6739
Command & Conquer III
  • szapor
    #6539
    Igen
  • Narxis
    #6538
    warezolt?
  • szapor
    #6537
    HELP PLS!! :(
  • szapor
    #6536
    hali, mért van az hogy amikor azt a ZOCOM gyárudvar elkell foglalni és a kijelölt pontba elvinni akkor egyszerüen féluton férre vezet a kamera és megy a vereség felirat meg ilyen alienek csapódnak a földbe :S mit kell csinálni hogy ez ne legyen?
  • picnic
    #6535
    Sziasztok, segítsetek már légyszi, a netről letöltött térképeket hová kell menteni, ahhoz, hogy a játékban megjelenjenek? Köszi!
  • BaliBoy
    #6534
    Nem fogja.
  • pite9
    #6533
    mellesleg az újabb verzió letöltése kitörli az előző verzió mentéseit???szal pl letöltök és felrakok egy 1.03-mas patchet,akkor az ki fogja törölni az 1.00-s verzió mentéseit?
  • pite9
    #6532
    hehe,megcsináltam:)elég kacifántosan,de sikerült.első két pálya kész is:))
  • tomcsa4
    #6531
    Sorry Carlos, már nincs vaterán. De amikor beszélgettünk, még láttam első kiadást.

    pite9: nyelvi fájlokat hiányolja. Warez? Azon belül rip? Lehet, ohgy rosszul ment fel vagy alapból hibás a törés. Próbáld meg másikkal vagy eredetivel.
  • pite9
    #6530
    sziasztok!
    lenne egy olyan gondom,hogy amikor elindítanám a játékot,kidob egy ilyet:
    No language packs fond
    Please install at least one language pack.
    mit csináljak??kössz előre is
  • Carlos
    #6529
    Én csak 5600-ért találtam.
    Dobnál egy linket?
  • tomcsa4
    #6528
    Vaterán van első kiadású verzió, természetesen drágábban (3 ezer forintért).

    Tartalmilag annyi a különbség, ohgy a későbbi kiadás (és z mindennél így van) peccselt. Tehát a Classicon rajta vannak valamelyik verziószámig a peccsek.

  • Carlos
    #6527
    Azért valamilyen szinten szánalmas ez az EA.
    Elinditottam az update-ert, hogy szeggye le a peccset (1.09). Vakarta vakarta, jött 100K-val (!!!). 32% körül behalt.
    Gratulálok. Felmentem a dlh-ra és leszedtem a patchet 3 perc alatt (!!!) és már fent is van.
    Gratulálok EA!
  • BaliBoy
    #6526
    jaa... hát másodjára már könnyű. :DD
  • Berselius
    #6525
    Mondjuk lehet azért könnyű mert másodszorra csinálom a pályákat :)
  • Berselius
    #6524
    Nehéz fokozaton játszok :)

    Eddigi játékokban mindenhol Easyn játszottam, itt kipróbáltam Mediumon, most meg elkezdtem újra Hardon :)
  • BaliBoy
    #6523
    Lehet a játékban nehézségi fokot állítani. ;)
  • Berselius
    #6522
    Sziasztok!

    Most kezdtem a Tiberium Wars-t, megvan GDI-al 1. felvonás, de nem tűnik annyira nehéznek :).
    Én anno Tiberium Sunon meg Dune 2000-en nőttem fel, ott voltak azért nehezebb pályák is (pl. Tiberium Sunon GDI-al a kórházas pálya vagy Dune 2000-ben a Harkonen 6. pálya), bár gondolom itt is nehezedni fognak :).
  • Carlos
    #6521
    Visszavonom! Azis EA Classic-os, csak nem cseréltek képet!
    Van itt esetleg valakinek eladó Kane's Wrath ami nem Classic-os?
    Mit tartalmaz az EA classic verzió? Van különbség a régi és ez között tartalmilag?
  • Carlos
    #6520
    WoW!
    Ott nem az EA classic-os van. (legalábbis a képen). És lehet bankkártyával fizetni. Jól hangzik...
  • Carlos
    #6519
    Bakker, csak ez az ea classic-os design-ú van.
    576 -ban még az sincs (árkád/aréna)...
    így vásároljon az ember szoftvert...szánalmas.
    Mit tartalmaz az EA classic verzió? Van különbség a régi és ez között tartalmilag?
  • BaliBoy
    #6518
    Igen. Eredetiben a kiegészítő rátelepülős.
    A PcDome online shopjában láttam 2000 huf-ért.
  • Carlos
    #6517
    Mármint az eredetire rátelepülős? :)
    Akkor asszem megveszem. Köszi!
  • BaliBoy
    #6516
    Az eredeti rátelepülős. De 2000 ft-ot mindenképpen megér.
  • Carlos
    #6515
    Akkor asszem megveszem.
    Standalone, vagy rátelepülős?
  • BaliBoy
    #6514
    Minden frakciónak van +3 alfrakciója új egységekkel. Új küldetések... stb.
    Sztem. jobb mint a sima.
  • Carlos
    #6513
    Tudom. Az a bajom vele, hogy k***a lassan jön a dowloader-es patch...ilyen gagyi 20K-val és 400 percet ir ki. Gondoltam leszedem valahonnan. Úgy gyorsabb.

    Mit tud a kiegészítő (milyen újításokat tartalmaz)?
  • tomcsa4
    #6512
    Ja és angolban nem látok külön Standard Editionhoz és a Kanes Editionhoz angol peccset. (Magyarul a KE nem jelent meg, csak a standard változat.) Németben van külön KE és Standard. Passzolok, ohgy miért.

    De a downloader felpeccseli neked a játékot telepítés után.
  • tomcsa4
    #6511
    Ha eredeti, akkor leszedi a downloader magától. Itt nézelődj!

    Kane's Wrath nem standalone, de van olyan warez, amihez nem kell az alap (és 4 gigás). De most EA kedvezményben 1990Ft-ért magadénak tudhatod ha ragaszkodsz az eredetihez. Ha nem, akkor skullptura vagy mi a franc a warez.
  • Carlos
    #6510
    Sziasztok!
    Láma kérdés: eredetiban van meg a Tiberium wars (Kane edition). Melyik patch-et kellene letöltenem?
    Ill. a Kane's Wrath az milyen kieg (standalone?), miket tartalmaz, megéri?
  • Blasta
    #6509
    Sziasztok!

    Egyre jobban tetszik a játék, de sajnos jópár helyzetben az AI kifog rajtam.
    Kane's wrath-tel játszom.
    Érdeklődnék, hogy startégiákat, taktikákat hol tudnék olvasni?

    ELőre is kösze!
  • Narxis
    #6508
    Én még nem találtam ott vírusos crack-et, virustotal.com-al is átvizsgálom.
  • Higany
    #6507
    De előtte szerezzen be valami ütős vírusírtót is!
  • Narxis
    #6506
    gamecopyworld.com
  • bujty
    #6505
    és ennek most mit lehet csinálni?mert én nem találok crack-et
  • Narxis
    #6504
    Lehet rossz a crack-ed és észrevette, hogy nem eredeti a játék. Nálam ugyanez volt egy másik játéknál.
  • bujty
    #6503
    Sziasztok,tudom hogy nem ide kellene írni ,de nem találom a megfelelőt.Az ellene a gondom hogy feltettem a red alert 2-t (nosztalgia) ,de most olyan bajom van hogy ha elindítom a csatát vagy küldetést 30,40 másodperc múlva mindenem elpusztul pedig nem az ellenség ölt meg.Régen ugyan ezzel a lemezzel raktam fel és akkor nem volt ilyen.Lécci segítsetek.
  • RambowskijHUN
    #6502
    Ha van aki szívesen játszana Kane's Wrath-ot Hamachin az keressen meg Skype-in vagy MSN-en.
    Skype:vencelakos0016
    MSN:[email protected]
  • BaliBoy
    #6501
    Kane Wrath összesen 2000 HUF :O
    Meg az alapjáték is. :))
  • Foga
    #6500
    Sziasztok!

    Segítsetek PLS. Kaptam ajándékba egy Tiberium Wars-t elektronikusan és ugye így csak kódom van. Honnan lehet lehúzni a játékot, mert a hivatalos oldalról tuti nem.

    Köszönöm!