917
sgtopic4.jpg
  • MerlinW
    #917
  • Malakai
    #916
    Ide is, Ragnar Tornquist új stúdióba ment, a TLJ jogokat licenszelte a Funcomtól és készítik a folytatást végre. :)
    Dreamfall: The Longest Journey sequel announced, in pre-production at new Red Thread Games studio
  • MerlinW
    #915
    Longest Journey az első rész, ez a második.
  • sanya200
    #914
    Ezt valaki le tudná nekem írni hogy hogy kell felrakni hozzá?
    De most ezt nem értem hány rész van akkor nekem a dreamfall The longest jurney van meg de ebből van 2. rész is vagy mi?Vagy most akkor mivan.
  • Evin
    #913
    Egyetlen magyarítás van, és működik is: ez.
  • RUDKO
    #912
    Sziasztok.

    A Dreamfall.The.Longest.Journey.2- höz tud valaki működő magyarosítást?
  • takysoft
    #911
    persze én is javaslom.
    ajánlott végigjátszani, főleg mivel benne voltam a fordítócsapatban:)
    ajánlott.
    de nem kötelező, mint pl a syberia esetén, ahol semmit se értesz ha a 2.-al kezded.
  • IMYke2.0.0.0
    #910
    Hát, én is inkább javasolnám az első rész végigjátszását.
    Minőségbeli különbségek vannak - szerintem, az első rész javára.
  • MerlinW
    #909
    A "túloldalon" mikor az első rész helyszínein játszódik a játék és April feltűnik, elég sok a visszautalás, főleg történetileg, mikor mesélik mi a szitu:) Inkább kikövetkeztetni lehet, mint pontosan megérteni. Ettől függetlenül biztos élvezhető külön is, mégiscsak 7 évvel az első után jelent meg:)
  • takysoft
    #908
    ebbe azért belekötnék:D
    szerintem a Dreamfall története egész jól érthető magában is, bár tény h kis plusz az előd ismerete.
  • MerlinW
    #907
    Érdemes, mert minden idők legjobb és leghosszabb point&click kalandja:)
  • once
    #906
    OK! Igazad van előbb azzal kellene kezdeni.(valamiért azt hittem hogy ez különálló rész,nem jól informálódtam)Itt az elején abba is hagyom a második részt! Köszi:)
  • MerlinW
    #905
    Ha játszottál az első résszel még érteni is fogod:) Egyébként nem nagyon:)
  • once
    #904
    Köszi nektek,32-bites,amit most leszedtem az tökéletesen működik a magyarítással is.Nem jó verziót szedtem le az előbb.Egész jó kis,könnyed játéknak tűnik,(most játszok vele először,a 3d-s játékok közül a grafika,meg az irányítás is nagyon hasonlít a Fahrenheit-hoz,(ami tetszett).
  • Evin
    #903
    32 vagy 64 bites Win7?
  • once
    #902
    Értem,köszi akkor valami más baj lehet,most megpróbálom azt,hogy leszedek még egy játékot mert lehet amit letöltöttem az nem jó.(torrent)
  • Malakai
    #901
    Esetleg próbáld meg admin módban futtatni.
    Nekem Win7 alatt sem volt vele semilyen próblémám, úgyhogy nem általános OS gond.
  • once
    #900
    A telepítőfájlra jobb klikk és tulajdonságok,ott látom hogy a Windows xP service pack 2 van beállítva,a többit is próbálgattam pl vista,de ugyanoda kötök ki,hibaüzenet és leáll a telepítés. Valamilyen más javítás nincs erre a problémára hogy windows 7-en is fusson a játék?Köszi!
  • MerlinW
    #899
    kompatibilitás mód?
  • once
    #898
    Hali!Windows 7-en nem megy a játék sehogyse?Nekem már a telepítés legelején hibaüzenetet ír ki, a Windows xp service pack 2-vel kapcsolatosan.
  • takysoft
    #897
    jelzem, az nem 1.3 hanem 1.03
    ha valaki nem találná...
  • Evin
    #896
    Nem véletlen vagy 1.3-ashoz kötve a magyarítás.
  • 2bUs
    #895
    igen úgy működik,de magyarosítással játék közben sincs semmi szöveg
    egyedül a betöltés felirat magyar
  • takysoft
    #894
    magyarítás nélkül próbáltad?
  • 2bUs
    #893
    Hali,az lenne a gondom hogy mikor elinditom a játékot nincsenek betük csak kis rublikák mint menüpontok.
    visszaolvastam 2 oldalt a fórumban és annyi off-van benne hogy elég is volt^^
    a magyarosítást felraktam,1.3-as patch-t pedig nem tudok honnan letölteni.
    a gépemen simán megy a játék
    vki tudna segíteni?előre is thx
  • Timbo
    #892
    Köszi a választ! :) Ígérem többé nem vásárolok az AVALON-nál.. :)
    a probléma úgymond "megoldódott " .. fater gépén (ami jóval gyengébb az enyémnél ) zökkenőmentesen fut :) és végre élvezhetem a játékot :) mégha bűnbe is kell esnem :)

    ui.: Ez a lepukkant Venice eszméletlen hangulatos :)

    köszi még1x
  • takysoft
    #891
    sg meg mikor felejtett el rendesen linkelni tudni?
    http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_dreamfall_the_longest_journey_2.shtml#Dreamfall:%20The%20Longest%20Journey%20[MULTI]%20No-CD/Fixed%20Image
  • takysoft
    #890
    -Videokari driver(ati/nvidia)
    -Alaplapi driver(intel/sis/nforce)
    -OS frissítés(windows update, XP esetén SP3 meg ami belefér)
    -.Net framework 3.5, főleg Ati kártya esetén.

    Azt az AVALON számtechboltot nem ismerem mondjuk

    A játokot:
    -patcheld amíg tudod itt van valami patch US verzióhoz, próbáld meg.
    -NE, ismétlem NE crackeld!!! a crackek szarok, és minden csak fagy tőlük. (ha már mindenképp bűnözőt játszol, akkor legalább, csináld rendesen, és használj mini fixed image-et, és az a minimum, hogy titkold el:D) Daemon Tools, meg yasu + a mini image elvileg elég, hogy átverd a játék másolásvédelmét.

    Sok sikert!
  • Timbo
    #889
    Sziasztok ! :D

    volt már valakinél olyan gond, hogy a játék alatt folyamatosan kékhalállal kifagy a játék?( meg az egész OS is.. :D ) mindig más időpontban.. még a játék elején tartok, mert kb 5 perc volt a maximum amit tudtam vele menni.. Westhouse belép a fénybe és vége is...
    próbálgattam a játék felbontását minimumra venni, akkor kivettem a fullscreent, de sehogy se jó..
    egy kis infó hátha segít..

    OS : Win XP
    konfig:
    AMD Athlon 2400+
    Ati Radeon 9600
    1 giga DDR ram

    remélem tudtok segíteni.. mert tegnap vittem végig a The Longest Journey-t :D szal eléggéé hangulatban vagyok még.. :D

    jahhh éés The.Longest.Journey.Pack-AVALON verziót használok..
  • Lord Myn
    #888
    Tepszi? Szerintem félreértetted, az Peps(z)i...
  • Lord Myn
    #887
    Majd én megmondom: pl. KOTOR 2... Most próbáltam ki magyarul, párszor előfordul benne a hiba.
  • IMYke2.0.0.0
    #886
    S ha valószínűleg szükség is lesz Rád.
    Bár, nem vagyok egy Photoshop-ördög, elboldogulok sok mindennel, egy nálam jártasabb emberke munkája mégis szebb tudd lenni.
  • DJ GamerGirL
    #885
    Na, akkor sok szerencsét és kitartást a fordításhoz!

    Ha kell segítség grafika terén, én itt vagyok... de ezt Taky és Szeszmester is tudja/tudjátok.
  • takysoft
    #884
    köszönöm, hogy kijavítottál, nagyon kedves volt tőled, mert tényleg olyan hiba, ami elég félreérthető. Sőt.. igazából még sosem gondolkodtam rajta, hogy melyik helyes, így néha előfordul, hogy elgépelem(főleg ha épp előtte olvastam olyan szöveget, amiben ezt írták)

    Az előbb kicsit álmosan reagáltalak le, ezért meg elnézésed kérem.

    Ígérem erre ezentúl figyelni fogok. (van egy típushiba táblázatom pár szóval, amiket mindig el szoktam írni.. belerakom ezt is. magyarítások végén át szoktam ezeket keresni:D)
    kb hasonló hibám pl a tepsi-tepszi dolog... falun mindig "sz"-el mondtuk:D belémrögzült:D
  • Zóanagyvarázsló
    #883
    Szerk.:

    Sőt, egy-két magyarításban is belefutottam már, de nem emlékszem, hogy melyekben.
  • Zóanagyvarázsló
    #882
    Értem, de már sokadszor látom a hozzászólásaidban ezt a hibát, mondhatni, még csak elgépelve láttam nálad. De azt elhiszem, hogy idefigyelve rá tisztában vagy az írásmódjával. Viszont ezt magamtól nyilván nem tudhatom, és más honosítótól is láttam már e típushibát, fórumokon pedig szinte általános. Szinte már örömmel tölt el, ha látom, hogy valaki még le tudja írni, gépelni helyesen...
  • takysoft
    #881
    egyvalamit tisztázzunk.
    kétféleképp gépelek. gyorsan és jól.
    fórumon, emailben, chaten gyorsan szoktam
    magyarítás közben, hivatalos szövegben meg jól. sőt, ezeket később ellenőrzőm is.(ilyen fórumon nem csinálok, nincs annyi időm, és úgyis megértitek).

    "egyelőre"... elgépeltem... vagy tényleg ennyire gyogyósnak nézel?
  • Zóanagyvarázsló
    #880
    Nem rosszindulatból írom, de ha már magyarítasz: egyelőre, s nem egyenlőre a szó, amit keresel.
  • IMYke2.0.0.0
    #879
    Amint megkapom a szükséges cuccokat hozzá, akkor szétszedem a játékot és küldök - mailt még nem néztem, elméletileg abban kapom...
  • takysoft
    #878
    akkor küldjél szöveget fordítani:D