6739
Command & Conquer III
  • markuci0
    #6699
    Csak az 1.09 es frissítést találtam meg de amikor rákattintok nem tölti le hanem visszavisz a kezdőlapra
  • tigerbácsi
    #6698
    szia! menj fel az ea honlapjára, s ott keresd meg a kért frissítést, telepísd majd utána tudsz játszani :-)
  • tigerbácsi
    #6697
    szia! nekem eredetinél nem csinálta ezt, viszont ha nem eredeti akkor új crack kell hozzá. a magyarítást meg patch után felrakod, majd utána crackeled.
  • Ébenfekete
    #6696
    Szevasztok! Lenne egy olyan problémám, hogy patch-elés után nem indul el és kéri az eredeti lemezt, ez mitől van? És miért nem engedi magyarosítani?
  • markuci0
    #6695
    Sziasztok.Lenne 1 problémám.Eredeti a játék és amikor multizni akarok le kell tölteni valamilyen frissítéseket és én amikor elindítja azt írja ki hogy a frissítés letöltése sikertelen.Ilyenkor mi a teendő?
  • samsung123
    #6694
    Szia, ne hamachit használjatok hanem TUNNGLE-t, jobb megbizható, sokan vannak rajta stb...
  • Souki
    #6693
    Hali!
    Az lenne a problémánk h lanozni akarunk haverral , és se hamachin se wifin se kábeles megoldással nem látjuk egymást. Mindkettőnknek 1.09es verzi magyaritással, ip-k be vannak állitva már kb mindent probáltunk de sehogyse akar működni. Otthon viszont megy hamachin keresztül de ha itt összebasszuk a 2 gépet kábellel vagy akárhogy nem.
    Mellesleg ezt a problémát majdnem minden EA-s gamenél tapasztaltuk. Más játékokkal megy.
    Előre is köszi ha tudtok valamit!
  • xxdani
    #6692
    Tudom, hogy ha azt szeretném, hogy szélesvásznú legyen a játék akkor csak a parancsikonnál be kell írni a kódot ez sikerült. Ezt nem lehet megoldani valahogy úgy, hogy ne a parancsikonnál írjam át hanem az eredeti fő ikonnál?
    (Ugyanis ha multiban játszok akkor a Gameranger nevű progi ugye nem a parancsikonon keresztül indítja a gépet hanem autómatice tudja, hogy hol a könyvtára és honnan indítsa. Ezt nem lehet sajna megváltoztatni)
  • gyonax
    #6691
    Scorpion és/vagy venom rush(single-ben). Multit sajnos nagyon rég nem játszottam, nem tudom, hogy a legújabb verzióban milyen a jó taktika.
  • mzoli7
    #6690
    nodnál milyen taktikát szoktatok használni ?
  • mzoli7
    #6689
    firehawk-al :D
    viccet félretéve: sehogy
  • JaSoN HuNTeR #6688
    Hogyan lehet kikapcsolni Skirmisbe a tömegpusztitó fegyvereket?
  • xxdani
    #6687
    Talán nem kéne csesztetni indítás után a képernyő beállításokat mert utána visszaállhat ha nyomsz egy "Done"-t.

    Oké köszi
  • xxdani
    #6686
    Sziasztok. Beállítottam a parancsikonnál a hogy szélesvásznú legyen mert laptopon szeretnék játszani. a Menü csodaszépen kitölti a monitort DE a játékban már nem marad szélesvásznú. Mi lehet a baj?
  • Sharkhunter
    #6685
    Thx, de ezt már próbáltam, vagyis nálam nincs olyan, h profilok, hanem csak sima replayek, de ugye azzal nem érek semmit.

    az egész játékmappát átraktam egyik gépről a másikra, de így is semmi :(
  • LILaG
    #6684
    Remélem tudtam segíteni.
  • LILaG
    #6683
    Dokumentumok/Command & Conquer 3 Tiberium Wars mappa/Profilok,Visszajátszások mappa(k)
  • Sharkhunter
    #6682
    Ha vki erre jár, megválaszolná, h hogyan tudom a játék mentését, v profilját megtalálni, v hogyan lehetséges átvinni az eddig állásomat egy másik gépre?
  • LILaG
    #6681
    Sziasztok!
    Nem olvasgattam vissza ezt a több ezer hozzászólást, ezért nem is tudom, hogy kérdezték-e, De olyan problémám lenne, hogy a hang és kép nincs szinkronba a videók bejátszása alatt. Nm hiszemhogy a gépemmel lenne a gáz mert a játék full grafón megy, egész tűrhető...
    Processor:
    Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz (2 CPUs)
    Memory:
    1022MB RAM
    Hard Drive:
    111 GB
    Video Card:
    RADEON X850 Series

    Kösz előre is a választ!
    Béke!
  • Rage47
    #6680
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1247142158
  • ghostboy
    #6679
    Topikjáról egy linket, esetleg?
  • Rage47
    #6678
    esetleg a topikjában, vagy itt, bár ide alig járnak már
    én sajna nem játszottam vele
  • ghostboy
    #6677
    Szégyen-szemre, elakadtam egy pályán :-)
  • Rage47
    #6676
    attól függ, mivel kapcsolatban
  • ghostboy
    #6675
    Sziasztok, C&C 4 Tiberium Twilight-tal kapcsolatban hol, kinél tudok kérdést feltenni?
  • Rage47
    #6674
    csak megveszed és kész
  • Martinez01
    #6673
    Üdv népek!
    Ehhez kell valamien alapjáték, vagy valami?
    Vagy csak megveszem ezt és kész?
    Thx! Előre is:)
  • mooo
    #6672
    Hali!
    Nem tudja valaki,hogy a steames verzióval miért nem működik a Gamehunter készítette magyarítás?Vagy mit kellene csinálni,hogy működjön?
  • Jagodits
    #6671
    Hello van egy olyan gondom leszedtük páran a C&C-t de nekem nem engedi átírni az ip-t pedig tűzfal minden fel van oldva. Valaki segítsen pls :D
  • rusher4587
    #6670
    Látom, a Kane's Wrath fórum eléggé döglött, úgy hogy itt kérdezném meg, van valakinek trainere az 1.2-es verzióhoz? Sehol sem találok ilyet, csak a cheathappens.com-on, de ott is fizetős :(
    Aki segít, annak köszi! :)
  • rusher4587
    #6669
    Kipróbáltam, amit mondtál, az sem segített, se a biosból mag letiltás.
    Patchelve sem lett jobb....
    Ha valaki ismer olyan idő-lassító trükköt, amilyen pl. a Crysisban van (config fájlban meg lehet adni a "sebességet"), vagy volt hasonló problémája új vassal és megoldotta, kérem, írjon! :)
    Előre is köszi a segítséget!
  • rusher4587
    #6668
    Lehet, hogy béna is vagyok, és nem tudok játszani...:D
    A játék lett gyorsabb, közel a kétszerese a régi gépemen játszottéhoz képest, olyan gyors, hogy nem tudok elég gyorsan reagálni a támadásokra és az építést/gyártást is felügyelni, meg időben mozgatni az egységeket.
    Mondjuk skillem a béka segge alatt, mert nem szoktam multizni, csak szép komótosan tolom végig a SP kampányt, de skillel is gáz lenne így játszani szerintem.
    Na akkor kikapcsolom az egyik magot, meglássuk, segít-e... aztán poénból kipróbálom 4 bekapcsolt maggal... :D:D:D
  • Rage47
    #6667
    béna vagy, és nem tudsz játszani, vagy a játék lett gyorsabb?
    több magos procikkal szokott begyorsulni egy játék, ha nem kezeli rendesen... 1magra kell erőltetni a játékot a feladatkezelőben
  • rusher4587
    #6666
    Sziasztok!
    Felraktam a C&C 3-at az új gépre, minden tök jól megy, de túl gyors a játék, már mint a játékmenet, így elég játszhatatlan, szeretnék rajta lassítani kb. 20-30%-ot.
    Tudnátok ebben segíteni? Van erre egyáltalán lehetőség?
  • Piszkos  Fred
    #6665
    Heló!
    Nem találtam Tiberian Twilight topikot, ezért ide írnám:
    Eredeti DVD, ma vettem, telepítéskor a következő hibaüzenetett kapom: "The cabinet file 'LangGe11.cab' required for this installation is corrupt and cannot be used.
    Mi a farok!? Netkapcsolat van, és az olvasóm is jó... vigyem vissza?
  • Higany
    #6664
    BÚÉK! Akciósan van most a steam-en. Melyiket vegyem meg, ha neten akarok játszani vele és érdemes-e? Köszi!
  • fery02
    #6663
    Köszi szépen!

    Elvileg a Geforce 6600 GT-jéhez jó még a legfrissebb nVidia driver, úgy emlékszem előtte is ez volt fent neki.
    XP-je van, nem hiszem, hogy régebbi Windowsra kellene állítani a kompatibilitást, előtte nem volt vele gond.
    Patch-ből is fent van a legfrissebb a játékhoz, de majd legfeljebb próbálkozunk még, hogy egyenként patch-elgetjük a játékot a legelsőtől a legutolsóig.

    Csak arra tudok gondolni, hogy valami fent volt az előző Windows-án, ami most nincs és a játék futtatásához kellene.
    De szemétség volna, ha így lenne, mert a játéknak elvileg fel kellene telepítenie a szükséges dolgokat a gépre.

    Mindenesetre köszi az ötleteket!
  • Kotomicuki
    #6662
    Hali!

    Régebbi illesztőprogrammal, ami már/még kezeli a kártyát?
    Kompatibilitás átállítása a felkínáltakból, visszafelé?
    Tapasz keresése hozzá (C&C III) a neten, ha a telepített még nem a legfrissebb?

    Ezek mentén indulnék el. A játékkal már régóta nem játszom, így mást nem tudok javasolni.
  • fery02
    #6661
    Sziasztok!
    Havernak olyan gondja van, hogy Régebbi XP-jén gond nélkül futott a játék, de miután feltelepítettem neki a legújabb frissítésekkel megáldott XP-t, a játék olyat csinál, hogy pálya betöltés után pár másodperc után csontra fagy a játék és csak reset segít a gépen.
    A kiegészítője is ezt csinálja, a Kane Wrath. Természetesen mindkét játékot újratelepítettük (újra is kellett, különben nem indultak).

    VGA illesztőprogram a legfrissebb, Dx9 is, tanácstalanok vagyunk.
  • ghostboy
    #6660
    ...úgy látom amúgy, tök mindegy, hogy milyen fórum, választ nem kapok.