1686
Tetoválás, testmódosítás
  • minigirl
    #81
    Bocs, nem töltötte fel:S
  • minigirl
    #80
    Íme:
  • bcrics
    #79
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    © minigirl
    2007. máj. 04. 20:09 | privát | válasz erre | #508

    Nem jó részegen tetováltatni... én 4 évig terveztem, míg rám került az első tetoválásom...Egy nonfi a mellemre...De nem ezt teveztem. Szépnek szép, de rég megbántam, hogy ott van. Bár én nem részeg voltam, hanem szerelmes. A szerelem elmúlt, a tetkó megmaradt.:S
    A második tetoválásom egy sas. Arra vágytam 6 évig. És azt nem bántam meg. :)
    Válasz 'bcrics' üzenetére (#507)
  • bcrics
    #78
    1 szamuráj mindent kibír vagy mifene;)amúgy meg majd meghaltam mire végeztünk:))

    és tudom hogy neked is van->te nem akarod betenni????
    fúrja az oldalam a kívácsiság milyen lehet!!!
  • minigirl
    #77
    Azta, hogy bírtad ki? Én meghaltam volna, pedig nem vok gyenge kislány...
  • bcrics
    #76
    nálam ezek a tetoválások találhatók:



    igaz ez még nincs kész!!
    Nyíregyházán készültek!!
    A képek minőségéért bocs,most löttem a kis webkamerával!!

    Illetve van még 1 borsó,paradicsompalánta is!!

    ti tudtok beküldeni saját tetoválást,????
  • j0nNyKa
    #75
    Hi
    Ma 3 hetes a tetkóm, nagyon gyorsan gyógyult (6 nap).
    Mehetek már vele szoláriumba?
    Köszi
  • bauer15
    #74
    Észrevettem:D
  • Brankley
    #73
    Úgy néz ki nem... ehh :D
  • bauer15
    #72
    él még ez a topik?
  • Csori
    #71
    ilyen zenekaros, sztáros tetkókat én semmibe sem nézek. eljár az ideje, és a viselője legszívesebben a bőrét is lehúzná magáról csak eltűnjön. hennával még csak-csak, de az + irgalmatlanul ronda mikor elkezd fakulni. tetkón azért érdemes elgondolkozni, h életreszóló dolog. el lehet távolítani, de akkor + minek ?
    nekem pl azért nincs még mert elképzelésem lenne, de nem találtam meg a megfelelő mintát ... rajzolni + nem tudok olyan profin.
    rengeteg (kb 350) mintám van celtic, és tribal stílusban és kb 20 állatos (fekete-fehér) ... csak nem az én világom. bár van benne ami nagyon tetszik, és lehet h 2. tetkónak fel is dobatnám.
    dobok 1 képet a tribal-ból, aztán ha akarjátok lehet szó továbbiakról is. egyszer majdcsak megcsinálok belőlük 1 galériát :D

    ez mellkason, v háton lenne szép, de nekem felkarra kellene tigris.

  • strelitzia
    #70
    Gáz a görög minta felkarra
  • Voltan
    #69
    Vagy mindjárt a homlokodra.
  • Hajnalcat
    #68
    H.I.M. énekesének is itt van tetoválása. Egy picit tényleg gáz erre a helyre tetováltatni egy féfrinak. Jobban jársz, ha a mellkasodra tetováltatod.
  • CUCLI
    #67
    :DD
    szeretem őket D:
    [fanatik]
  • Takezó
    #66
    feltételezem az a köze, hogy nagyon szereti őket -.-
  • Takezó
    #65
    hm, hát igen, oda egy tetkó, sztem jobban illik nőhöz... ott még szép is, tényleg, de neked:\
  • vg
    #64
    Bazzz, azthittem csaj vagy! Ez a rózsszin fejléc, meg ez a test... mi közöd van neked Slipknot-hoz?? Felesd el ember ezt a henna/tetkó dolgot, jobban jársz!!!
  • CUCLI
    #63
    hello.
    nemtud valaki pesten olyan helyet ahol hennával(?) csinálják a tetkót?
    vagy minden szalonban van ilyen funkció?
    egy ilyen tetkón gondolkodom erősen. ez kb mennyibe kerülhet?
  • vg
    #62
    Itt vannak egész jó rajzok, és ha visszaolvasol van egy csomó link egyébb oldalalra is. Az ár mindig attól függ, hogy milyen bonyolúlt a rajz, vagy milyen "híres" tetkósnál csinálod, ezért nem is lehet így megmondani. Szerintem ezen baromság sporolni, mert az életeden keresztül ott lesz, javitani pedig nem igazán lehet, esetleg hozzáadni, vagy ha levágod a lábad az is egy megoldás...
  • zero_cool51
    #61
    Hali.

    Akarok csináltatni egy tribalt a vádlimra, de nem találok megfelelő infokat, hogy melyik minta mit is jelent. Tudnátok segíteni ilyen oldallal, hogy hova van leírva, milyen szimbólum mit jelent?
    Kb milyen árban van egy vádli be"festése"?
  • blackfish
    #60
    van valakinek a nyakán tetoválás és kép róla?
  • hnoemi
    #59
    Ha egy idő után nem tetszik, akkor azt nem azért csináltattad mert nagyon akartad. Nekem kettő van, imádom őket, számomra jelentésük van, és ezért csináltattam, nem buliból. És pont ezért nem fogom őket megunni, vagy úgy érezni kár volt. Sajnos még manapság is sokan megszólják érte a másikat, bár már nem annyira mint régebben, de ennek nem tudom mi értelme van, hiszen ha akarnék, én is találhatnék mindenkiben valamit, ami tré. Volt még valami olyan, hogy ha öreg leszek, ronda lesz. Nos, ha profi csinálta, és nem hagyod a végtelenségig lekopni, akkor csak azért kell aggódni hogy a bőröd más lesz, de ha odafigyelsz, nem lesz annyira ronda, hogy takargatnod kéne. Példa erre nagyfater. Másrészt: mire mi öregek leszünk, addigra már senki sem fog ezen fennakadni. Apu 43 évesen kapott tőlem egyet ajándékba, mert megtetszett neki az enyém.
  • Lazarus
    #58
    Én World of Warcraft térképét akarom magamratetováltatni és a gyűrűk ura 1-2-3 teljes képregény változatát
  • Hajnalcat
    #57
    Még nincs, de ha lesz elég pénzem, akkor mindenképp valami ilyesmit csináltatok:








  • zsilike
    #56
    fos
  • Gotty
    #55
    Szasztok!

    Nekem a jobb karom a galériámban:) a bal meg most készül még kb 2 hét mire elkészül. Valaki írta hogy nem talál normális sárkányt, szóljon esetleg tudok neki segíteni, csak kicsit változtatni kell rajta mert az van rajtam is 2szer:)))) Árakról nem beszélek mert nekem más árkategóriában készült, de azt aki csinálta mindenkinek ajánlani tudom:)))) Majd ha kész lessz a bal karom felteszem azt is.
    Üdv
  • Mojlepque
    #54
    Amúgy milyen tetkótok van?És mennyiért?
  • Mojlepque
    #53
    Ez iszonyat jól néz ki.Mennyiért csináltattad?Csak mert a nővérem fölajánlotta hogy fizeti az 1. tetkómat, meg az 1. piercingemet.
  • Mojlepque
    #52
    Már létezik olyan eljárás amivel eltüntethető már nem azért
  • qper
    #51
    Ha egy idő után nem tetszik a frizurám, megváltoztatom a viseletét. Megnövesztem, levágatom, esetleg kopaszra borotváltatom. Ha egy idő után megunom a ruházatomat, lecserélem más stílusúra.

    Ha egy idő után nem tetszik a tetkóm?

    Na az már szar ügy...
  • aeris
    #50
    Én akartam egy pingvint, olyan 5 éveset, de már kezdek letenni róla..
  • KeKKSZike
    #49
    Én nekem abszolút nem tetszik a tetoválás. Minek? Most még lehet, hogy szép de amikor már idősebb leszek/lesztek akkor hogy fog kinézni? :O NEM KELL!!
  • davos80
    #48
    Senki?
  • davos80
    #47
    Tud vki valami jó tetkószalont Pesten?
  • zaki
    #46
    lol :DDD
  • _Vegeta_
    #45
    Oh
  • shaba23 #44
    aza magastalpú otttromba izé :)
  • Dzsini
    #43
    másik topicban már le van írva, 4 különféle dzsinn a vádlijaimon
  • _Vegeta_
    #42
    jah, mar vagom! bocs..
    es mifele tetkod van ?