűbb módszer:
    Az asztalon a parancsikonon jobb klikk-->Tulajdonságok
    És a célnál: a végére a "-jel jután hozzáírod ezt: -xres 1366 -yres 768
    Tehát pl.:
    "C:\Program Files\Electronic Arts\Red Alert 3\RA3.exe" -xres 1366 -yres 768
    Utána OK és kész.
  • JethroHUN
    #6625
    Hogy lehet 1366*768 as felbontásban játszani? 16:9 laptop kijelzőn? de nincs csak 1024 a beáláításoknal max. 1.02 patch, ja és Kane's Wrath
  • Blacksheep333
    #6624
    Erra a megoldásra mi is rájöttünk, de nem valami kényelmes és fel is adtuk. Fölösleges megadnom a szoba nevét, nem hiszem, hogy fogunk vele játszani.
  • Kontrakcio
    #6623
    hát, irkáljatok a lobby chatbe folyamatosan, :D lehet semmi jelentősége de igy nem ruftak ki olyan sűrün, amugy, áruld má eé a hama szoba nevét meg jelszavát, én is beszálnék:)
  • Blacksheep333
    #6622
    Hi!
    Haverokkal szeretnénk játszani Hamachin keresztül, de amikor belépek a srácok a Lobbyba, akkor X időn belül kiesnek, de utánna nyugodtan vissza tudnak lépni, csak az a probléma hogy ennyi idő alatt nem igazán tudjuk elinditani.
    Az lenne a kérdésem, hogy miért dobálja ki az embereket a lobbyból, a Hamachi legújabb verzióját használjuk (2.0.1.66) a játékból meg az alap.
  • Kontrakcio
    #6621
    keressél no-cd crack-et
  • qB0B0p
    #6620
    Van rá lehetőségem, hogy ne kelljen a DVD-nek a meghatóban lennie mindig ha játszani akarok. Elég zavaró. Ha pl. crackelem tudok online játszani, nem tiltanak ki? Vagy ha beolvasom ISO-ba a DVD-t akkor esetleg müködhet a dolog?

    Igen nem sok eredeti játékom volt eddig :)